Szukiel Racing Suspension -Tuning amortyzatorów

Autor tematu
mxszuki
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 24
Rejestracja: śr, 7 lip 2010, 04:32
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Szukiel Racing Suspension -Tuning amortyzatorów

Post autor: mxszuki » śr, 5 sty 2011, 12:01

WITAM JA JESTEM Z LUBUSKIEGO/Wielkopolska I ZAPRASZAM NA MOJĄ STRONĘ INTERNETOWĄ POD ADRESEM www.szukiel.eu , Posiadamy produkty firm, FOX ALPINESTARS, SPY, ACERBIS, RENTHAL I WIELE INNYCH , ZAPRASZAM



ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEJ STRONY.

POZDRAWIAM SZUKI
Ostatnio zmieniony śr, 20 maja 2015, 19:51 przez mxszuki, łącznie zmieniany 2 razy.
Szukiel Racing Suspension
Profesionalne strojenie i serwis zawieszeń.



INTERNET : www.szukiel.eu

SZUKIEL RACING
+48 794 083 745
office@szukiel.eu
Potrzebujesz czegoś? Napisz do Nas! Zamówimy dla Ciebie wybrany produkt!

cross_man
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 1
Rejestracja: pt, 17 kwie 2009, 12:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: SZUKIEL RACING

Post autor: cross_man » śr, 18 maja 2011, 10:12

NIE WIEM JAK SERWIS ALE GORACO ODRADZAM SKLEP Z CZESCIAMI KTORY PROWADZA !!!

W moim wypadku sprawa wygladala tak:
Zamowilem czesci na ktore mialem czekac niecale 2 tyg. Czekalem ponad 2 co juz mi sie nie podobalo. Za czesci zaplacilem z gory a dostalem paczke za pobraniem- 1 pomylka. Dopiero po dluuuuugiej wymianie maili i hasle "wezwan...ie przedsadowe" odeslano mi pieniadze z "fochem" i zdaniem przeciez 230 zl to nie majatek...- juz bylem mocno rozczarowany. Kiedy wreszcie dostalem czesci okazalo sie ze wyslano mi czesci do innego modelu motocykla :/- 2 porazka firmy. Liczylem na jakies przeprosiny skruche i odrobine dorych checi. Znow jednak musialem sie klocic o zwrot pieniedzy- kolejna porazka sklepu. Przez tel i w mailach standardowym wyjasnieniem jest "kazdy sie moze pomylic" oraz "i co ja panu teraz poradze"- poczulem sie totalnie zignorowany.

Cala sprawa trwala ponad miesiac- a motocykl w tym czasie stal. Jesli nie chcecie zeby wasz motocykl stal w garazu caly sezon czesci zamowcie w innym sklepie.

Nie jest to antyreklama a opis tego jak wspolpracuje sie ze sklepem ktory prowadza!!. Stopien mojego zirytowania cala sprawa jest tak wielki ze postanowilem oszczedzic tego kolejnym osobom i podzielic sie moim doswiadczeniem.

Mam nadzieje ze przynajmniej z tego wyciagniecie jakies wnioski i jakosc waszych uslug sie poprawi ja wiem ze nigdy w zyciu nie chce juz z wami wspolpracowac !!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubuskie”