Krasnystaw Cziken Motocykle

Autor tematu
grzesiek3210
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 188
Rejestracja: pn, 24 paź 2005, 00:06
Motocykl: Suzuki RM 250 K9
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poland East Side
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Krasnystaw Cziken Motocykle

Post autor: grzesiek3210 » czw, 17 gru 2009, 01:49

Witam! Jeżeli szukacie kogoś kto ma pojęcie,doświadczenie i pracuje na PROFESJONALNYM sprzęcie to mam dla Was super warsztat. Motocyklami zajmuje się kolega z forum motocyklistów o nicku cziken929 (jak nie przekręciłem nic) ma ogromną wiedzę i sprzęt którym zawstydziłby nie jeden serwis w Polsce. Mój motocykl zarówno obecny jak i poprzedni robiłem tylko u Niego....po 3 latach mogę śmiało powiedzieć,że nie żałuję. Podoba mi się indywidualne podejście do każdego motocykla (nie ma przerzucania taśmowo i niedokończonej roboty czy też szukania winy,że "to pewnie pracownik nie dokręcił,zapomniał,itp"). Co do cen to sądzę,że jest korzystnie aczkolwiek prosiłbym o kontakt bezpośredni z Czikenem. Jako,że jestem stałym klientem serwisuję i kupuję u Niego wszystkie materiały eksploatacyjne,części,opony,oleje itd itp ceny dla mnie są troszkę niższe od wyjściowych i nie chciałbym udzielać takich informacji.Dla firm wystawia FAKTURY VAT!!! Numer Czikena tel.667 345 913

PS. Tylko nie dzwońcie z zapytaniem czy pojedzie obejrzeć motocykl przed kupnem bo i tak nie pojedzie:D ... Sam się przekonałem.Standardowy tekst
"Nie chcę później słuchać,że przecież byłeś!widziałeś!to czemu doradzałeś jak teraz jest zły"
Najgorsze co może Cię spotkać to brak TOTALNEGO POWERA :D

adigromb
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 82
Rejestracja: pn, 21 wrz 2009, 14:27
Motocykl: yz 250f '09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krasnystaw
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Krasnystaw Cziken Motocykle

Post autor: adigromb » czw, 17 gru 2009, 19:49

Siema a gdzie znajduje sie jego warsztat?
Jestem z Krasnego i moze był bym zainteresowany :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lubelskie”