Ot taka ciekawostka - jak Nas widzą chłopaki z Austrii....

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 31 sie 2006, 19:58

W tej reklamie Media markt ( pokazywali ją w wiadomościach) morał był taki że Polacy okradają Niemców
Hahaha no niestety taka prawda ale ktoś sobie takiego zdania o polakach z kapelusza nie wyciągnął. To że Ty nie kradniesz nie znaczy że inni tego nie robią, a robią i to masowo. Mój ulubiony tekst pochodzący z Niemiec -> "Jedź do Polski, twój samochód już tam jest" :lol: Każdy ma zdanie o każdym, polacy to złodzieje, niemcy to świnie i nic na to nie poradzisz, można sie tylko śmiać.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Xeo » śr, 6 gru 2006, 20:34

Ciechu pisze:Moim zdaniem poważnych zmian to można się spodziewać po śmierci pokoleń II wojny oraz PRLu. Niestety chamstwo i prostactwo nadal pozostanie.
Zapomniałes dodać społeczeństwa IV RP (katolandu) bo to syn anderground PRL-u z domieszką czystej krwi KrK żądzonej przez purpurowych z watycanu. :twisted:
Brak Domeny alternatywny adres http://mx.sq.pl

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » śr, 6 gru 2006, 22:15

A ja mam inne zdanie. W polsce jest mi dobrze, nie narzekam, choć może być lepiej. :) A tak, niemcy to już nie te same niemcy, w czym oni są lepsi??? powiedzcie mi?? mają lepsze drogi?? :lol: I co z tego? Polska, się teraz rozwija, choć nadal jeszcze w rządzie, komuną śmierdzi :x
Ale jest coraz lepiej. Ja to widzę troszku z innej strony. :) A w polsce, jak to się wydaje cuchnie biedotą. Ale niee, ludzie pieniądze mają, mają ładne odrąbane domy, samochody!! Handel się rozwija, im więcej sklepów(np:carrefour) tym taniej będzie.(...)itd.
Ja dziś z tych niemców sie śmieje, i tak nam już nie dorownują. :twisted: bo nie mają czym.
Wracając do kradzierzy, no to jest problem, ale nie taki wielki jak niemcy czy francja, w niemcach turki robią burdel, w francji, slumsy robią z nimi co chcą:lol: Tam się zaczną problemy, straszne probley, z którymi rady sobie nie dadzą.

:)
pozdrawiam.
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » czw, 7 gru 2006, 11:49

A ja mam jedno pytanko .
Byłes w niemczech kiedyś ???? Znasz kogoś kto jest Polakiem i żyje w Niemczech ???
Moim zdaniem Polsce jeszcze daleko do Niemiec. Prawda, Turki i te inne ( nikomu nie ubliżając) robią na zachodzie bałagan, wystarczy spojrzeć 90 % handlarzy samochodami to obcokrajowcy .
Ale moim zdaniem w niemczech panuje troszke inny klimat. Drogi to drogi- do naszych bez porównania, ale w Niemczech naprawde żyje się łatwiej. Tam ludzie do roboty wstają to ich największym problemem jest to ze musi wstać o 8 a nie moze se pospać. Jakos tam żyje się wolniej ...
Wiele Polaków wyjechało do Niemiec w poszukiwaniu pracy. Niektorym sie udało , niektórym nie ale Ci którzy się załapali nie narzekają. W Polsce czy to taki "biznesman" czy robotnik od rana do nocy pracuje i za pszeproszeniem dlaej gówno ma .... Bo co , że mieszkanie, samochód ?? Niemiec pracując tyle co przeciętny Polak po 20 latach pracy byłby spokojny o następne pokolenie ( finansowo) a u nas ???
Tu padło takie nawiązanie do komuny...
Nie wiem jak było bo jeszcze mnie wtedy na swiecie nie było, ale z tego co wiem to jakiś porządek był... Że co ?? po mieso sie w kolejce stało ??
To też miało swój urok.
A teraz wszystko jest, komuny nie ma a ludzie myslą tylko jak dowalic jeden drugiemu. Nie to że jestem zwolennikiem komuny ale moim zdaniem Polsce jeszcze daleko do takiego rozwoju jak w Niemczech.
Mam jednak wielką nadzieje że nie będe musiał z tąd wyjeżdżać żeby dorobić sie jakichś pieniędzy i w miare normalnie żyć...
A co w Niemczech jest do dupy ?? Nie możesz zebrać więcej niż kilogram grzybów ( jednorazowo ) hehehe
A i przepraszam że troche z tematu zeszłem ...
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » czw, 7 gru 2006, 20:46

"biznesman" czy robotnik od rana do nocy pracuje i za pszeproszeniem dlaej gówno ma ...
Nom ale ja się z Tobą nie zgodze. Może ty masz "gówno"ale ja mam wiele, (bez urazy)

Czy byłem w niemczech?? Oczywiście, mam tam znajomych i dalszą rodzinę.
ale w Niemczech naprawde żyje się łatwiej
Hmm czy ja wiem czy tak łatwo, 8)

Co do komuny, nie chodziło mi o jakieś zasrane kolejki, tylko o nasz rząd. Lepery i spólka :x
Mam jednak wielką nadzieje że nie będe musiał z tąd wyjeżdżać żeby dorobić sie jakichś pieniędzy i w miare normalnie żyć...
Jak mus to mus. Ale leepiej żebyś nie wyjeżdzał, a jak nie wyjedziesz to napewno nie będziesz żałował.
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » czw, 7 gru 2006, 21:44

Heiduk... jesteś chyba zbyt poprawnym optymistą :)
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » czw, 7 gru 2006, 22:50

Heiduk pisze: Nom ale ja się z Tobą nie zgodze. Może ty masz "gówno"ale ja mam wiele, (bez urazy)

.
I chwała Tobie za to :-) Ale chyba nie będziemy się kłócić co kto ma ?? Mam już takiego kolege co się przechwala co ma i w sumie źle na tym wychodzi , więc dyskusja na ten temat nie ma sensu .
Ty masz swoje zdanie, ja swoje i niech tak zostanie ...
A i te że kto co " ma" to mówimy o rzeczch materialnych ....Jest wiele innych rzeczy , a przede wszystkim ludzi którzy są ważniejsi niż przedmioty.
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » czw, 7 gru 2006, 22:56

witekCRM pisze: Moim zdaniem Polsce jeszcze daleko do Niemiec. Prawda, Turki i te inne ( nikomu nie ubliżając) robią na zachodzie bałagan, wystarczy spojrzeć 90 % handlarzy samochodami to obcokrajowcy
Dokładnie inne życie w Niemczech jest,mam akurat rodzine w Niemczech(Hamburg dokładnie) i wiem jak się tam żyje,miałem przyjemność zjechać samochodem praktycznie połowe niemczech i widać co i jak.

Tak jak witek napisał że 90% handlarzy samochodami to obcokrajowcy,jak najbardziej jest to prawda,sami Jugole,Turcy :/

Pzdr Kuba

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » pt, 8 gru 2006, 10:54

No też zjeździłem całe niemcy i troszku tego kraju poznałem . Mówie poprostu co widziałem i jaki są moje odczucia ...
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”