Koleżeńska pomoc

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
michal_dh
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 207
Rejestracja: pt, 3 paź 2008, 08:54
Motocykl: SX 250, CBR 600
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zamość
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: michal_dh » wt, 2 gru 2008, 22:06

MX_Bartek pisze:torów w naszych okolicach nie ma, Michal - mało atrakcyjne miejsca dla motocrossowców, bardziej na enduro, jest w miare ładnie, ale w Polsce to chyba wszędzie ładne tereny pod enduro :roll:
Moze w tym momencie nie ma ale kto powiedzial ze za pare miesiecy ma nie byc ? U mnie w miescie mamy plany wykopac tor i to juz niedlugo wiec easy :) A reszte warunkow spelniam bez problemu :) Enduro tez fajna rzecz szczegolnie w tak pieknym miejscu jak Roztocze.
KTM SX 250 2008r

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: piotrgurski » wt, 2 gru 2008, 22:24

michal_dh pisze:
MX_Bartek pisze:torów w naszych okolicach nie ma, Michal - mało atrakcyjne miejsca dla motocrossowców, bardziej na enduro, jest w miare ładnie, ale w Polsce to chyba wszędzie ładne tereny pod enduro :roll:
Moze w tym momencie nie ma ale kto powiedzial ze za pare miesiecy ma nie byc ? U mnie w miescie mamy plany wykopac tor i to juz niedlugo wiec easy :) A reszte warunkow spelniam bez problemu :) Enduro tez fajna rzecz szczegolnie w tak pieknym miejscu jak Roztocze.
Spoko i tak przyjade ale pierw się zwale na łeb JulkowiMx2 bo już rok temu obiecałem że przyjade i jakoś dotrzeć nie mogę :mrgreen: tym bardziej że byłem tam tylko raz jeszcze suzuki co przypadkiem błądząc lasami i polami trafiłem na tor w Siedlęcinie (do dzisiaj nie wiem jak i którędy) na dodatek na sam początek zawodów więc pogadać nawet nie było jak za bardzo o browarku już nie wspomne pzdr Fifi 8)
ADV/Adventure

diego
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 21:55
Motocykl: sx125 / YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: diego » wt, 2 gru 2008, 23:27

Seba3 pisze:Ja bym polecał Ostróde, odrazu obok toru jest jezioro diego popraw mnie jeśli sie myle a nocleg sie zawsze znajdzie a jak nie to w namioty i do mnie. A mieszkam 30km lasami od ostródy:)
Masz w 100% racje Seba3 .

kiitaj11
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pn, 8 gru 2008, 22:44
Motocykl: Yamaha YZ250F '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Giżycko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: kiitaj11 » śr, 17 gru 2008, 21:50

Mam pytanie czy zna ktoś jakąś dobrą i nie drogą miejscówke na kime agroturystyka albo coś w tym stylu w okolicach Olsztyna nie daleko toru??

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: sebamx72 » śr, 17 gru 2008, 21:58

Może jednak Ostróda? :) Dobrze by było raz sie zgadać we wakacje na polatac conajmniej calutenki jeden dzien akurat w Ostródzie. Noclegów nie brakuje, tor dość ciekawy, blisko woda. Ja byłbym na pewno bo mieszkam Ostródy 20/30km lasami wiec problemu nie ma. A jezeli ktoś nie ma transportu to moto w pociag i wysiada w Ostródzie :mrgreen:
Way of Life !

eryk2255
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 15 gru 2008, 16:23
Motocykl: yz125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: eryk2255 » śr, 17 gru 2008, 22:11

ja moge przegarazowac kilka motocyklów w okolicy lidzbarka warminskiego :)

kiitaj11
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 7
Rejestracja: pn, 8 gru 2008, 22:44
Motocykl: Yamaha YZ250F '08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Giżycko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: kiitaj11 » śr, 17 gru 2008, 22:44

Seba3 pisze:Może jednak Ostróda? :) Dobrze by było raz sie zgadać we wakacje na polatac conajmniej calutenki jeden dzien akurat w Ostródzie. Noclegów nie brakuje, tor dość ciekawy, blisko woda. Ja byłbym na pewno bo mieszkam Ostródy 20/30km lasami wiec problemu nie ma. A jezeli ktoś nie ma transportu to moto w pociag i wysiada w Ostródzie :mrgreen:
dzięki bardzo Cieawa propozycja ale jak by ktoś wiedział coś z Olsztynem to prosze o informacje

Ryjek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 66
Rejestracja: pt, 5 paź 2007, 19:32
Motocykl: kilka
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sanok/ Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: Ryjek » czw, 18 gru 2008, 15:13

Nocleg moge naruchać w Lublinie gorzej z przechowaniem moto. Do tego miejscówa w Sanoku dla kierowców i motocykli. Gdyby ktoś chciał, co prawda nie ma konkretnych torów ale miejsca do śmigania są no i nie daleko jest oczywiście Solina :D :D . Więc jak coś to zapraszam. :drinkers:

Autor tematu
motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Koleżeńska pomoc

Post autor: motochłopiec » sob, 6 cze 2009, 00:19

siemano . biorąc pod uwage że wakacje tuż tuż odświeżam temat. Gdzie można zawitać w wakacje ? Oczywiście ja też zapraszam do siebie w okolicy mam tor w Chełmnie i Lipnie i przenocować moge spokojnie ze 3 osoby a nawet i więcej ;) Pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”