Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu

Post autor: piterq1991 » pn, 20 paź 2008, 18:19

Nie związane zbytnio z motocrossem, ale z kolegami od ścigaczy. Polecam przeczytać.
  • Angielski motocyklista, który wrzucił na YouTube film ze sobą w roli głównej, dostał wyrok 12 tygodni pozbawienia wolności za niebezpieczną jazdę.
    Sandor F., 28-letni entuzjasta motocykli i szybkiej jazdy, wykonywał jakiś czas temu karkołomne ewolucje na swojej maszynie, jeździł pod prąd i ścigał się z innymi pojazdami na drodze, wyciągając w porywach 210 km/h. Wszystko to sfilmował i wrzucił na YouTube, chcąc się pochwalić znajomym.

    Być może zebrał od znajomych słowa uznania, jednak filmem zainteresowała się brytyjska prokuratura. Sprawa znalazła finał w sądzie, który nie okazał żadnego zrozumienia dla szaleńczych wyczynów młodego Anglika i skazał go na rok więzienia oraz zakaz prowadzenia pojazdów przez 2 lata. Po upływie tego czasu Sandor będzie musiał zdać rozszerzony egzamin na prawo jazdy, o ile oczywiście w dalszym ciągu będzie chciał jeździć na swoim ukochanym motocyklu.


    Po usłyszeniu wyroku Sandor wyraził szczerą skruchę i przyznał, że jego postępowanie było wyjątkowo głupie i niebezpieczne nie tylko dla niego, ale przede wszystkim dla innych uczestników ruchu.
    Źródło: wp.pl
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pochwalił się na YouTube, siedzi w więzieniu

Post autor: WLD_Wlodi » pn, 20 paź 2008, 22:27

Zdarza się xD

Kiedyś oglądałem jakiś krótki filmik enduro na you tube.
Pierwszy i ostatni komentarz pod filmem:

"Dziękuje za film, już zrzucam na płytke i ide z nim na policje gnoje!...."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”