Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
piterq1991
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 258
Rejestracja: czw, 27 wrz 2007, 21:44
Motocykl: Yamaha YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Końskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: piterq1991 » ndz, 19 paź 2008, 22:12

Jak wam się to udaje? Chodzi mi również (a może i przede wszystkim z zawodami np. CC)
Planuje studia zaoczne i chciałbym również startować wszystkie rundy CC, lecz jak wiadomo studia jak i zawody odbywają się na weekendzie. Na tygodniu do jakieś pracy aby była kasa na moto. I gdzie tu znaleźć czas na jazdę.
Póki co jestem jeszcze w szkole średniej tak więc popołudniu moto a weekendy wolne więc nie jest tak źle, ale jak będzie później. Podzielcie się informacją jak to jest w waszym przypadku :)

Pozdrawiam
KAWASAKI KDX 125 > KTM EXC 125 SIX DAYS Edition > YAMAHA YZ250F

http://bikepics.com/members/piterq1991/

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: Kaze » ndz, 19 paź 2008, 22:22

Ze studiami łatwo, bo studia mają to do siebie że nie trzeba chodzić, nikt tam obecności nie sprawdza a notatki można kupić od tych co siedzą w pierwszych rzędach także lajt.
but only the devil responded cause god wasn't there...

kfilipek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pn, 21 maja 2007, 09:52
Motocykl: RM250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kamieniec Wrocławski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: kfilipek » pn, 20 paź 2008, 20:48

Kaze pisze:Ze studiami łatwo, bo studia mają to do siebie że nie trzeba chodzić, nikt tam obecności nie sprawdza a notatki można kupić od tych co siedzą w pierwszych rzędach także lajt.
A ćwiczenia? Wykłady są nieobowiązkowe. A tak wogóle to po co iść na studia jeżeli z góry nie chcesz chodzić na zajęcia :?: Wybierasz taki kierunek który cię interesuje i na zajęcia idziesz z przyjemnością, pewniwe, że znajdą się przedmioty, które nie będą cię interesowały (ale i tak je musisz zaliczyć).
Nie jest łatwo pogodzić to wszystko, ja od początku sezonu przejeździłem ok 15h na motorze (dziecko :), praca, szkoła i te 24h które oferuje doba to trochę za mało, ale dla chcącego nic trudnego. Za to wiesz jaka jest przyjemność z jazdy jak już znajdziesz trochę czasu :lol:

Pozdrawiam

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: Kaze » pn, 20 paź 2008, 22:19

No widzisz ja sie nie ucze dla przyjemności studiowania bo wtedy wybrałbym jakiś mało przyszłościowy kierunek :mrgreen: think about $$$ dude :finga:

Cwiki obowiązkowe jak dla kogo, bardzo rzadko sprawdzają obecność poza tym jak masz swoich ludzi to na liste zawsze ktoś cie wpisze :mrgreen:
but only the devil responded cause god wasn't there...

grzeniu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 227
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 11:13
Motocykl: Yz 250 2t 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kingston
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: grzeniu » wt, 21 paź 2008, 17:38

u mnie nie ma tak dobrze, na kazdych cwiczeniach sprawdzana obecnosc a niekiedy i na wykladach mimo ze w statucie sa one nieobowiazkowe... pozatym studia dzienne, caly tydzien siedze w mieszkaniu, a motorek czeka 40 km ode mnie, jedyny czas to weekend...
Mój kanał: http://pl.youtube.com/user/gmaliszewski

Aprilia Rx 50 --> Ktm Sx 125 --> Yamaha Yz 250f --> Suzuki Rm-Z 250 --> Yamaha Yz 250

kfilipek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 93
Rejestracja: pn, 21 maja 2007, 09:52
Motocykl: RM250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kamieniec Wrocławski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: kfilipek » wt, 21 paź 2008, 19:42

Kaze pisze:No widzisz ja sie nie ucze dla przyjemności studiowania bo wtedy wybrałbym jakiś mało przyszłościowy kierunek :mrgreen: think about $$$ dude :finga:

Cwiki obowiązkowe jak dla kogo, bardzo rzadko sprawdzają obecność poza tym jak masz swoich ludzi to na liste zawsze ktoś cie wpisze :mrgreen:
Kaze to jakąś spoko uczelnię znalazłeś :D ja byłem na dwóch i na każdej sprawdzali obecność. a z tym wpisywaniem na listę to różnie bywa na początku przechodzi jak jest na roku 140 osób, ale na 3 czy 4 roku zostaje 20-30 i nie jest tak kolorowo bo wykładowcy cię już zapamiętują, ja wybrałem studia mechaniczne i z przyjemnością chodzę na zajęcia (oczywiście nie wszystkie).

pozdrawiam i życzę powodzenia w nauce :partyman:

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: Kaze » wt, 21 paź 2008, 22:08

To zapraszam na prawo :mrgreen: giry można wywalić na końcu sali i iść spać i tak mają to w dupie :finga:

Ale do czasu, 90% z pierwszoroczniaków to "odpad" jak to określił profesor na 1 wykładzie :butthead: xD
but only the devil responded cause god wasn't there...

Daiman
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: czw, 9 lis 2006, 22:16
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Płock
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: Daiman » czw, 23 paź 2008, 17:00

Kluczem do wszystkiego jest organizacja czasu. Ale jak chcesz połączyć pracę, naukę i jazdę to już tak się raczej nie da. ja jestem teraz na studiach dziennych i naukę z jazdą (znaczy z treningami, bo jeździć jeszcze nie moge ;/ ) da się spokojnie połączyć. Jak plan nie pasuje to mozna np na jakieś pojedyncze zajęcia przychodzić do innej grupy, zeby nie było 'okienek' w środku i jest git.
Jak się dobrze zorganizujesz i będziesz miał motywacje, żeby się tego planu trzymać to będzie czas na nauke, jazdy i na dziewczyny i imprezy też będzie :)

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Jak pogodzić naukę/pracę/studia z moto

Post autor: motochłopiec » czw, 23 paź 2008, 19:18

Kaze chodzisz na zaoczne czy dzienne?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”