Kalendarz z naszymi cross damami :)

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
KudleY
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: ndz, 8 kwie 2007, 13:02
Motocykl: SX 125 07'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: WWA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: KudleY » ndz, 3 sie 2008, 13:09

a to już zależy od naszych jakże pomysowych dziewczyn :D :!:
KTM SX 125 07' - trainin....

Autor tematu
buli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pt, 1 sie 2008, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: buli » pn, 4 sie 2008, 09:14

no fakt mam tylko jeden post na tym forum ale spokojnie zdjecia nie trafią nigdzie indziej jak tylko na taki kaledarz no i oczywiscie bede potrzebowal pisemnej zgody na publikowanie owych zdjęć obiecuje ze zostana wykorzystane tylko do kalendarza :) z wykonaniem moze byc ciezko ale jak sie czlowiek postara i wierzy w cos to nie ma rzeczy nie mozliwych tylko ze narazie nie ma zadnego odzewu ze strony kobiecej naszego pieknego sportu :/tak wiec zapraszam jeszcze raz goraco do zainteresowania sie tym pomysłem przez płeć piękną kontakt jeszcze ze mna takze przez gg 11422190 jak tylko dostane pierwsze zdjecia trafia one do rak fachowców i zostana wrzucone na forum dla zachety dla inny kobiet dobrze by bylo jakby zdjecia byly zrobione jedno przy maszynce bez kasku ale oczywiscie w ciuchach offroadowych a drugie w terenie np jakiś skok jazda na kole itp.
no i jak dostane pierwsze zdjecie bede szukał sponsorów juz wtedy na zrealizowanie tego pomysłu mam nadzieje ze to sie uda a pózniej jakies spotkanko zrobic z bohatekami kalendarza i z forumowiczami którzy beda wspierali ten pomysł no i oczywiscie przekazanie kaski na dom dziecka przez nasze cross damy tak wiec pozdrawiam i zachecam goraco jeszcze raz do wysylania zdjec i nie bac sie to nie zaden walek;)

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: mrówcia » pn, 4 sie 2008, 20:06

buli dobry pomysł :mrgreen: :mrgreen: mogła bym podesłać jakieś fotki z tych co mam albo zrobić nowe :) :)

jak chcesz napiszę coś na stronce http://www.crazycrossgirls.prv.pl może moje dziewczynki się zainteresują :mrgreen: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Autor tematu
buli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pt, 1 sie 2008, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: buli » wt, 5 sie 2008, 09:42

no w koncu jakas pierwsza dama zainteresowana :) mroffcia to czekam na fotki najlepiej kilka zeby bylo z czego wybrać a na waszej stronce pisałem tez juz maila do was o zainteresowanie sie tym tematem:) tak więc czekan na fotki i mam nadzieje ze wspólnymi siłami uda nam sie zrealizowac owy plan ( podaje jeszcze raz kontakt do mnie mail szymon-m21@wp.pl lub gg 11422190) pozdrawiam;D

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: mrówcia » wt, 5 sie 2008, 10:29

jeszcze zobaczę co tam ciekawego mam :lol: :lol: bo może sie okazać że muszę specjalnie sesje robić :mrgreen: :mrgreen:
a stronka musi znów źle działać :( bo żadnego maila nie dostałam chyba :x :mrgreen: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

ManiaCr
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 100
Rejestracja: sob, 2 lut 2008, 00:41
Motocykl: Cr125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ł-ca - okolice ŁDZ
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: ManiaCr » czw, 7 sie 2008, 14:38

ja moge sie dolaczyc do akcji, z tym ze jest jeden problem, bo sprzedalam motor i obecnie jestem bez, chyba ze jakis Pan mi użyczy swojego :)
ewentualnie moge dac takie co mam

Autor tematu
buli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: pt, 1 sie 2008, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: buli » pt, 8 sie 2008, 09:29

no to super maniacr juz mamy dwie damy także nadal czekam na zdjecia bo jeszcze zadnych nie dostałem ;) mania z pewnoscia jakis kolega ci użyczy sprzetu do sesji hehe takze nadal czekam na zdjecia dziewczyny pozdrawiam mamy juz dwie osóbki wiec jeszcze potrzeba nam 10 ewentualnie w najgorszym wypadku 4:P

CrosswomeN
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 31
Rejestracja: wt, 15 lip 2008, 15:45
Motocykl: Honda CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: CrosswomeN » pt, 29 sie 2008, 19:06

no więc dopiero wróciłam z Grodkowa! ja też! ja też! się dołączę :D ale obecnie wał się rozleciał i czekam na nowy korbowód więc jak zrobię to odrazu wysyłam:D mogę podesłać foty w stroju narazie bez Yamahy:) ale myślę ,że dziewczyny mamy piękne ciałka więc nie bójcie się pokazać co nie co :D będą lepiej się sprzedawać:P
Uzależniona Od Motocrossu... <33

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: mrówcia » pt, 29 sie 2008, 19:47

CrosswomeN chwyt polega na tym ze nie mamy się rozbierać bo porozbieranych panienek na motorach jest pełno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: Julekmx2 » pt, 29 sie 2008, 20:07

ej ale taki kalendarz byłby lepszy i to sto razy jak by był ekhem xd Nie mówie żeby były gołe no mogą mieć jakies tam majtki i stanik jak która chce :lol: A tak sobie myśle przeciez napewno wiekszość z was ma jakas super koleżanki i dziewczyny wiec moze by im zrobić sesje hm? no moze być ubrana xd bo przeciez dziewczyn jeżdżących jest wciaz bardzo mało, i ciezko to zorganizować, i pewnie by na to 12 miechów nie starczyło xd a tak to by bylo w czym wybierac, co wy na to ?

Awatar użytkownika
mrówcia
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 182
Rejestracja: pt, 4 maja 2007, 15:27
Motocykl: KTM EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: mrówcia » sob, 30 sie 2008, 13:37

mam udostępnić maszynę koleżance?? no śmiech :shock: :shock: miały być dziewczyny które jeżdżą a nie jakieś inne puste laseczki :? http://www.motocross.com/photos/ga/girl ... otoGallery to po co w ogóle halo? są i majtki i stanik :evil: :evil: , ale jak chcecie to może zawsze być jedna mniej :finga: jak by się ktoś przyłożył to 12 prawdziwych się nazbiera bardzo szybko :|
odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją wcale...

alka
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 74
Rejestracja: sob, 5 lip 2008, 14:58
Motocykl: honda cr 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Katowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Kalendarz z naszymi cross damami :)

Post autor: alka » sob, 30 sie 2008, 16:40

kochana chłopaki chcą żeby kalendarz lepiej sie sprzedawaj ja sie upodabniać do pustaków nie będę ale zdj np w staniku i spodniach crossowych nie pogardzę:D;p nie daj sie długo namawiać trzeba pokazać co mamy najlepsze:) a pozatym nie kazda będzie na tym kalendarzu Moniś ja liczę że się nie wycofasz:*:*:*
nic szczególnego...
Zakładam kask... google...nie widać mojej twarzy.. to już nie ten świat.. tutaj nie ma przyjaźni...tutaj kończy się szacunek... Mój świat moje życie.. mój ustrój... moje zdrowie...bo kocham to CO ROBIE

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”