Przekonać rodziców - jak?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Boba
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 11 cze 2008, 19:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Przekonać rodziców - jak?

Post autor: Boba » śr, 11 cze 2008, 20:30

Za miesiąc skończe 14 lat, motory od małego mnie jarały - pierwsze moto na jakim w ogóle jechałem (oczywiście jako pasażer) to był właśnie MotoCross (marki i modelu nie pamiętam bo brzdąc byłem) i od tamtej pory sie zaczęło. Oczywiście byłem za mały do tej pory żeby kupić coś takiego, więc miałem mieć skuter (na koniec zeszłych wakacji) ale rodzice stwierdzili że sezon zaraz sie kończy to kupią mi skuter na ten sezon, a narazie jak chce żebym se zakupił MiniCross (wiem, wiem porażka...) http://allegro.pl/item379326754_super_c ... _hit_.html
Przez zime wiele sie zmieniło, znalazłem coś w dobrej cenie, a jak pytałem sie znakomych to mówili że to dobre i wytrzymałe - Dirt Bike/Pit Bike czy jak kto to nazywa -> http://allegro.pl/item379160807_diaboli ... _dirt.html http://allegro.pl/item374543243_najnows ... _2008.html
Pokazałem tacie, powiedziałem że wole coś takiego niż skuter i że moge sam zapłacić on powiedział "Dobrze, jeżeli będziesz miał kase, to sobie kup, ja Ci nie bronie"...przyszła wiosna i jak co do czego to usłyszałem NIE, a jak zapytałem o skuter to było co chwila chce co innego, że mam MiniCrossa, ostatnio chciałem dużego, a teraz znowu skuter..

Może ktoś był w podobnej sytuacji? Lato idzie chciał bym poszaleć, pojeździć, wakacyjną nude zabić! HELP ME PLEASE!

paskuda
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 28 paź 2007, 18:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Leszno
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Przekonać rodziców - jak?

Post autor: paskuda » czw, 12 cze 2008, 18:48

Boba pisze:a jak pytałem sie znakomych to mówili że to dobre i wytrzymałe - Dirt Bike/Pit Bike czy jak kto to nazywa ->
Dobre i wytrzymałe? Hm, ja mam nieco inne zdanie na ten temat. Mój sąsiad (co prawda 12 latek) zakupił sobie Pocket'a i dziękuję bardzo, odpalił 3 razy, przejechał się po polnej drodze i mógł rzucić w kąt :)
Niemówiąc oczywiście tu o żadnych wypadach na tor i inne takie off road'owe miejsca gdzie niektórym zawieszenie pada po jednym okrążeniu (o ile uda się je zrobić :axe: ) :)

Jeśli chodzi o mini bike'i, cross bike'i, pocket'y i te wszystkie inne chińszczyzny to nie polecam. Naprawde - chyba, że chcesz wyrzucić pieniądze w błoto. Dozbieraj kasy (namów rodziców) i kup chociażby dt 80, moim zdaniem większa frajda i oczywiście mniej problemów.

Pozdrawiam
pzdr

Siedli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: wt, 1 maja 2007, 21:09
Motocykl: Szukam
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Żarki Letnisko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Przekonać rodziców - jak?

Post autor: Siedli » czw, 12 cze 2008, 21:07

Sprubuj namuwic na jakieś endurko 50 DT SMX itp.
Lub na jakaś konkretną 85...
Bo te mini pockety to ........... do kitu sie poprostu :finga:
"(...)a ósmego dnia Bóg stworzył 2T(...)"

Było-Suzuki SMX 50
Było-Honda CR 125 01
Było-Honda CRF 250 04
Aktualnie- Poszukuje

Autor tematu
Boba
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 11 cze 2008, 19:57
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przekonać rodziców - jak?

Post autor: Boba » czw, 12 cze 2008, 21:57

Chodzi o to, że aktualnie mam pocket bike-mini cross - ten za 500zł i jeżdże na nim z kumplami - takie hulanki po dzieli itp.
A teraz chciał bym jakiegoś większego typu to-> http://allegro.pl/item352318980_352318980.html

Popiel01
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 16
Rejestracja: wt, 18 mar 2008, 21:57
Motocykl: KTM sx 200
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przekonać rodziców - jak?

Post autor: Popiel01 » pt, 13 cze 2008, 14:57

Za ta kase mozesz sobie kupic jakas starsza dt:D. moim zdaniem nie oplaca sie ladowac pieniadze w takie gowno;p

Siedli
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 136
Rejestracja: wt, 1 maja 2007, 21:09
Motocykl: Szukam
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Żarki Letnisko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Przekonać rodziców - jak?

Post autor: Siedli » pt, 13 cze 2008, 15:22

Bez sensu to kupowac jak puzniej bedziesz wyzywał...:)
"(...)a ósmego dnia Bóg stworzył 2T(...)"

Było-Suzuki SMX 50
Było-Honda CR 125 01
Było-Honda CRF 250 04
Aktualnie- Poszukuje

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”