co za p....... kasuje wypowiedzi ?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
maverick
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 132
Rejestracja: ndz, 13 lut 2005, 18:15
Motocykl: CRF250 07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: mazowieckie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

co za p....... kasuje wypowiedzi ?

Post autor: maverick » czw, 4 maja 2006, 18:04

mam nieskromne pytanie, co za p....... j....... h........ :evil: kasuje wypowiedzi na formu i to osobom jak mi które są tu od samego początku.
Next time poproszę info na priva że moja wypowiedź nie mieści się w kanonie i temacie postu a chętnie sam ją usunę tak jak to robie.

Trochę szacunku dla osób które to forum jako pierwsze miały w ulubionych :wink:

Niech pamięta ten kto uważa się za sędziego:
osądzajmy najpierw siebie a potem innych :idea:

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » czw, 4 maja 2006, 18:13

Ja nie jestem od samego początku ale też mi znikają post i to nie obrażające czy totalnie poza tematem bo takich staram się nie pisać :!: :!: :evil:

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » czw, 4 maja 2006, 20:31

BaRy pisze:Ja nie jestem od samego początku ale też mi znikają post i to nie obrażające czy totalnie poza tematem bo takich staram się nie pisać :!: :!: :evil:
W moim przypadku jest tak samo :shock: ,a np.posty sierota które kompletnie nic nie wnoszą są nadal!!! :roll:

maromistrz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: sob, 15 paź 2005, 19:10
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Cieszyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: maromistrz » czw, 4 maja 2006, 20:33

No posty niewnosządce nic do tematu są usówane ale niektóre które coś dają też są uwówane

Właśnie teraz zauważyłem :?
znikło mi około 12 postów :evil: co jest ??? moderatorzy odbija wam?????????? sorry ale to jest chore tak masowo kasowac posty nam którzy tu o czymś mówią a takiemu Sierotowi nie kasować nic chociarz jego posty tym bardzije nic nie dają :evil:

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » czw, 4 maja 2006, 21:06

Zgadza sie- posty nie wnoszace nic do tematu lub obrazliwe sa kasowane przez nas moderatorow. Pilnujemy rowniez zeby forum bylo przejrzyste i dyskusje w danym dziale na inny temat beda kasowane. Posty wartosciowe i wnoszace informacje do tematu nie sa usuwane- przynajmniej ja takich nie usuwam.

Naszym zadaniem jest utrzymanie porzadku na forum. Jesli by nikt tego nie dopilnowal to prawdopodobnie za jakis czas w temacie jaki kask wybrac moglibyscie przeczytac np o wadach i zaletach 4t :wink:

P.S Maverick- Nie pamietam abym kiedykolwiek musial usuwac twoj post. Widze ze znasz sie na rzeczy i twoje posty wnosza niezbedne info do tematu. Wnioskuje z tego ze to sie mnie nie tyczy 8) Aha i jesli bede usuwal jakiegos z twoich postow to dostaniesz powiadomienie na PW

FIC
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 59
Rejestracja: sob, 26 lis 2005, 23:40
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: FIC » czw, 4 maja 2006, 22:19

Kilka moich postow tez znikneło pisałem do admin. miały juz nie znikac ale czasem jak ktos poruszy stary temat to sie orientuje ze mojego postu nie ma.Wiec w dalszym ciagu ktos cenzuruje według wlasnego uznania,wk..... mnie to strasznie bo nigdy nie pisze nic nie wnoszacych postow.Mysle ze robi to ktos kto nie znosi słow krytyki i zawsze w kazdym temacie ma racje :D .Nie wiem moze sie myle ale tak mi sie to składa logicznie.Chciałbym sie dowiedziec kto za tym stoi.Dzieki
CRF 450

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » czw, 4 maja 2006, 22:51

MXrool czy to ty? :P
No tez miale pousuwane jakies tam posty ale zauwazylem ze jakis temat znikł ktory stworzylem juz dawno lecz jak go chcialem znalesc zeby poczytac jeszcze raz te wypowiedzi nie było ;/ sie troche wkorzylem no ale nic bylo mineło :Q.

Awatar użytkownika
EXC rider
VIP
VIP
Posty: 349
Rejestracja: czw, 19 maja 2005, 15:31
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Częstochowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: EXC rider » pt, 5 maja 2006, 09:51

Moze przyczyna znikniecia kilku Waszych postow bylo usuniecie tematu: "Kupie motocykl crossowy do 2000zl" (chyba tak sie ten temat nazywal). Usuniety zostal na prosbe zalozyciela. Pamietam ze byl on dosc obszerny wiec przez to kilka postow moglo Wam zniknac.

P.S. JA go nie usuwalem :wink:

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » pt, 5 maja 2006, 10:04

Mi też pousuwano i nie było to w temacie "Kupie motocykl crossowy do 2000zl" Moim skromnym zdaniem Sierocie dać chociaż ostrzeżenie, a tak czuje się bezkarny i pisze głupoty nadal

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 5 maja 2006, 12:18

Moje posty też zniknęły ale tragedi nie robie. Czasami napisze coś nie na temat i nie wkurwiam sie jeżeli ktoś to usunie bo PO TO SĄ MODERATORZY. Także wrzućcie luz. A Sierot przegina ale od dwóch dni nic nie napisał i chwała mu za to. Pozdro
but only the devil responded cause god wasn't there...

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pt, 5 maja 2006, 13:21

ecik pisze:MXrool czy to ty? :P
No tez miale pousuwane jakies tam posty ale zauwazylem ze jakis temat znikł ktory stworzylem juz dawno lecz jak go chcialem znalesc zeby poczytac jeszcze raz te wypowiedzi nie było ;/ sie troche wkorzylem no ale nic bylo mineło :Q.
Co ja człowieku, nie raz coś usunę jak się nie trzyma kupy, ale to góra kilka sztuk postów. Tak jak EXC pisze i z tym się zgadzam i popieram.
A po drugie bywam na forum raz na jakiś czas, nie tak jak dawniej i nawet nie mam czasu czytać wszystkiego.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

ecik
VIP
VIP
Posty: 1001
Rejestracja: wt, 24 sty 2006, 10:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: ecik » sob, 6 maja 2006, 09:15

sory za mistake ;-Q

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”