Snowboard, narty | Nasze ulubione ośrodki

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Xeo
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 335
Rejestracja: śr, 23 lut 2005, 21:41
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Snowboard, narty | Nasze ulubione ośrodki

Post autor: Xeo » ndz, 19 mar 2006, 18:23

:-&
Ostatnio zmieniony pn, 8 maja 2006, 22:06 przez Xeo, łącznie zmieniany 1 raz.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » ndz, 19 mar 2006, 18:29

Ja jeżdzę dużo na nartach, byłem już w tym roku z 6 razy i mój sezon się jeszcze nie kończy. Jeżdzę 10-ty rok, startuję w zawodach jak się na jakieś napotkam, mam zamiar zdawać na instruktora PZN.
Moje ulubione ośrdki narciarskie to: GAT w Korbielowie i Kasprowy Wierch, ciekawy równierz był Kopiec w Karpaczu. Z innych nie korzystam z powodów dużych ilości ludzi lub z małej ilości wyciągów. Lubię jazdę poza trasami, krótkimi carwingowymi skrętami i od czasu do czasu jakieś skoki solidne.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

#66
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 277
Rejestracja: ndz, 8 sty 2006, 10:43
Motocykl: Yamaha '08
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: #66 » ndz, 19 mar 2006, 18:38

Jezdze na desce 4 lata. Najczesciej smigam w Szczyrku oraz w Korbielowie. Czesto lubie pojezdzic poza trasami [freeride] ale tylko po swiezo napadanym puchu, jezeli długo nie sypie to strasznie zle sie jezdzi po lesie.

Petra
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: ndz, 24 lip 2005, 07:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Petra » ndz, 19 mar 2006, 18:54

Ja na snowoardzie jezdze juz 3 albo 4 lata:P Ale w tym sezonie sie polamalem :P pierwszy raz :)

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 19 mar 2006, 19:09

Ja jeżdzę na snowbordzie 2 lata,ale wolę narty na których już śmigam 9-10lat.Lubię jeździć pozatrasami i skakać na hopkach.Najbardziej lubię ośrodek Jątek w Korbielowie(tylko trochę niedobre żarcie jest,a zatetą jest: wochodzisz z narciarnin i jesteś na stoku,przyjeźdzają fajni ludzie.Lubię też jeździć na stokach na Jaworzynie :P

Petra
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 35
Rejestracja: ndz, 24 lip 2005, 07:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Petra » ndz, 19 mar 2006, 19:12

Hmm co do Polski bylem tylko w szczyrku a tak to Austria i Wlochy ... Zal Em See,Madonna De Campiglio itp :P

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » ndz, 19 mar 2006, 19:13

ja na snowboardzie jezdze juz 2 miesiące ( nauczylem sie dobrze jezdzic przez 6 dni, jeżdzac w Zielencu przy granicy Czeskiej) obecnie jezdze na najbliższym stoku w warminskim czyli Lidzbark Warmiński
w przyszlym sezonie moze pojade na slowacje albo do austrii :x :D
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

Bosman71
Admin
Admin
Posty: 50
Rejestracja: wt, 18 sty 2005, 21:17
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

I ja troszke jeżdże.

Post autor: Bosman71 » pn, 20 mar 2006, 12:13

No to ja też sie przynam, że troszkę jeżdże tak od kilku lat. Zawsze jeźdźiłem do Pecu pod Snieżkom, a ostatnio z braku czasu są tylko wypady na jeden góra dwa dni. I wtedy to Zieleniec (Snowpark) i czechy.

Ciechu
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 292
Rejestracja: pt, 3 mar 2006, 18:51
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Ciechu » pn, 20 mar 2006, 16:03

Dla mnie w krajach grupy wyszachradzkiej irytujące jest zachowanie ludzi w kolejkach. Po prostu chamstwo i kurewstwo. Wpieprzają się, chodzą po nartach i nawet nie przeproszą. Kilka razy z trudem powstrzymałem się żeby komuś nie nawrzucać. W te ferie byłem na chopoku i często wybierałem gorsze trasy żeby się z tą chołotą nie ściskać w kolejkach.
Z bliższych ośrodków podoba mi się w Korbielowie, na Kasprowym Wierchu i w Szczyrku choć tam zawsze trafiam na tłumy.
Alpejskie ośrodki to inna bajka. I rozmiar i jakość. Gdyby nie odleglość i rozmiar przedsięwzięcia to pewnie nie myślałbym o polskich i słowackich ośrodkach.
Na nartach śmigałem 7 lat, potem 5 na snowboardzie i teraz znów kupiłem narty by uprawiać oba te sporty. Na jednym i drugim frajda jest podobna.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 20 mar 2006, 16:12

Zgadzam się z Ciechem, tak to już jest. To my Polacy, cały Świat nas takich widzi. Mnie też to osobiście denerwuje, ale na szczęście mam wtyki w Korbielowie i nie muszę stać w kolejkach tylko wchodzę bramką służbową :lol: . Denerwuje mnie jak się bezszczelnie ludzie pchają, robią z siebie kretynów jak się zwórci uwagę i niszczą cudzy sprzęt. Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie, wbijam się za nim na wyciąg i zajeżdzam do czasu aż nie zawali ryjem w śnieg. Może wtedy zrozumie, lubie się bawić tak z ludźmi, bo zazwyczaj nie potrafią mnie dogonić. Drugą sprawą jest to jak ludzie nie umiejący jeździć pakują się na trudny stoki i robią tylko zagrożenie na trasie. Nie raz mi ktoś zaleciał drogę i się mijałem na centymetry z gościem i z drzewami. Wg. GOPRu 90% wypadków prowokują początkujący.

Tyle z mojej stronym, ale nie odbiegajmy od tematu. Jakie ośrodki byście jeszcze polecili?
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Isbi
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 968
Rejestracja: czw, 24 lis 2005, 12:59
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myslenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Isbi » pn, 20 mar 2006, 16:41

Myslenice!!!!!!!!!!!! lepszej stacji w malopolsce nie bedzie stok wypasiony .Otwarcie w kwietniu podobno jeszcze jest tam z metr sniegu
LiFe FoR RiDe
Bike: WSK Wyczynowy sprzet kaskaderski, 450ccm, 50 osiolkow i wogule ogien z żupy

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » pn, 20 mar 2006, 16:43

Meter został? Ja jade w niedzielę w Tatry do schroniska PTTK na Hali Gąsiennicowej w Tatrach pod Kasprowym Wierchem. Trasa wypasiona, szeroka, poziom tudności... odpowiada mi, zawsze przygotowana, nowoczesny wyciąg na 4 osoby. I będzie się latać... :D
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”