Tory motocrossowy mazury

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
seba yamaha yz
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 336
Rejestracja: śr, 27 maja 2009, 14:24
Motocykl: Yamaha yz-f 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Status : Offline

Tory motocrossowy mazury

Post autor: seba yamaha yz » pt, 19 cze 2020, 19:25

Witam kolega wraz z synem wybiera się w rejony Olecka, Augustowa zabierają że sobą motocykle. Możecie polecić tory motocrossowe treningowe czy też żwirownie ogólnie fajne miejscówki do polatania na crossowkach. Pozdrawiam

amator
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 1173
Rejestracja: śr, 11 kwie 2007, 19:00
Motocykl: YZF250, KXF250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warmińsko-mazurskie
Podziękował: 3 razy
Podziękowania: 3 razy
Status : Offline

Re: Tory motocrossowy mazury

Post autor: amator » sob, 20 cze 2020, 22:00

W samym Olecku masz tor motocrossowy z homologacją . Podłoze zwirowo -piaskowe, skoki niektóre wymagajace ale zawsze mozna przejechać . Tor na bieżąco konserwowany. Bardzo mili i przyjaźni zarządcy toru.
30 kilometrów dalej w Gizycku nastepny tor z homologacją . Podłoże mieszane twardo- miekki (odcinek z piaskiem plazowym), miły przyjemny , wymagajacy. Następne kikadziesiąt km dalej Mrągowo, w wiekszosci twardy ale też ciekawy, w tym roku miały być na nim Mistrzostwa Europy w MX85,
Jest też tor w powijakach w Kolnie . Nie byłem nie jeździłem ale rozmawiałem z organizatorami - zapraszają . Ponadto trochę na Warmii: Reszel, Olsztyn, Orneta, Bartoszyce, I slynny Lidzbark Warmiński . Tu masz 2 tory . Jeden mistrzowski legendarny do motocrossu (jeden z najlepszych w Polsce) :snooty: i drugi w sąsiednim klubie po drugiej stronie ulicy tor do uprawiania enduro . Na tej trasie odbywały sie MP w country crossie , Eduro itp. Sa też odcinki superenduro. Polecam zapraszam :) W razie czego pisz na priv :whistle:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”