GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
bubba
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 200
Rejestracja: sob, 29 lip 2006, 12:54
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa-Anin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: bubba » czw, 6 lis 2008, 14:33

Gany Ja proponuję ci się wyluzować ... :weedman: nikt cię nie zmusza do tego żebyś kupował ... na żywo też nie widziałeś jego roboty ... ja kupiłem okleinę na boczki ... moje pieniądze i moja sprawa ... a jak inni forumowicze chcą wydać 500 zl żeby mieć nazwę swojego teamu na baku to ich sprawa ... weź też pod uwagę, że nie każdy ma możliwość i czas na zajmowanie się czymś takim ... więc jeżeli Ciebie to boli że chłopak chce sobie zarobić ... to zrób projekt szablon ... pokaż zdjęcia jak ci to wyszło na innych motocyklach ... Daj lepszą cenę ... a na dzień dobry załatwię ci paru klientów. I przede wszystkim forum jest od tego żebyśmy sobie pomagali w tym hermetycznym środowisku ... a nie słali sobie pojazd ... Przemyśl to sobie !!
BLUE RIDER

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Gany » czw, 6 lis 2008, 14:51

wiadomo kazdy oze jak moze :D
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: gajowy » czw, 6 lis 2008, 20:16

Nie rozliczaj chłopa jak kolega mówi, ze stawek.
Pasuje bierzesz, nei pasuje nie bierzesz.
Inaczej to jakbyś miał pretensje o Hondy że kupuję w hucie 80 kg alumnium, 15 kg stali i troche gumy i plastiku za łaczną kwotę 1500 PLN, a sprzedaje z tego wyrób za 26 000 PLN.
Biznes jest biznes, chłop ma pomysł-niech zarabia. Chcesz być lepszy-zrób swoją ofertę:)
Mój syn zrobił projekt, i myślę dać do zrobiena koledze, mam nadzieję że fajnie wyjdzie.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

piotrek07_92
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 40
Rejestracja: ndz, 9 mar 2008, 18:24
Motocykl: yamaha yzf250=>suzuki rm125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Góra Kalwaria
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: piotrek07_92 » czw, 6 lis 2008, 20:39

dobrze by było jakbyś jeszcze jakiś fajne koszulki mx projektował i robił. W polsce jest kilka takich firm ale z tego co się dowiadywałem trzeba samemu sobie zaprojektować :cry: a oni tylko drukują. Sam nie umiem zaprojektować a chciałbym sobie takową kupić z własnym imieniem, nazwiskiem, numerem :wink: Co do oklein to kawał dobrej roboty odwalasz ale ja narazie mam okleinke ładną bo dopiero co kupiłem sprzęta ale jak mi sie zużyje to na 100% zamówie ją u Ciebie. POZDRO :D

Jony
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 694
Rejestracja: wt, 11 lip 2006, 12:06
Motocykl: crossowy najlepiej
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Kraków/ Kanada
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Jony » czw, 6 lis 2008, 21:32

ZEM RAcing robi. Mówisz co chcesz miec a oni przysyłaja ci kilka wzorów i decydujesz co chcesz inaczej idt.
Honda CRF250r
Yamaha YZ250F
Husqvarna TC250- enduro konwersja
Yamaha YZ125- najlepsza zabawka EVER

THE POLISH NIGHTMARE #715
www.mxFOLGA.pl
LIFESTYLE na FB

bubba
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 200
Rejestracja: sob, 29 lip 2006, 12:54
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Warszawa-Anin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: bubba » czw, 6 lis 2008, 21:32

Sorki za małego OT'a ... ale po primo to 26 tyś to chyba w tym roku nawet w salonie nie stały Hondy :D a po sekundo ... Koszulki to wejdz sobie na zemracing.com ... tam już ci coś przygotują ... a jak nie to kup zwykłą koszulkę ... i idź tam gdzie robią nadruki dla sportowców np. piłkarzy ... ja tak zrobiłem na swoich i jedna ma już ładnych pare lat i nic się z tym złego nie dzieje ... POLECAM TAKĄ OPCJĘ ... bo nie ma co się ukrywać, że jednak wyrób spod znaku THORA FOX'a czy innego znanego producenta będzie chyba lepszy jakościowo od robionego przez nas dla nas.
BLUE RIDER

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: gajowy » czw, 6 lis 2008, 21:55

Sorki za off topa:
Sorki za małego OT'a ... ale po primo to 26 tyś to chyba w tym roku nawet w salonie nie stały Hondy
Nie samą CRFą Honda handluje..:)
Własciwie to okazyjnie, bo za 26 900 kupiłem 240 kg żelaza marki honda, w przeliczeniu wychodzi taniej za kilogram niż w CRF`ie :mrgreen:
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Gany » czw, 6 lis 2008, 22:49

gajowy pisze:Nie rozliczaj chłopa jak kolega mówi, ze stawek.
Pasuje bierzesz, nei pasuje nie bierzesz.
Inaczej to jakbyś miał pretensje o Hondy że kupuję w hucie 80 kg alumnium, 15 kg stali i troche gumy i plastiku za łaczną kwotę 1500 PLN, a sprzedaje z tego wyrób za 26 000 PLN.
Biznes jest biznes, chłop ma pomysł-niech zarabia. Chcesz być lepszy-zrób swoją ofertę:)
Mój syn zrobił projekt, i myślę dać do zrobiena koledze, mam nadzieję że fajnie wyjdzie.
Hey.
Sądzisz ze zostawiasz taka kupe złomu a na drugi dzien samo z siebie nagle powstaje motor? no to cie zaskocze bo produkcja tez kosztuje..i pracownicy.


a ja chciałem tylko przedstawic ile kosztuje wydruk w podobnej technice(jak nie takiej samej)

Pozdrawiam


PS.
JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE SZABLON OKLEIN DO SWOJEGO MOTO-PISAĆ TUTAJ !!
Mozesz mi podesłać szablony do yamahy wr450/ 05r bo nigdzie nie moge znalezc
pzdr Adam

proszę bardzo !
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

Julekmx2
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 7 lut 2008, 11:16
Motocykl: kxf 250 08', YZ 125 sprzedam
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Jelenia Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Julekmx2 » pt, 7 lis 2008, 12:36

Gany pisze:
gajowy pisze:Nie rozliczaj chłopa jak kolega mówi, ze stawek.
Pasuje bierzesz, nei pasuje nie bierzesz.
Inaczej to jakbyś miał pretensje o Hondy że kupuję w hucie 80 kg alumnium, 15 kg stali i troche gumy i plastiku za łaczną kwotę 1500 PLN, a sprzedaje z tego wyrób za 26 000 PLN.
Biznes jest biznes, chłop ma pomysł-niech zarabia. Chcesz być lepszy-zrób swoją ofertę:)
Mój syn zrobił projekt, i myślę dać do zrobiena koledze, mam nadzieję że fajnie wyjdzie.
Hey.
Sądzisz ze zostawiasz taka kupe złomu a na drugi dzien samo z siebie nagle powstaje motor? no to cie zaskocze bo produkcja tez kosztuje..i pracownicy.


a ja chciałem tylko przedstawic ile kosztuje wydruk w podobnej technice(jak nie takiej samej)

Pozdrawiam


PS.
JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE SZABLON OKLEIN DO SWOJEGO MOTO-PISAĆ TUTAJ !!
Mozesz mi podesłać szablony do yamahy wr450/ 05r bo nigdzie nie moge znalezc
pzdr Adam

proszę bardzo !
a gdzie marża osób pośrednich?? wy nie wiecie co gadacie... od kiedy motocykl wyjedzie z fabryki 10 osób dolicza sobie marżę swoją... Kupując nową crf 250 09 z fabryki lub pierwsze z hurtowników w indonesi w ilosci 30 sztuk płacisz za nia około 3 tysiecy dolarow... ile to? okolo 7,5 tys + opłaty to około 10 tys zł. potem nastepna hurtownik w europie dolicza sobie z 6 tys marży i kolejny w bezpośrednim kraju sprzedaży a na koncu salon i tu sie robi już 26 tysiecy. pozdro

Dlugi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 367
Rejestracja: pn, 6 mar 2006, 19:22
Motocykl: Ćwiara YZF
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: przed toba #2
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Dlugi » pt, 7 lis 2008, 17:23

Gany pisze:Hey.
Sądzisz ze zostawiasz taka kupe złomu a na drugi dzien samo z siebie nagle powstaje motor? no to cie zaskocze bo produkcja tez kosztuje..i pracownicy.

a ja chciałem tylko przedstawic ile kosztuje wydruk w podobnej technice(jak nie takiej samej)
Pozdrawiam

PS.
JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE SZABLON OKLEIN DO SWOJEGO MOTO-PISAĆ TUTAJ !!
Mozesz mi podesłać szablony do yamahy wr450/ 05r bo nigdzie nie moge znalezc
pzdr Adam

proszę bardzo !

zajebiste te twoje szblony tyko gdzie je obrabiac?? w PAINTcie tak jak Ty to robisz ?? w jakich wymiararach to puscic na ploter ITD czlowieku Ty chyba nawiet nie wiesz co ta sa krzywe i progarmay do grafiki ty myslisz ze zrobic prawdziwe okleiny to tak jak w make piernac :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na ale rob sprzedawaj dorabiaj sie


Szkoda pisac :!: :!: :!:

EGESH uwazaj konkurencja ci rosnie i to bardzo szybko :mrgreen: :mrgreen:
www.INTER-CROSS.pl ----> najlepsze marki w jednym miejscu

BÓG, HONOR, MOTOCROSS

SKLEP MX _________ALLEGRO ________FIRSTRACING ________RISK RACING

Gany
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 194
Rejestracja: czw, 2 paź 2008, 17:58
Motocykl: Zx6r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: Gany » pt, 7 lis 2008, 19:08

Dlugi pisze:
Gany pisze:Hey.
Sądzisz ze zostawiasz taka kupe złomu a na drugi dzien samo z siebie nagle powstaje motor? no to cie zaskocze bo produkcja tez kosztuje..i pracownicy.

a ja chciałem tylko przedstawic ile kosztuje wydruk w podobnej technice(jak nie takiej samej)
Pozdrawiam

PS.
JEŻELI KTOŚ POTRZEBUJE SZABLON OKLEIN DO SWOJEGO MOTO-PISAĆ TUTAJ !!
Mozesz mi podesłać szablony do yamahy wr450/ 05r bo nigdzie nie moge znalezc
pzdr Adam

proszę bardzo !

zajebiste te twoje szblony tyko gdzie je obrabiac?? w PAINTcie tak jak Ty to robisz ?? w jakich wymiararach to puscic na ploter ITD czlowieku Ty chyba nawiet nie wiesz co ta sa krzywe i progarmay do grafiki ty myslisz ze zrobic prawdziwe okleiny to tak jak w make piernac :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na ale rob sprzedawaj dorabiaj sie


Szkoda pisac :!: :!: :!:

EGESH uwazaj konkurencja ci rosnie i to bardzo szybko :mrgreen: :mrgreen:
Corel i jedziesz.I juz prosze cię przestań sie osmieszać bo wychodzisz na ogromnego kretyna
Import motocykli z Danii ! Pewne motocykle z pewną historią na zamówienie ! Duzo czesci zamiennych oraz gratisy.Tel 0048 514 245 135 www.moto-cross.eu < szukasz motocykla ? wypełnij formularz-sprowadzimy go dla Ciebie ! bez zaliczek, bez wpłat !

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GRAFIKI OKLEINY CUSTOM-MADE napisz co myslisz.

Post autor: gajowy » pt, 7 lis 2008, 20:00

Geny zluzuj, please. Wychodzisz na prostaka i chama.
Sory że to mówię, ale taka jet prawda. W jednym poście każesz komuś spadać, w innym wyzywasz od kretynów. może i robisz dobrze und tanio okleiny, lampki do crossów czy jesteś dobry spec od tematu, a może i nie, nie wiem. Może i ktoś sprzedaje drożej niz Ty, ale jest o niebo sympatyczniejszy.
W kazdym razie jesteś nąładowany jadem jak 250 2T :mrgreen:
Ja sobie robię bekę z cena aluminium, stali i gotowego wyrobu Hondy, a Ty to komentujesz na poważnie tłumacząc mi że robotnicy i inżynierowie kosztują etc...........:) Ubaw miałem, nie kryję.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”