POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
Autor tematu
solaris
Admin
Admin
Posty: 1872
Rejestracja: pt, 5 cze 2009, 18:04
Motocykl: aktualnie brak
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: B-nia
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 12 razy
Kontakt:
Status : Offline

POMÓŻ MI W WALCE O SAMODZIELNOŚĆ

Post autor: solaris » sob, 2 kwie 2016, 21:07

Serdecznie witam wszystkich ludzi o dużym sercu, wrażliwych na cierpienie innych a w szczególności fanów motocykli i sportów motorowych. Nazywam się Zbigniew Jurewicz i w latach 1976-1980 bylem zawodnikiem Gdańskiego Autu Moto Klubu (Motocross i Enduro). W tym okresie zdobyłem tytuł vice mistrza Polski w Motokrosie oraz tytuły vice mistrza i mistrza Polski w Enduro. Powołano mnie do reprezentacji Polski i podczas Mistrzostw Europy w rajdzie Enduro w Austrii 29.06.1980 roku, jako niespełna dwudziestoletni chłopak uległem wypadkowi (złamanie kręgosłupa szyjnego z czterokończynowym porażeniem). Od wielu lat poruszam się na wózku i radziłem sobie w miarę dobrze, niestety dwa lata temu spadłem z niego i złamałem kość udową. Szpital, kolejna operacja no i odleżyny. Od tego czasu jestem całkowicie zdany na pomoc innych. Aby móc dalej funkcjonować niezbędne jest dostosowanie mieszkania, sprzęt oraz rehabilitacja, niestety nie stać mnie na to, dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich chętnych o pomoc dzięki której stałbym się znowu w miarę samodzielny i mógł dalej walczyć z przeciwnościami losu…

Nr. konta Jadwiga Jurewicz BANK PEKAO S.A. 90 1240 1271 1111 0010 2310 5053

Jak ktoś ma ochotę może wspomóc niepełnosprawnego kolegę kilkoma złotymi..

http://endurobandadocenta.pl/pomoz-mi-w ... dzielnosc/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”