Budowa toru - Dęblin

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
vodkamonster
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: wt, 17 lip 2012, 19:42
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Budowa toru - Dęblin

Post autor: vodkamonster » pn, 20 lip 2015, 23:27

Siemano
W mojej okolicy jest fajny projekt, wybudowania toru MX. Pierwotnie planem organizatorów jest wybudowanie toru asfaltowego( MX ma być tylko do czasu zebrania funduszy).Lecz sądząc po astronomicznych kosztach jakie należało by wsadzić w tor asfaltowy zapewne skończy się na torze MX :). Aktualnie działkę jaką organizatorzy uzyskali od gminy udało się wyrównać. Niestety inicjatywa nie cieszy się dużym zainteresowaniem i budowa stoi w miejscu więc może zainteresuje kogoś z forum, zapraszam oczywiście do wsparcia nawet kilkoma złotymi - na fanpage'u są dane do wpłat. Prosił bym także o udostępnianie. Zastanawiam się także czy ktoś z was nie ma pomysłu na to jak tą sprawę ożywić? Wcześniej na fp ktoś doradzał założenie stowarzyszenia normalnego dzięki czemu inwestorzy mogli by wspierać inicjatywę. Przez myśl mi przeszło czy nie dobrze było by zwrócić się do najbliższego klubu KM Cross Lublin o ile ma to jakikolwiek sens :) - czy mogli by coś w tej sprawie dopomóc. HELP!

Avariela
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: czw, 6 sie 2015, 18:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Budowa toru - Dęblin

Post autor: Avariela » ndz, 9 sie 2015, 00:14

Pewnie, że takie zwrócenie się do najbliższego klubu ma sens. Stowarzyszenie również - jak chcemy bez problemów zbierać pieniądze na dany cel to warto się tym zająć od strony prawnej.

JanJanuszJa
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: czw, 20 sie 2015, 16:01
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Budowa toru - Dęblin

Post autor: JanJanuszJa » czw, 20 sie 2015, 16:28

Zostaje mi tylko poprzeć poprzedniczkę. Założenie stowarzyszenia to wcale nie taka trudna rzecz, a może bardzo wiele pomóc. Zwłaszcza, że zbiórka pieniędzy w naszym kraju to nie taka łatwa sprawa.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”