UWAGA Forumowy naciągacz - Kamil MX

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Kamil MX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: sob, 5 mar 2005, 22:04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Milanówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: UWAGA Forumowy naciągacz - Kamil MX

Post autor: Kamil MX » ndz, 6 kwie 2014, 20:16

Witam wszystkich.
Jakbyście nie mogli uwierzyć to dopiero teraz zauważyłem ten temat po informacji od kolegi co też czyta forum.
Jeśli chodzi o temat głowicy to od zacznę od początku.
Po pierwsze , ja nic w tej głowicy nie robiłem, już taką zakupiłem z zagranicy.
Po drugie w rozmowie telefonicznej powiedziałem kupującemu , że wydaje mi się ,że coś było robione z gniazdami ssącymi ale głowica jest w pełni sprawna. Nie doglądałem się aż tak dokładnie ponieważ silnik z tą głowicą chodził bardzo dobrze. Rzeczywiście , 2 gniazda były wymieniane a jeden z trzonków zaworów wydechowych był nieco ścięty nie wiadomo po co gdyż i tak wchodziły grube płytki. Nic z tym się nie będzie działo.
Nikt nie kazał jeździć nikomu 300km po warsztatach , żeby sprawdzali głowicę... Mógł odrazu powiedzieć , że mu się nie podoba i chce zwrócić- nie ma problemu. Jeśli chodzi o koszt wysyłki, zwykle dzielimy po połowie w przypadku zwrotu, nie pamiętam jak było w tym przypadku , jak inaczej , mogę zwrócić za wysyłkę.
W ramach rekompensaty około tydzień po zwrocie udało mi się dostać ładną głowicę do tego modelu, gdzie napewno nic nie było robione i miała mały przebieg. Zaoferowałem ją Grayfox w tej samej cenie co poprzednia ale nie raczył odpowiedzieć. Sprzedała się w kilka dni komu innemu i jest bardzo zadowolony.
To chyba tyle co mam do powiedzenia, przepraszam , że tak wyszło jednakże ciężko znaleźć głowicę szczególnie do tego modelu w stanie jak nowym - tego oczekiwał kupujący w tej cenie... Zdjęcia niczego nie ukrywały. Głowica jest w pełni sprawna.
Życzę owocnych poszukiwań.
>>Serwis cross-enduro 2T i 4T,transport, okolice Wawy,tanio!<<

Autor tematu
grayfox
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 878
Rejestracja: pn, 9 cze 2008, 18:05
Motocykl: KXF 250 2006
Styl jazdy: Cross Country
Lokalizacja: Żywiec / Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: UWAGA Forumowy naciągacz - Kamil MX

Post autor: grayfox » pn, 7 kwie 2014, 23:56

Kamil MX pisze:Po drugie w rozmowie telefonicznej powiedziałem kupującemu , że wydaje mi się ,że coś było robione z gniazdami ssącymi
" Może coś z jednym ale nie wiem"

Kamil MX pisze:Rzeczywiście , 2 gniazda były wymieniane a jeden z trzonków zaworów wydechowych był nieco ścięty nie wiadomo po co gdyż i tak wchodziły grube płytki. Nic z tym się nie będzie działo.
Skąd wiesz? Płytka niemal stykała się z zamkami....
seba8121 pisze:W ramach rekompensaty około tydzień po zwrocie udało mi się dostać ładną głowicę do tego modelu, gdzie napewno nic nie było robione i miała mały przebieg. Zaoferowałem ją Grayfox w tej samej cenie co poprzednia ale nie raczył odpowiedzieć.
Nie raczyłem odpowiedzieć bo takiej wiadomości nigdy nie otrzymałem.

seba8121 pisze:To chyba tyle co mam do powiedzenia, przepraszam , że tak wyszło jednakże ciężko znaleźć głowicę szczególnie do tego modelu w stanie jak nowym - tego oczekiwał kupujący w tej cenie..

Dziękuję, znalazłem.


Głowica była ewidentnie dłubana, spawana i robiona czemu zaprzeczałeś kilka razy przez telefon. Jako mechanik motocyklowy musiałeś wiedzieć.


Tyle z mojej strony.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”