Inter Cars zakup części moto

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
frankie
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: sob, 6 lip 2013, 11:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Inter Cars zakup części moto

Post autor: frankie » pt, 14 mar 2014, 08:21

.
Ostatnio zmieniony pt, 16 maja 2014, 07:40 przez frankie, łącznie zmieniany 1 raz.

cinQop
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 47
Rejestracja: śr, 28 lis 2007, 10:22
Motocykl: KTM SX-F 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Mechnice k?Opole
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Inter Cars zakup części moto

Post autor: cinQop » pt, 14 mar 2014, 10:48

Ja swojego czasu jak miałem poprzednia Yamahę YZ 250 to zamawiałem i kupowałem tam zawsze zębatki, ale tylko to bo mieli na prawdę super cenę na te części, zdarzało się że za przednią płaciłem 7zł a też myślałem że będą mieli drogo:) nie mam powodów do narzekania na tą firmę w tym temacie, jednak jak ostatnio zamawiałem części do swojego auta to 4 razy!!! musiałem jechać wymieniać bo facet zawsze słabo sprawdził katalog i nie popatrzy na różne modele silnikowe i nadwozia, w końcu sam sobie poszukałem nr części i poszedłem z kartką i podałem co chciałem i wtedy było już okej. U nas w Opolu dodatkowo obsługa jakaś taka niemiła jest i w zasadzie odnoszę wrażenie ze strony sprzedających "po co tu przyszedłeś koleś, przez ciebie muszę coś robić". Osobiście nie lubię tam kupować, ale co do samych części i cen to są dość konkurencyjni, przynajmniej byli w temacie zębatek;) pozdrawiam

klubowicz
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: wt, 31 mar 2009, 22:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Inter Cars zakup części moto

Post autor: klubowicz » pt, 14 mar 2014, 14:54

Te zębatko po 7 zł to były brazilijskie VAZ'y . Zahartowane tak ze zęby ukruszakły sie. Wyprzedaż zakonczyla sie ze 2 lata temu i teraz dostaniesz sproxa albo JT ale ceny to żadna rewelacja. Sprzedawcy pracują tylko w programie sprzedazowym IC.
"0"%własnej inicjatywy. Zakupy według grup towarowych , to że masz dobre ceny na części samochodowe nie znaczy że bedziesz mał takie na motocyklówke . Jedyny plus do transport na koszt IC ale jak w sumie policzysz koszty zakupu to rewelacji nie ma , i prędzej jak zadzwonisz do innej firmy zajmujacej się sprzerdażą motocyklówki to dowiesz sie wiecej i doradza ci albo powiedza że to będzie pasowac a to nie .
Podam przyklad zakupów w IC.
- Chcę kupić zębatkę przednią do YZ 250 2010m rok
A co to za motor YZ 250?
-Yamaha, yamaha 250
- a to 2T czy 4T?
-2T
- a ile zębów?
-14
-zębatki do tego motocykla mamy tylko do roku 2005.
- No przecież to jest taka sama zębatka
- ależ u nas w programie pisze że Yz 250 były produkowane tylko do 2005roku. :rolleyes:
Tak jest może nie wszędzie ale w wiekszosci.
Pozdrawiam i życzę udanych zakupów.

Autor tematu
frankie
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 32
Rejestracja: sob, 6 lip 2013, 11:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Inter Cars zakup części moto

Post autor: frankie » pt, 14 mar 2014, 17:59

.
Ostatnio zmieniony pt, 16 maja 2014, 07:40 przez frankie, łącznie zmieniany 1 raz.

rl-
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 67
Rejestracja: śr, 2 cze 2010, 20:52
Motocykl: crf
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Inter Cars zakup części moto

Post autor: rl- » pt, 14 mar 2014, 19:40

ja kupuje przez sklep znajomego od nich: zębatki JT, łańcuchy, smary , klocki TRW si lub rsi, opony dunlop, i czasem jakąs klamke, ślizgi i prowadnice łańcucha i tez uszczelniacze athena. te rzeczy pasują przeważnie zgodnie z rocznikiem i opisem jaki tam jest podany. kupowałem też listki acerbisa. i jakies filtry hilfiltro. i narazie raz tylko było niezgodnie z opisem klamka sprzegła. pozdrawiam

Awatar użytkownika
robsztix
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 691
Rejestracja: śr, 9 lut 2011, 22:10
Motocykl: WR450F
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Inter Cars zakup części moto

Post autor: robsztix » pt, 14 mar 2014, 22:13

cinQop pisze:jednak jak ostatnio zamawiałem części do swojego auta to 4 razy!!! musiałem jechać wymieniać bo facet zawsze słabo sprawdził katalog i nie popatrzy na różne modele silnikowe i nadwozia, w końcu sam sobie poszukałem nr części i poszedłem z kartką i podałem co chciałem i wtedy było już okej


To chyba regula u nich, bo za kazdym razem gdy cos potrzebuje w sobote, a niestety tylko oni maja najwieksza dostepnosc czesci do aut na miejscu, to jezeli nie pojade ze swoja stara czescia, to na 99% dostane czesc, ktora nie bedzie pasowac, do auta, przy ktorym aktualnie grzebie (zaznaczam, ze chodzi tu o wiele roznych marek i modeli) o czesci do moto nawet nie pytam, bo szkoda mojego czasu na tlumaczenie krok po korku co do czego (wiedza na temat moto ZEROWA)
cinQop pisze:U nas w Opolu dodatkowo obsługa jakaś taka niemiła jest i w zasadzie odnoszę wrażenie ze strony sprzedających "po co tu przyszedłeś koleś, przez ciebie muszę coś robić". Osobiście nie lubię tam kupować
.... pozdrawiam
Haha, a u nas w SZCZECINIE TO SAMO, dodatkowo obsługa jakaś taka niemiła jest i w zasadzie odnoszę wrażenie ze strony sprzedających "po co tu przyszedłeś koleś, przez ciebie muszę coś robić". Osobiście nie lubię tam kupować (sorry za skopiowanie wypowiedzi, ale nic dodac, nic ujac) ;)
.... pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”