GOPRO HERO2 vs CONTOUR ROAM2

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
mati_s8
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: sob, 17 gru 2011, 22:47
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

GOPRO HERO2 vs CONTOUR ROAM2

Post autor: mati_s8 » śr, 22 sty 2014, 22:54

Witam wszystkich zastanawiam się nad zmianą kamery na kask. Zaciekawiły mnie dwie oferty gopro hero 2 i contour roam 2. Gopro używane kosztuje w okolicach 900zł a w tej cenie idzie kupić nowego contoura. Miał ktoś z was do czynienia z tymi kamerkami jakie są wasze opinie na ich temat a może macie inne propozycje.

KULEK.
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 193
Rejestracja: śr, 18 lip 2012, 11:41
Styl jazdy: Super Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GOPRO HERO2 vs CONTOUR ROAM2

Post autor: KULEK. » czw, 23 sty 2014, 12:19

Tylko gopro. Jest to profesjonalna kamera i nie ma podejścia jeszcze do innych naśladujących GoPro kamer sportowych.
Jakość daje wiele do życzenia.

major000
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 304
Rejestracja: wt, 17 mar 2009, 19:39
Motocykl: HUSKY
Styl jazdy: Enduro
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GOPRO HERO2 vs CONTOUR ROAM2

Post autor: major000 » czw, 23 sty 2014, 14:36

Odradzam Contoura. Mój brat ma tę kamerę i w porównaniu do mojej LIQUID IMAGE EGO( nowa 580zł) gorzej nagrywa. Jak dla mnie to minusem Contoura jest możliwość mocowania tylko na kask. Poza tym mój znajomy który handluję kamerami sportowymi mówił że Contour zbankrutował więc zapomnij o gwarancji.
Gopro wiadomo jakie kamery robi i tu nie ma się co rozpisywać, jeśli masz kasę to kupuj, ale dozbieraj i bierz gopro 3.
Alternatywą jest moja kamera(Liquid image ego), nowa kosztuję poniżej 600zł, posiada wifi. Nagrywa w bardzo dobrej jakości. Najlepszy stosunek cena-jakość.

carmax
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 96
Rejestracja: śr, 21 kwie 2010, 22:58
Motocykl: YZF250 CRF450
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: GOPRO HERO2 vs CONTOUR ROAM2

Post autor: carmax » czw, 23 sty 2014, 22:55

Pierwsza z brzegu tansza oferta http://mediaarena.pl/pl_PL/p/GoPro-Hero ... ition/1405 dorzuć te 250zł i będziesz miał nową Hero3 , a z oszczędniejszych opcji równie dobra jakość : http://allegro.pl/kamera-gopro-hero2-i3878867727.html . Nie kombinuj z innymi kamerami , bo tylko nerwów napsujesz sobie.
szukasz nowych ,w dobrej cenie części samochodowych ? pisz na PW -profesjonalna pomoc ,maksymalne zniżki forumowiczom.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”