Wypadek Roberta Kubicy

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » pn, 11 cze 2007, 19:03

mnie to denerwuje że teamowemu koeldze kubicy Haitweldowi nic się niedzieje z samochodem,ma także zasze lepszą takyke na wyścig np.mniej paliwa itp.,a ten Hamilton to ejst dlamnie owszem dobry ale chciałbym zoabczyc jakby się z kubicą na bolidy zamienił oc ty ise wtedy działo...

Pomyk
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 631
Rejestracja: pn, 4 lip 2005, 20:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rzeszów/Birmingham(UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Pomyk » pn, 11 cze 2007, 19:31

No dobrze gadasz Igi, ciekawe jak by się bolidami zamienili co by się działo, nie wiem jak Wy ale ja nie nawidze typa ! .PZdr

satsun
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 27
Rejestracja: ndz, 20 sie 2006, 13:07
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: satsun » wt, 12 cze 2007, 20:37

IGI CROSS pisze:mnie to denerwuje że teamowemu koeldze kubicy Haitweldowi nic się niedzieje z samochodem,ma także zasze lepszą takyke na wyścig np.mniej paliwa itp.,a ten Hamilton to ejst dlamnie owszem dobry ale chciałbym zoabczyc jakby się z kubicą na bolidy zamienił oc ty ise wtedy działo...
Oj nie zupełnie IGI , raz Heidfeld nie ukończył wyścigu, raz klucz został na nakrętce koła( tu akurat błąd mechaników).
Z tym że ma lepszą strategię się zgodzę, bo np w Monaco kubica naładowany na full, afair 1 raz odwiedził boxy, a Heidfeld prawie pusty...
Sprawiedliwość...


Pomyk, nienawidzisz Heidfelda? Niby dlaczego, kierowca jak Kubica, tutaj raczej teamu powinieneś nienawidzić. Ja osobiście najbardziej liczę na Hamiltona, bo mu najlepiej idzie chociaż McLaren będzie chciał aby Alonso wygrywał...

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » wt, 12 cze 2007, 21:13

Ja go neilubie bo gada na kubice,np.jak był 3 mówił ze to fart i wogóle po wsyztskich jeździ...

Bart03
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 332
Rejestracja: pn, 11 cze 2007, 18:19
Motocykl: e ponad wszystko
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Bart03 » pt, 15 cze 2007, 17:30

Ja też nie przepadam za Heidfeldem, jemu zawsze zespół dobierze inną taktykę niż Kubicy i oczywiście ta dla Niemca jest lepsza a Kubica zawsze startuje z pełnym zbiornikiem paliwa , a i tak nic na tym nie zyskuje.
Też jestem zdania ze jeśli Kubica miałby np.bolid McLaren to by innym pokazał jak się jeżdzi :!: :P

Motocross#Supermoto#Speedway#RPF#FMX


>FSW<

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”