Jak się zebrać do treningów CrossCountry/Enduro

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
kopczyns1
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 25
Rejestracja: wt, 18 sie 2009, 23:00
Motocykl: KX250F'13
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Jak się zebrać do treningów CrossCountry/Enduro

Post autor: kopczyns1 » wt, 10 gru 2013, 17:30

Siema,
Od 3 lat trenuję motocross, tylko jazda na torach, ale ostatnimi czasy oglądam dość sporo filmików na youtube, z zawodów różnej rangi enduro lub Polskiego Cross Country, niestety mieszkam w centralnej części kraju w dodatku wszystkie bliżej położone mi tereny to głównie teren płaski, mało gór itp. Chciał bym jednak spróbować swoich sił w cross country - myślę że warto poszerzać horyzonty ;) Moją prośbą w tym poście jest to, abyście podsunęli mi pomysły jak ułożyć tor, z czego wykonać przeszkody itp. Wiem że na koniec sezonu, ale jestem ciekawy może coś z tego wyjdzie i w przyszłym roku stworzę ''tor przeszkód'' i będę mógł spróbować swoich sił nie tylko w motocrossie, Oczekuję także na podanie ciekawych miejsc do jazdy (trasy cross country) w województwie kujawsko-pomorskim czekam na wasze refleksje,
Pozdrawiam #54 ;)

juniorro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 11
Rejestracja: ndz, 29 gru 2013, 19:21
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Jak się zebrać do treningów CrossCountry/Enduro

Post autor: juniorro » pt, 10 sty 2014, 23:33

załatw sobie jakieś oponki( im większe tym lepsze), wkop je do połowy w ziemię, popatrz czy nie masz jakiejś rzeki w okolicy( najlepiej jakbyś to zrobił niedaleko niej i trasę szykował tak by przez nią przejeżdżać), poszukaj jakiś kamieni ustaw je na trasie, ustaw jakiś pień z drzewa pod kątem 90stopni, potem pod kątem 45, tak żebyś od boku przez niego przejeżdżał i gitara, potem wymyślaj coś w trakcie. Szkoda, ze podjazdów nie masz, bo to jest fajna zabawa, szczególnie jeśli są nierówne

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”