afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazka

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Enduros70
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 1028
Rejestracja: czw, 18 lut 2010, 15:24
Motocykl: EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jarosław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Enduros70 » pt, 8 mar 2013, 00:45

Osobiście bym chciał usłyszeć chociaż jeden sensowny argument tej śmiesznej dla mnie decyzji. Najbardziej dręczy mnie myśl, w czym przeszkadza link do zdjęć swojej maszyny.

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » pt, 8 mar 2013, 01:38

widocznie miales "nieodpowiednia" naklejke na moto z adresem www innym niz motox :D
kurde nigdy wczesniej nie mialem zadnych zastrzezen do forum bo jak kolega wczesniej zauwazyl nie bylo tu jakich zwalonych akcji w stylu nie pomoge przyprowadz na serwis....

uwazam ze ta cala "tajemnica warsztatowa" to jakas paranoja zreszta nie tylko ja.... kazdy producent wypuszcza serwisowke a wiec ta wiedza tajemna nie jest...
nie wiem czy to polska mentalnosc czy jakies dziwne "tradycje" w kazdym razie nie praktykuje tego

jednak kolejne opisy o crf 450 i sxf 250 i 450 zamieszcze raczej na swoim facebooku... tylko.... czy wtedy podanie linka do takiego opisu na forum tez bedzie "zlamaniem regulaminu" ?
bo jesli tak to nie widze perspektyw na dalszy rozwoj forum....
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Awatar użytkownika
andrzej555
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 824
Rejestracja: ndz, 25 gru 2011, 18:30
Motocykl: soon 250 4t
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: WRA
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: andrzej555 » pt, 8 mar 2013, 10:05

Jeżeli wykruszy się to grono kilkunastu osób ,które bezinteresownie doradzają,to zostaną tylko posty bez odpowiedzi,a przecież ta wiedza to kilkunastoletnia harówa.Ktoś to powinien docenić.
Ech,a byłem kiedyś generałem
4t is best/4t ist besser

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » pt, 8 mar 2013, 17:29

skoro admini chca kasowac nas za podpisy to chyba ich trzeba kasowac za informacje nawet jaki luz zaworowy ustawic...
jak kuba bogu tak bog kubie
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Czepek » pt, 8 mar 2013, 18:42

Pisałem do 'małego' - admina forum.
Odpisał mi, że jeśli chcesz utrzymywać działalność komercyjną na forum powinieneś uiszczać opłaty za reklamę tak jak wszyscy inni reklamodawcy.

Dla mnie tez to jest chore,pozdro
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

mały
VIP
VIP
Posty: 757
Rejestracja: sob, 21 sty 2006, 13:42
Motocykl: Yamaha YZ250F '18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: mały » pt, 8 mar 2013, 18:49

Chciałbym wtrącić swoje 3 grosze w dyskusję i spróbować chociaż częściowo nakreślić sytuację.
Forum właściwie już od kilku lat działa "autonomicznie" obok strony głównej MotoX. Regulamin stworzony na początku istnienia forum przez naszych ojców założycieli praktycznie nie uległ zmianom. Punkty odnoszące się do podpisów istniały wiele lat. Były to jednak martwe przepisy, a sami moderatorzy przymykali oko na drobne przewinienia użytkowników. Niestety użytkownicy zarzucali nam, że tworzymy podziały na równych i równiejszych, a regulamin nie jest prawidłowo egzekwowany. Moderatorzy zostali postawieni w niezręcznej dla nich sytuacji i wspólnie ustaliliśmy, że według regulaminu, który został wcześniej ustanowiony będziemy "porządkować" forum.
Są to dość racjonalne zmiany, a ich wprowadzenie na forum, gdzie są już zakorzenione pewne zwyczaje nie jest łatwe. Na pewno chcielibyśmy pokojowo rozwiązać sprawę. W końcu forum jest dla użytkowników - dla ludzi...
Do czasu, kiedy problem nie zostanie rozwiązany proponuję "zawieszenie broni" - zarówno po stronie moderatorskiej jak i po stronie użytkowników :wink:

Enduros70
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 1028
Rejestracja: czw, 18 lut 2010, 15:24
Motocykl: EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jarosław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Enduros70 » pt, 8 mar 2013, 19:24

mały pisze: Do czasu, kiedy problem nie zostanie rozwiązany
Miesiąc, rok? :) Jak władza w postaci administratora, nie potrafi powiedzieć z miejsca tak czy tak ? Do tego nie trzeba zwoływać posiedzenia Sejmu RP.

Fragerenduro9
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 151
Rejestracja: wt, 21 lut 2012, 20:45
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Fragerenduro9 » pt, 8 mar 2013, 19:44

Również chciałbym wyrazić poparcie dla autora tematu. Niektóre decyzje, działania adminów na tym forum są co najmniej dziwne.

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » pt, 8 mar 2013, 20:14

pytalem ile i komu mam zaplacic za moj podpis.... odpowiedzi brak to po pierwsze
choc dalej uwazam ze placenie za mozliwosc podpisu to smiech na sali.... mozna zadac oplaty za banner jakas podstrone lub inne formy reklamy ale za podpis??????????


jesli chodzi o martwe przepisy... skoro byly martwe i nikomu to nie przeszkadzalo tylko niektorym "nadgorliwym" i "rozgoryczonym" niesprawiedliwoscia na tym swiecie i forum uzytkownikom to moze niech sie lepiej zajma wkladem merytorycznym forum a nie zabawa w "egzekucje" regulaminu

swoja droga rejestrujac sie na forum o tematyce motocrossowej regulamin to tylko formalnosc....
wystarczy troche logicznego myslenia i kultury zeby nikt nikomu nie wchodzil w droge


bluzganie i inne krzywe akcje w stylu glupich dyskusji powinny byc tepione

czepianie sie o podpis uwazam za niedorzeczne a jesli cos jest wadliwe... tlok, korba lub regulamin TO SIE GO ZMIENIA

dzialalnosc komercyjna? jak to slysze to smiac mi sie chce..... czy pomoc innym uzytkownikom to dzialalnosc komercyjna?

moze niedlugo admini wpadna na pomysl w stylu wyslij smsa za 10 zl to bedziesz mial dostep do informacji zawartych na forum.....?

PANOWIE ADMINISTRATORZY I WLASCICIELE FORUM....
JEST OGROMNY WKLAD WIELU UZYTKOWNIKOW W TO ZEBY TO FORUM ZAWIERALO COS CIEKAWSZEGO NIZ OGLOSZENIA W STYLU " SPRZEDAM UZYWANA OPONE DO CROSSA "
NIE PSUJCIE ATMOSFERY JAKAS CHORA AKCJA Z "PODPISAMI"

SPRAWA PODPISU TO RZECZ INDYWIDUALNA I WEDLUG MNIE JEDYNYM OBOSTRZENIEM POWINIEN BYC ZAKAZ WSTAWIANIA TAM TRESCI OBRAZLIWYCH I WULGARNYCH

mowicie ze jestescie w niezrecznej sytuacji.... ok a my????

REASUMUJAC zajmijmy sie tym po co powstalo to forum.... WYMIANA INFORMACJI I POMOCA innym

a to ze ktos chce aby jego wypowiedzi mogly byc podpisane np nazwa jego firmy TO SA PRAWA AUTORSKIE

najbardziej rozwalil mnie fakt ze nie mozna dawac linkow do galeri wlasnego sprzeta (jak koledzy wczesniej napisali)

pozatym chcecie oplat za reklame, podpis itd a nie jestescie mi w stanie od tygodnia odpowiedziec ILE!!!!!!!

zawieszenie broni.... owszem nie ma sprawy nikt nie chce wojny..... ale niech administracja wezmie pod uwage fakt ze uzytkownicy sie WKURW|L| ujmujac sprawe dosadnie.... skoro to forum jest dla NAS to:
OFICJALNIE SKLADAM PROSBE O ZMIANE GLUPIEGO I NIEDORZECZNEGO ZAPISU W REGULAMINIE FORUM
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Brodi
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 148
Rejestracja: pn, 14 lut 2005, 23:34
Motocykl: CRF250, Monster
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wawa/Socho/Wrocław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Brodi » pt, 8 mar 2013, 20:19

W imieniu MotoX pragnę poinformować, że moderatorzy działają zgodnie z regulaminem forum, z którym powinien zapoznać się i respektować każdy forumowicz.
Działania MotoX oraz moderatorów maja na celu zaprowadzenie i egzekwowanie porządku, unikanie nachalnej reklamy użytkowników na forum oraz zapewnienia pokrycia części kosztów jego funkcjonowania oraz dalszego rozwoju.

W związku z dużym zainteresowaniem problemem i jednocześnie chęcią umożliwienia równego i klarownego dostępu dla osób zainteresowanych ewentualną reklamą na forum, wkrótce opracujemy i zakomunikujemy jasne zasady dotyczące działań komercyjnych na forum.

Równocześnie chciałem podziękować moderatorom za odpowiednie przekazanie sprawy w trosce o satysfakcję forumowiczów.

Forumowiczom dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość.
"Only the dead have seen the end of the war" - Plato

"Face your fears. Live your dreams"

Autor tematu
motocyklecross
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: wt, 21 paź 2008, 00:05
Motocykl: co miesiac inny ;)
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: motocyklecross » pt, 8 mar 2013, 21:52

moderatorzy moze i dzialaja zgodnie z regulaminem forum ale kwestie porzadku rozumie troche inaczej

nachalna reklama to dla mnie zakladanie co kilka dni tematow w stylu sprzedam srubke nr 7...
albo setny temat w stylu czy KTM SX 525 to dobry motor na poczatek

wlasciciele forum chca zarobic.... OK ROZUMIEMY....

ale na podpisach nie zarobicie....

sadze ze jedynie kilka osob ktorzy zamiescili naprawde kluczowe informacje i zalezy im na tym zeby nie pozostac anonimowym bedzie sklonnych ZAPLACIC a na tym panowie nie zbijecie kasy...

wiecej korzysci i dla forumowiczow i dla wlascicieli forum przyniesie zmiana tej bezsensownej sytuacji i juz mowie dlaczego:
piszac jakis artykul i majac swiadomosc ze moge sie pod nim podpisac TAK JAK CHCE daje mi SATYSFAKCJE i jakas MOTYWACJE do zadania sobie trudu...
uzytkownicy dostaja porcje informacji ktorych czesto nie znajdziesz w ksiazce serwisowej ani nigdzie indziej w necie
a chyba po to powstalo to forum?
dzieki temu to forum jest wiodace w polsce pod wzgledem info na temat motocrossu jednak sytuacja moze sie zmienic.......

jesli chcecie aby aktywni i kompetentni uzytkownicy dalej sie wypowiadali i zamieszczali cokolwiek to pozwolcie im sie podpisac DO CHOLERY

zniecierpliwieni czekamy na uregulowanie sprawy
Sebastian Gałkowski KAT-SERWIS Specjalizacja serwis motocykli i części zamienne
KTM Honda Yamaha Husaberg Suzuki Kawasaki
DĄBROWA GÓRNICZA 513 097 398 ktmserwis@wp.pl allegro: katserwis-dg

Enduros70
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 1028
Rejestracja: czw, 18 lut 2010, 15:24
Motocykl: EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jarosław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: afera z podpisami na forum! jak dla mnie zenada i porazk

Post autor: Enduros70 » pt, 8 mar 2013, 23:36

Wszystko pięknie, ładnie i wogóle, tylko co do tej całej afery komercyjności mają zamieszczone przez użytkowników linki do zdjęć z ich pojazdami czy filmików jak jeżdżą w kółko po łące ? Już dwie strony tematu, w dziale dla moderatorów też coś o tym dyskutujecie, a żadnej odpowiedzi nikt nie uzyskał. Tak się wywijacie od odpowiedzi jak Cejrowski w wywiadzie z Hołownią :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”