Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Kajec » śr, 19 gru 2012, 23:09

No tak... bo teraz takie słowa są traktowane jak zwykł przerywnik :o sorry ale nie tutaj. Taka wypowiedź świadczy tylko i wyłącznie o braku szacunku do drugiej osoby. Można inaczej prowadzić dyskusję.
Marku co do wielkich reklam itd. kiedyś była z tym wielka walka...wstawiano wielkie podpisy itd.forum wyglądało jak choinka. Nie mam osobiście do Ciebie nic bo przecież nawet się nie znamy ale takich reklam sam muszę pilnować bo nie zapominajmy o regulaminie i tym, że jest to forum ,,MotoX com.pl,, za co potem ja dostaję po głowie.

Awatar użytkownika
piotrgurski
Moderator
Moderator
Posty: 770
Rejestracja: ndz, 23 gru 2007, 01:41
Motocykl: Husqa TE450 06/ FZ6S Fazer
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Bydgoszcz
Podziękował: 2 razy
Podziękowania: 3 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: piotrgurski » śr, 19 gru 2012, 23:10

sebek1516 pisze: Kiedy tu w ogóle ostatnio kogoś zbanowali? Po co zmieniać coś co jest dobre?
Jak obrażał? Tu sie takie wiązanki przewijały a jakoś nie banowali.
I ciekaw jestem kto go zbanował?
Czy naprawdę nikt poza sebkiem1516 nie wpadł na pomysł że sprawy poszły trochę dalej niż afera o jakiś silikon :?:

Z myczkiem od dawna były problemy nie zliczę już ile razy co chwile skarga że to co pisze to bzdury i siara, a skoro był taki kozak to czemu nie napisał tego wszystkiego publicznie co Kajcowi na PW (miałem nieprzyjemność czytać) zwłaszcza że sprawa nie dotyczyła tylko i wyłącznie Kajca tylko nas wszystkich (moderatorów).
Jakoś inni jak np @trak albo @sebek1516 potrafili napisać prosto z mostu publicznie co im się nie podoba, przedstawić swoje zdanie i uwagi i nikt do nich nie ma urazy a wręcz przeciwnie za szczerość, a nie po kryjomu na PW rzucając kurwami.

Teraz YAMAHA509 aferę kręci i uczy nas regulaminu, jacy to źli nie jesteśmy że chłopak wyraził to co myśli a my go zmietliśmy z powierzchni ziemi.
W regulaminie nigdzie nie jest napisane:

- zakaz wyrażania negatywnych opinii o forum motox
- zakaz krytykowania moderatorów oraz ich pracy
- posiadanie innego zdania niż moderator będzie karane banem

i za to z pewnością stąd nie wyleciał, a tak swoją drogą to wole nie myśleć ilu użytkowników (biorąc pod uwagę ilość zgłoszeń postów myczka) popiera tą decyzje.
marek antczak pisze: Ale do sedna ; ostrzeżenie dostałem od moderatora który jest dobrym kolega mojego byłego kolegi! A wiem o tym bo z relacji ze zlotu forum jakie było w tym roku. Czasami jest tak iż uległy emocjom a czasami chcemy komuś zrobić po złości , ja np przyjem ostrzeenie z pokora Bo wiedziałem ze nic nie zmienię ale mam świadomość jakie były prawdziwe powody.
Powiedz otwarcie o co i o kogo chodzi.

- o temat który stał się reklamą firmy/działalności regularnie odnawiany jak reklama w TV
- o zdjęcie z krzakiem marychy co jest Polskim prawem zabronione a nie jakimś regulaminikiem
- o to że to ja byłem tym moderatorem.

Pana osoba panie Marku Andczak jest mi tak obojętna że chyba nie zdaje sobie pan z tego sprawy, a jeżeli chodzi o Patryka to z całym uznaniem ale wiele razy nie mam na to wpływu kogo przyjdzie mi poznać zwłaszcza że dużo podróżuje i spotykam co chwile nowych ludzi. Zapewniam że mam wiele ciekawszych spraw do robienia niż drążenie tematu Patryka i to także mam głęboko gdzieś. Ostrzeżenie było uzasadnione bez powodów osobistych co zresztą ustaliliśmy więc proszę nie wciskać mi tutaj że ktoś mi coś tam na opowiadał na temat Pana Andczaka a ja teraz nie widząc gościa na oczy robię jemu pod górkę bo ktoś tam czuje się pokrzywdzony.
Mam 31 lat nie 13 wnioski z pewnością wyciągnąłem ale to dla siebie! co do powodów osobistych to zapewniam że jeżeli Patryk chciałby się odgryść to na pewno bym mu w tym nie pomógł !!!
ADV/Adventure

Autor tematu
YAMAHA509
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: sob, 20 cze 2009, 17:38
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: YAMAHA509 » śr, 19 gru 2012, 23:30

Fifi pisze:
sebek1516 pisze: Kiedy tu w ogóle ostatnio kogoś zbanowali? Po co zmieniać coś co jest dobre?
Jak obrażał? Tu sie takie wiązanki przewijały a jakoś nie banowali.
I ciekaw jestem kto go zbanował?
Czy naprawdę nikt poza sebkiem1516 nie wpadł na pomysł że sprawy poszły trochę dalej niż afera o jakiś silikon :?:

Z myczkiem od dawna były problemy nie zliczę już ile razy co chwile skarga że to co pisze to bzdury i siara, a skoro był taki kozak to czemu nie napisał tego wszystkiego publicznie co Kajcowi na PW (miałem nieprzyjemność czytać) zwłaszcza że sprawa nie dotyczyła tylko i wyłącznie Kajca tylko nas wszystkich (moderatorów).
Jakoś inni jak np @trak albo @sebek1516 potrafili napisać prosto z mostu publicznie co im się nie podoba, przedstawić swoje zdanie i uwagi i nikt do nich nie ma urazy a wręcz przeciwnie za szczerość, a nie po kryjomu na PW rzucając kurwami.

Teraz YAMAHA509 aferę kręci i uczy nas regulaminu, jacy to źli nie jesteśmy że chłopak wyraził to co myśli a my go zmietliśmy z powierzchni ziemi.
W regulaminie nigdzie nie jest napisane:

- zakaz wyrażania negatywnych opinii o forum motox
- zakaz krytykowania moderatorów oraz ich pracy
- posiadanie innego zdania niż moderator będzie karane banem

i za to z pewnością stąd nie wyleciał, a tak swoją drogą to wole nie myśleć ilu użytkowników (biorąc pod uwagę ilość zgłoszeń postów myczka) popiera tą decyzje.
Fifi, nie chcę się z tobą kłócić, bo jesteś starszy, a ja w porównaniu do ciebie to jestem "gnój" :wink: Ale wskaż mi gdzie Myczek użył tych wulgaryzmów w stosunku do Kajca :?: Kolejna sprawa to Kajec i Majster napisali pierwsi do niego wiadomość PW w której się wyśmiewali z niego niech może to przytoczą jak już tak na szczerość wszystkich bierze, sami nie mieli odwagi powiedzieć tego publicznie w temacie tylko pisali PW. Więc co miało na celu pisanie wiadomości PW do niego jak on spiny nie zaczął tylko jak dobrze pamiętam kolega Neex.
Teraz sprawa dotycząca mojej osoby twierdzisz, że robię aferę i uczę was regulaminu. Nie robię afery tylko wyrażam bezpośrednio, publicznie, że ban był bezpodstawny. Widać także że nie tylko ja tak sadzę, masz dowód w odpowiedziach innych kolegów. Nie mam was zamiaru uczyć regulaminu, po pierwsze że jest ogólnie dostępny, a po drugie wy jako moderatorzy powinniście znać go najlepiej. Kolejna sprawa to jak już przestrzegacie regulamin to dlaczego tylko wybrane pkt a nie całościowo :?:
Nie piszę również, że jesteście źli tylko niesprawiedliwi względem innych.
Jedynie co chcę to przywrócenia dostępu do konta Myczkowi, bo póki co nie podaliście żadnego argumentu, który by był przychylny ku waszemu banowi.

Ps.
Nie muszę przypominać chyba, jak pewien kolega zaczął przeklinać na czacie ( nie będę podawał nick-u, większość wie o co chodzi)
i dostał tylko bana na 2 tygodnie.

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Yzf 250 » śr, 19 gru 2012, 23:39

YAMAHA509 pisze:YAMAHA509
Twoje wywody są tutaj zbędne... Na forum jest już taka ilość postów, że wystarczy użyć opcji ''szukaj'' i wszystko się wyjaśni. Np. ile razy był poruszany temat '' Jakie moto po DT'' - dziesiątki, lecz dalej pojawia się ten temat. Nikt nie odpowiada, temat ucicha :) Naszym Dobrym moderatorom należy się podziękowanie za pracę włożoną w ogarnięcie śmietniku który robisz w tej chwili ty.... Wypada podziękować słowem; Dziękuję a nie wyzwiskami na PW.

Sz. P Andczak. Pierwsza sprawa wygląda tak, że należy odróżniać ''kolegów'' od znajomych. Druga sprawa jest taka, że nikt nie chcę na nikim się tu odgrywać itd. Nikt w żaden sposób nie chcę cię tutaj urażać a ty się unosisz jak Indor. Obrażasz osoby które niczemu nie są winne (Moderatorzy). To, że byli na Jamie i porozmawialiśmy troszkę, poznaliśmy się o niczym nie świadczy. Zajmij się lepiej TJUNINGIEM - tym co robisz najlepiej.

''Uderz w stół nożyce same się otworzą''


3 sprawa:Ściągnij sobie ''foxa'' na przeglądarkę nikt nie będzie musiał wiedzieć o twoich problemach z interpunkcją :)

4 sprawa: Pozdrowienia z Głogowa, nie udało się zrobić otoczki wokół mojej osoby :finga:
Ostatnio zmieniony czw, 20 gru 2012, 00:08 przez Yzf 250, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Martin KTM » śr, 19 gru 2012, 23:39

Panowie proszę Was bez nerwów. Wszyscy tutaj jesteśmy inteligentnymi osobami i nie muszą przez nas przemawiać głównie emocje.
Osobiście poczułem się urażony opinią Myczka, że administracja forum to "nieporozumienie". Wracam z maratonu wykładów na uczelni, wchodzę na forum i widzę coraz większe bagno w galerii Myczka i jego obelgi (może jednak prawdziwe?) pod naszym adresem, ale jak wszyscy dobrze wiemy świat nie jest piękny i zawsze ktoś będzie miał jakieś bardziej dosadne "ale" wobec nas. Koniec mojej filozofii...

Z tego co ja widziałem, to kilku użytkowników dosyć mocno zaczęło krytykować Myczka za silikon, a On zaczął się stanowczo bronić. Po obu stronach buzowały emocje, więc nie widzę sensu szukania winnych, bo niejako wszyscy interesanci są winni.



Nie chodzi mi o to, że macie nam być jakoś za to wdzięczni, bo sami podjęliśmy się tej niewdzięcznej fuchy, ale chodzi o to, żebyście zrozumieli, że naprawdę się staramy i próbujemy trzymać porządek. Nie jest tak, że siedzimy napaleni przed kompami i tylko czekamy, żeby komuś wlepić ostrzeżenie albo kogoś zbanować.
Jesteśmy tylko ludźmi i również popełniamy błędy i czasami mamy emocje (nie jesteśmy maszynami).

Tak więc jeżeli jesteście tak niezadowoleni z naszej pracy i uważacie, że jesteśmy nieporozumieniem itp. to proszę bardzo - piszcie do właściciela strony, że ma nas wszystkich wywalić na zbity pysk z tych "ciepłych posadek".

I bardzo wszystkich proszę, aby dalsza część dyskusji opierała się na wzajemnym szacunku i konstruktywnej krytyce.



edit.
YAMAHA509 pisze:
Ps.
Nie muszę przypominać chyba, jak pewien kolega zaczął przeklinać na czacie ( nie będę podawał nick-u, większość wie o co chodzi)
i dostał tylko bana na 2 tygodnie.
Pewnie chodzi o kolegę "Tolo"? Tak, otrzymał ode mnie 2 ostrzeżenia, za co zbanowałem go na 2 tygodnie. Ja w tym przypadku jestem winien.

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Czepek » śr, 19 gru 2012, 23:50

A Ja uważam, że jest to jedyne, a jak nie to nieliczne forum, na którym można się czegoś dowiedzieć, (choć częściej już korzystam z telefonu czy pw niż ogólnego forum, bo naroiło się trochę 14 latków nie wiedzących co chcą ze sobą zrobić,) także trzymajmy jakiś tam poziom, bo jest tu dużo wartościowych postów i dużo doświadczonych użytkowników.
Tak ciśniesz o te wulgaryzmy ( YAMAHA509) jakbyś nigdy przekleństwa nie slyszał.
Nie musimy tu się kłocić o przecinki przed ' który ' czy zaczynanie zdania z wielkiej litery i kończenie kropką, ale bez jaj, że ktoś przeklina co 2 słowo (głownie shoutbox ).
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

Autor tematu
YAMAHA509
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: sob, 20 cze 2009, 17:38
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: YAMAHA509 » śr, 19 gru 2012, 23:53

MYRTIN KTM pisze:Panowie proszę Was bez nerwów. Wszyscy tutaj jesteśmy inteligentnymi osobami i nie muszą przez nas przemawiać głównie emocje.
Osobiście poczułem się urażony opinią Myczka, że administracja forum to "nieporozumienie". Wracam z maratonu wykładów na uczelni, wchodzę na forum i widzę coraz większe bagno w galerii Myczka i jego obelgi (może jednak prawdziwe?) pod naszym adresem, ale jak wszyscy dobrze wiemy świat nie jest piękny i zawsze ktoś będzie miał jakieś bardziej dosadne "ale" wobec nas. Koniec mojej filozofii...

Z tego co ja widziałem, to kilku użytkowników dosyć mocno zaczęło krytykować Myczka za silikon, a On zaczął się stanowczo bronić. Po obu stronach buzowały emocje, więc nie widzę sensu szukania winnych, bo niejako wszyscy interesanci są winni.



Nie chodzi mi o to, że macie nam być jakoś za to wdzięczni, bo sami podjęliśmy się tej niewdzięcznej fuchy, ale chodzi o to, żebyście zrozumieli, że naprawdę się staramy i próbujemy trzymać porządek. Nie jest tak, że siedzimy napaleni przed kompami i tylko czekamy, żeby komuś wlepić ostrzeżenie albo kogoś zbanować.
Jesteśmy tylko ludźmi i również popełniamy błędy i czasami mamy emocje (nie jesteśmy maszynami).

Tak więc jeżeli jesteście tak niezadowoleni z naszej pracy i uważacie, że jesteśmy nieporozumieniem itp. to proszę bardzo - piszcie do właściciela strony, że ma nas wszystkich wywalić na zbity pysk z tych "ciepłych posadek".

I bardzo wszystkich proszę, aby dalsza część dyskusji opierała się na wzajemnym szacunku i konstruktywnej krytyce.
Martin widzę że nie przeczytałeś dokładnie tego co napisałem. Wydaje mi się, ze wyraźnie pisałem, że nie chodzi mi o wytykanie błędów, czy wyrażać niezadowolenie z waszej pracy bo sam idealny nie jestem, ale nie pomyślałeś dlaczego Myczek wyraził swoje niezadowolenie? Jak wszyscy zaczęli po nim jechać, że silikon to tandeta itp., a moderatorzy nie zatrzymali tej dyskusji od razu, choć zaproponowałem to, tylko wzięli i zbanowali osobę która tego nie zaczęła.
Co do kolegi Tolo, to doczytaj dobrze tekst co napisałem, czy wyraziłem w nim pretensję że dostał bana ?? Nie, i nikogo nie obwiniam za to bo się mu należał :!: Ale to był przykład, że tamten przeklinał chyba z 15 minut a Myszek, użył 1 wulgaryzmu i został zbanowany całkowicie.
I własnie chodzi mi o tą nie sprawiedliwość i brak szacunku :!:

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Kajec » czw, 20 gru 2012, 00:07

Wiem, że najwygodniej to znieść akceptacje postów, damy przyzwolenie na wszystko... Wrzucimy same tematy o DT, skuterach i chinolach.... Miesiąc i mamy tutaj koniec świata (za kilka dni w sumie też ale innego typu :mrgreen: ) Czy na serio chcecie żeby zapanowała tutaj taka masakra jak na innych forach? do tego to wszystko zmierza. Wiele razy było tak, że ktoś robił masakrę przy remoncie, ktoś zwrócił uwagę i zaczynała się jazda bo 14 latek nie potrafił przyznać innym racji ,, bo wie najlepiej, sąsiad powiedział,, ale za 20 czy 30 razem człowiek ma dość powtarzania się i czasami nerwy ponoszą ale to nie jest rzucanie przekleństw.
Yamaha509
Brak szacunku ? może mój wobec Myszka? Nie przesadzaj :) Chłopak się spiął i tyle w temacie.

Awatar użytkownika
Martin KTM
Moderator
Moderator
Posty: 762
Rejestracja: wt, 25 lip 2006, 14:56
Motocykl: KTM XC 300 2016r.
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Wisła
Podziękował: 10 razy
Podziękowania: 4 razy
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Martin KTM » czw, 20 gru 2012, 00:10

Ze względu na późną porę polecam wszystkim kimnąć się do rana, przespać z problemem, a jutro na chłodno dokończyć dyskusję. Może w ten sposób dojdziemy do porozumienia (o ile oczywiście takie jest możliwe).

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Kajec » czw, 20 gru 2012, 00:13

Popieram :) Zasypywać się wzajemnie argumentami możemy w nieskończoność :)

Enduros70
Mechanik hobbysta
Mechanik hobbysta
Posty: 1028
Rejestracja: czw, 18 lut 2010, 15:24
Motocykl: EXC 450
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jarosław
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: Enduros70 » czw, 20 gru 2012, 00:18

Śmietnik idzie bardzo szybko zahamować, wystarczy wprowadzić pewne regulaminy do każdego działu, następnie dzieci neo nie czytając ich piszą posty/zakładają tematy > dostają warny, 3 warny-ban i spokój. Sprawdziłem ten sposób na "swoim" forum, porządek i harmonia gwarantowana :wink:

Autor tematu
YAMAHA509
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 156
Rejestracja: sob, 20 cze 2009, 17:38
Motocykl: YZ 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Naruszanie regulaminu przez moderatorów

Post autor: YAMAHA509 » czw, 20 gru 2012, 00:20

Kajec, z twojej wypowiedzi wnioskuje to, że uważasz, że Myczek zaśmiecał forum swoją galerią ?? Co do domorosłych mechaników to większość na forum jest takich i według ciebie to taka tandeta i syf używać silikon jeżeli sączy się olej z pod uszczelki?? Jest to takie karygodne i złe postępowanie, które nie przystoi "mechanikowi"??
Co do braku szacunku to tak uważam, że nie mieliście go oboje to siebie jaki i inni którzy mu pisali na PW i w galerii, uważam ze poniosły wami emocje i dlatego chłopak dostał bana.
Martin, ja napisałem czego oczekuję i nie będę pisał po n razy :wink:
I argumentami, możemy się zasypywać do soboty ( bo jak wiadomo 21.XII), ale myślę, że trzeba przyznać się do tego, że ten ban był pochopny i nie przemyślany, ponieważ inni w większym stopniu zaśmiecają forum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”