Cross- Zostawiać na parkingu w strykowie vs zakup przyczepki

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
NoPel
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: pn, 20 lut 2012, 19:25
Motocykl: Yamaha dtr50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Łódź
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Cross- Zostawiać na parkingu w strykowie vs zakup przyczepki

Post autor: NoPel » wt, 30 paź 2012, 11:01

Witam.
Taki dylemat, mieszkam 9km od strykowa (9km do ronda na autostrade, stryków), w ldz.
Na nowy sezon tj na nowy rok kupuję motocykl crossowy (Prawdopodobnie YZ85 na małych kołach - mam tylko 168cm)
I teraz czy znacie jakieś miejsce gdzie można trzymać Motocykl w strykowie??
Mam 16 lat, więc nie chcaiłbym angażować mojego Taty (OT byłego Motocyklisty) w jazde w każdy weekend na tor, na dodatek w aucie nie mamy haku.
Na zime bym przyjezdzał pożyczonym busem, ładował go, i do domku.
Jakie są opłaty za jazdę na tamtym torze? Można jakoś skontaktować się z "szefem" toru?
Co o tym sadzicie? Opłaca się bardziej kupić hak + przyczepke (aczkolwiek przyczepke dałbym rade zrobić, potem wbić na SAM), i truć Tacie żeby w każdą sobotę i niedzielę wiózł mnie + Motocykl do strykowa?
Pozdrawiam.
PS: Czy opłaca się kupić używanego 2T tego typu co w.w.? One z tego co wiem często powinny mieć remonty, więc taki z np. 2007 może być zatryany,a to że sprzedawca pisze że zrobił remont nic nie znaczy - napisać można wszystko.

BartekJ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 337
Rejestracja: śr, 22 lut 2006, 22:55
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Cross- Zostawiać na parkingu w strykowie vs zakup przycz

Post autor: BartekJ » ndz, 4 lis 2012, 21:51

Cześć.
Pochodzę z Brzezin ( powinieneś kojarzyć, paręnaście km od Strykowa) i jak jeszcze tam mieszkałem, to torem zajmował się Arek Witczak, dla kolegów Wazon :). Jego ojciec założył klub strykowski. Arek odkąd pamiętam, był zawsze odpowiedzialny za przygotowanie toru na zawody.
Mieszka przy ulicy Brzezińskiej, prawie naprzeciwko Orlenu. Spytasz ludzi, to Ci powiedzą. Prowadzi warsztat samochodowy.
Może odnośnie motoru też z nim pogadasz, jak będzie miał chwilę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”