EURO 2012 dla NAS!! HURRAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
SarS_S
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 76
Rejestracja: ndz, 29 paź 2006, 16:54
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Radom
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: SarS_S » śr, 18 kwie 2007, 19:00

No panowie bedzie stadion w Gdansku i Wawie to moze powstanie autopizda przez polske w koncu;) moze sie zmobilizuja do roboty i bedzie mozna szybciej na zawody dojezdzac i na weekendowe treningi;)

piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 768
Rejestracja: wt, 27 gru 2005, 11:48
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z toru (Wrocław)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » śr, 18 kwie 2007, 21:13

U nas we Wrocku bedą budować dwa stadiony jeden cąłkowicie nowy a drugi to modernicacja stadionu Olimpijskiego i FIFA sobie wybierze na którym bedą meczyki, Moze jeszcze się uda EXPO wygrać, to bym mieszkal w city a nie w pipidówie

robas597
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 72
Rejestracja: śr, 13 wrz 2006, 15:10
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: robas597 » czw, 19 kwie 2007, 09:36

Wkoncu Mam nadzieje w Polsce bedzie jakis przelom i wezma sie do roboty z budowaniem stadionow,lotnisk,autostrad hoteli itd.Teraz przynajmniej to co odkładali przez tyle lat beda musieli wykonac w ciągu 5 ,mam nadzieje ze sie uda :D .To ogromna szansa do polski i musimy ja wykorzystac :!: :!:

maciosmx
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 124
Rejestracja: czw, 22 lut 2007, 19:24
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bieszczady
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: maciosmx » czw, 19 kwie 2007, 10:42

Heh z tymi autoatradami stadionami i lotniskami to sie zgodze.. ale co do hoteli to kto pozniej w nich bedzie mieszkal po euro 2012 ?? napewno nie ja. Taki poziom turystow sie nie utrzyma przez dlugi czas.. a co do autostram mam nadzieje ze to beda autostrady dobrej jakosci tzn zrobione raz na pare lat uzytkowania a nie tak jak te dzisiejsze ktore po roku trzeba latac... 5 lat mowia ze pospiech jest zlym doradca wiec nie widze tego optymistycznie ... :/
..::YZ 125 `01::..

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » czw, 19 kwie 2007, 21:05

Cieszy mnie to, że mamy Euro 2012!!!
Wracając do dróg, drogi muszą być zbudowane. Jak Wy sobie wyobrażacie sobie te mistrzostwa bez dróg. Dokończą A4, pozniej zbudoja te autostrade z Chałupek na północ i te inne ktore ida do ukrainy i przez warszawe.

A i ktos dopisał, że drogi sa do bani, po roku trzeba lepić. Bzdura!!!!!
Autostrada budowana w strone bielska-białej jest super. Dzisiaj przejechać ślask to jest masakra ciągle korki, i bardzo dobrze ze budują te drogi.
A4 jest też dobra da sie tnąć. Za wrocławiem w strone Zgorzelca jest Autostrada betonowa, nic tylko mozna powiedzieć prawie "lustro"! Autostrada na kraków całkiem całkiem. Tak samo stara autostrada z Katowic do Częstochowy, nie jest taka zła. (dalej nie wiem jaka jest:) :) )

pozdrawiam, miłej nocy.
ps. czesi maja lepsze drogi od nas. :P :P
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”