Wypad na poligon

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
keny150
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 44
Rejestracja: czw, 25 gru 2008, 10:54
Motocykl: KTM 520 EXC 01'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wypad na poligon

Post autor: keny150 » śr, 8 sie 2012, 15:44

Mamy zamiar z kumplami polatać trochę po poligonach. Wybieramy się w ten weekend i zastanawiamy się gdzie pojechać. Myślimy o poligonach Wałcz , Drawsko Pomorskie bądź też Borne Sulinowo. Czy ktoś z Was latał na tych poligonach? Może jakieś sugestie co do poligonu itp.

Marcel111
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 229
Rejestracja: czw, 24 lis 2011, 14:16
Motocykl: lc4 620 i yz125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Szczecin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wypad na poligon

Post autor: Marcel111 » śr, 8 sie 2012, 20:00

Latałem po drawskim, ale mieliśmy pozwolenie "załatwione" od jakiegoś postawionego znajomego wojaka, i faktycznie kontrolowali nas żołnierze.
Bez pozwolenia to tylko wtedy gdy są jakieś off roadowe duże zawody, wtedy wojacy myślą, że to z imprezy.

Kolesie pojechali normalnie, to ich ścigali skotem przez 40 minut po poligonie, zgadnij kto się pierwszy zmęczył.

gps generalnie się przydaje, drawski to mniej więcej 60km na 60km więc na zbiorniku znając drogę i jadąc przecież nie w linii prostej dojeżdża się do stacji benzynowej po drugiej stronie na styk, jak pobłądzicie może być problem z wahą.
"Marz tak jakbyś miał żyć wiecznie, żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro"
James Dean

EXC 125 -> XR650R -> EXC 520 --> lc4 620 i yz125

Autor tematu
keny150
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 44
Rejestracja: czw, 25 gru 2008, 10:54
Motocykl: KTM 520 EXC 01'
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wypad na poligon

Post autor: keny150 » czw, 9 sie 2012, 11:06

Może zezwolenie załatwić na Żandarmerii w Wałczu?! Nie wiem jak podejść do tematu :? Jest tam może gdzieś blisko jakaś jednostka wojskowa to byśmy zagadali z dowódctwem :wink: Skotów i T72 się nie obawiamy he he :wink: . A wyjazd tuż tuż :?

Norbuś
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 317
Rejestracja: czw, 22 mar 2012, 17:10
Motocykl: Crf 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wypad na poligon

Post autor: Norbuś » pt, 24 sie 2012, 13:14

Poligon Piła, myślę że też niedaleko. Można latać na lajcie przy drodze masz chopy, whopsy, nie zbyt strome długie podjazdy, a w głębi jak się podjedzie pod górkę ma się shopsy zakręty i małe chopy. Tam już chyba wojska nie ma, ale tam jakieś garaże itp są ogrodzone drutem kolczastym, i tam gdzie nie można stoi odpowiedni znak. Pojechaliśmy dalej to była jakaś długa szeroka żużlowa prosta i asfaltówka i płaskie lasy, ale nas bardziej interesował sam tor to się wróciliśmy.
Zapraszam do mojej galerii viewtopic.php?f=14&t=26016

camel24
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 17
Rejestracja: śr, 10 mar 2010, 17:49
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wypad na poligon

Post autor: camel24 » śr, 13 lut 2013, 19:37

keny150 pisze:Może zezwolenie załatwić na Żandarmerii w Wałczu?! Nie wiem jak podejść do tematu :? Jest tam może gdzieś blisko jakaś jednostka wojskowa to byśmy zagadali z dowódctwem :wink: Skotów i T72 się nie obawiamy he he :wink: . A wyjazd tuż tuż :?
Przepustkę wypisuje tylko i wyłącznie Dowódca CSWL Drawsko.
Mam ową i uwierzcie, że nie jest to tak łatwa sprawa, do tego dochodzi pozwolenie z Nadleśnictwa i wytyczenie fróg którymi możesz sie poruszać.
Więc przepustka na cały teren poligonu jest prawie niemożliwa - tylko na tereny niezalesione.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”