Wystartował konkurs zimowy! Więcej szczegółów http://forum.motox.com.pl/viewtopic.php?f=151&t=39366
Konkurs trwa do dnia 17 grudnia 2018. Zapraszamy wszystkich użytkowników do udziału. Nagroda dla zwycięzcy!

Zostałem oszukany. Moze ktos ma pomysl jak pomoc?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
piasektt
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Motocykl: YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: piasektt » pt, 13 kwie 2007, 22:53

wyślij mu ten kosz za pobraniem to może dres nie pokapuje i odbierze
Obrazek

Awatar użytkownika
peny111
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Motocykl: SUZUKI RM 250
Kontakt:

Post autor: peny111 » sob, 14 kwie 2007, 08:01

piasektt pisze:wyślij mu ten kosz za pobraniem to może dres nie pokapuje i odbierze
oj wątpie jak on zaczął do niego wyklinać odrazu jak zadzwonił to nikle szanse :!: :!: :!:
on ma poprostu w dupie i tyle zgarnął kase i już :evil:
RM 250 POWER;)))

Awatar użytkownika
moro
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Kontakt:

Post autor: moro » wt, 17 kwie 2007, 10:59

Ja zgłaszałem kiedyś sprawę do allegro, to kazali mi się bezpośrednio zwrócić na policję. A policja (w moim wypadku wartość przedmiotu wynosiła 20zł) nie chciała nawed dupska ruszyć
No ja bym sam odpuścił przy takiej kwocie, ale byłbym sam na siebie wściekły. Natomiast w jego sytuacji, gdzie wartość wyniosła 250zł to polecił bym takie kroki:
1) Jeśli kupiłeś przedmiot i jesteś zwycięzcą aukcji, i wysłał towar niezgodny z opisem, to prosisz go o wymianę.
2) Jeśli odmówił piszesz do Allegro.pl
3) Jeśli powiedzą, abyś to zgłosił na policję--> zrób to, dostaniesz protokół, czy jakiś inny papier, którego kopie wyślesz allegro, a jak zapewne nie wiesz KAŻDA transakcja jest ubezpieczona do chyba 500zł lub więcej nawet. Dlatego też zwrócą kasę, a komornik za jakiś czas z tego DRESA ściągnie tą kasę i pajac będzie bez syfnego kosza sprzęgłowego, który ci wysłał i bez kasy :) Minusem jest to, że może to potrwać 2-3 tyg.

Podstawa to zapoznaj się z regulaminem allegro, przeczytaj opis aukcji jeszcze raz dokładnie, czy nie miał jakiegoś haczyka, i skorzystaj z kup teraz. Następnie tak jak mówiłem. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Kontakt:

Post autor: Drobka27mx » wt, 17 kwie 2007, 17:14

wysli mu troche padliny w paczce i powiedz ze to jego starsza :D :D :D

a na powaznie to zgadzam sie z kolega wyzej z tym ze na allegro zaskazrzyc mozna MAX 7 dni po kupnie wiec pewnie lipa nie?
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Awatar użytkownika
Autor tematu
enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Motocykl: RM125 #155
Kontakt:

Post autor: enduroguy » wt, 17 kwie 2007, 21:12

Drobka27mx pisze:wysli mu troche padliny w paczce i powiedz ze to jego starsza :D :D :D
Hahahah to jest genialne wrecz!! Ok ide na policje - jak wysle mu na mail xero protokolu to moze zmieknie, a jak nie to jego strata ;)
naprawde dzieki serdeczne za porady i zycze wszystkim zeby nie mieli przyjemnosci trafic na takie kurwiszc*ze ;)
Pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

Awatar użytkownika
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Kontakt:

Post autor: Drobka27mx » pt, 20 kwie 2007, 22:21

koles jest takim idiota ze prawie dal sie zrobic na podanie numeru domowego . jednak jedyna sciema bylo kupno motoru a ten... nie na sprzedasz ;/
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”