Pomóżcie mi wygrać sprawę - Poczta Polska

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
wojtek916
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 484
Rejestracja: pt, 19 sie 2011, 17:33
Motocykl: YZ 250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Pomóżcie mi wygrać sprawę - Poczta Polska

Post autor: wojtek916 » śr, 25 lip 2012, 21:19

Witam.
W poniedziałek zamówiłem laptopa, we wtorek dojechał lecz..
Z pękniętą matrycą w pół, od razu pojechałem na pocztę i dostałem oświadczenie o odszkodowanie.
W związku z tym iż w piątek wyjeżdżam jutro muszę im go zanieść z wypełnionym opisem i kwotą odszkodowania.
Zaniosłem go do serwisu i już mi go robią koszt. 500zł a kupiłem za 990zł z przesyłką.
Nie wiem co napisać a przepraszam za taką składnię ale jestem wściekły i nie wiem co teraz zrobić, co napisać na tym oświadczeniu, pomożecie ?
Z góry dziękuję za pomoc

Czepek
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 926
Rejestracja: śr, 25 sie 2010, 15:17
Motocykl: YZ125 `08
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomóżcie mi wygrać sprawę - Poczta Polska

Post autor: Czepek » śr, 25 lip 2012, 22:26

Może się mylę, ale prawników to chyba za wielu tu nie ma.
Idź do UOKiK w swoim mieście, tam (przynajmniej u mnie) perfekcyjnie załatwiają sprawy, miałem problem z chińczykiem kiedyś, zepsuł się, trzymali w serwisie z 1,5 miesiaca, odebralem i dalej zepsuty+nowe wady, znowu oddalem i mowili ze czas roboty 2 msc, a tam jak dobrze pamiętam było cos w papierkach jak kupowałem, że czas max 21 dni roboczych (ok miesiąc kalendarzowy), wkurzyłem się i poszedłem do UOKiKu, od razu chyba po 3 dniach 'motor' był gotowy do odebrania.
POZDRO
Naprawa cross prostowanie wydechów 793 395 514

kondzior251
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 77
Rejestracja: sob, 4 lut 2012, 16:40
Motocykl: Suzuki RMZ 250 07r.
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzesko
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Status : Offline

Re: Pomóżcie mi wygrać sprawę - Poczta Polska

Post autor: kondzior251 » czw, 26 lip 2012, 12:45

kolega z tym uokik ma racje, oni powinni rozwiazac sprawe odpowiednio ;) a mowiac nawiasem jeszcze lepiej jest byc ubezpieczonym w DAS'ie. moj tata jest ubezpieczony i kiedy nie chcieli mi zrobic tel na gwarancji i uslyszeli tylko o nich tel wrocil do mnie po kilku dniach z serwisu z adnotacja ze nie da sie go naprawic i ze w salonie maja wymienic mi go na nowke sztuke ;) z tego co sie orientuje to gdy wkracza das kazda sprawa praktycznie wygrana jezeli faktycznie sie ma racje ;) pozdro ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”