Janusz Świtaj - pomóżmy mu!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
blazej1616
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 133
Rejestracja: wt, 19 wrz 2006, 18:32
Motocykl: WR 125 / EXC 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Chybie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: blazej1616 » czw, 22 mar 2007, 20:54

Nie możemy go zostawić bo to każdemu z nas moze sie przydarzyć... :( Nie jest to zabawne ze leżysz 14 lat nieruchomo...

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » czw, 22 mar 2007, 23:45

Facet potrzebuje pomocy I TO AKURAT JEST AKTUALNE a to że odstąpił od prośby do legalnej eutanazji nie oznacza że jego problemy skończyły sie. Nie możesz tego zrozumieć człowieku?
]

Wiem, ze ma problem i wiem, ze potrzebuje pomocy, ale z moich wiadomosci wynika, ze zajeli sie nim juz odpowiedni ludzie. Nie znaczy to, ze jego problem sie skonczyl, ale specjalny wozek dla niego jest juz w fazie zakupu, dostal takze jakies dotacje. I poza tym czemu jestes taki nerwowy - spokojnie!

Pozdro

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 23 mar 2007, 00:05

Z tego co ja wiem to otrzymał pomoc od fundacji "Mimo wszystko" a NFZ itp rządowe instucje to typowa znieczulica wiec nie ma na co liczyć z ich strony. http://www.switaj.eu/pomoc/ zobacz ile rzeczy powinien mieć Janusz aby żyło mu sie lepiej, niesądze że bez pomocy ludzi jakakolwiek fundacja w Polsce jest w stanie wyłożyć taką kase, a jeżeli nawet to w dużym odstępie czasu. Janusz leży na łóżku już 14lat, wydaje mi sie że o 14lat za długo. Dlatego jeśli możemy to pomóżmy mu.

zielorz
VIP
VIP
Posty: 892
Rejestracja: czw, 3 mar 2005, 20:28
Motocykl: GSXR 750 K0
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: RASZKÓW
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: zielorz » pt, 23 mar 2007, 08:21

Nie zaprzeczam, że trzeba mu pomoc - pisze tylko, że odpowiedni ludzi już się nim zainteresowali i pomagają (prywatnie oczywiście). Teraz trzeba wymyślić formę pomocy. Są już jakieś propozycje ?

Autor tematu
Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » pt, 23 mar 2007, 11:57

Najlepszą formą pomocy jest w tym przypadku chyba pomoc finansowa bo niewiele więcej można zrobić. On spędza przed kompem dużo czasu, ma ciekawą strone i nawiązuje kontakty z innymi porlatami motocyklowymi. Jak ktoś ma strone to może warto wymienić sie bannerami. Wiem że to niewiele ale ten komputer to narazie cały jego świat.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”