Gdzie kupić? Anglia - Polska

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
ciastokiwi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: czw, 3 lis 2011, 09:40
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Gdzie kupić? Anglia - Polska

Post autor: ciastokiwi » śr, 21 gru 2011, 20:57

Gdzie bardzoej opłaca sie kupić motocykl (chodzi o crosa)? Większość pisze że w anglii ale siedze tu juz przeszlo miesiac i nie widzialem nic w takiej cenie zeby zwalilo mnie z nóg. Większość motocykli na ebayu i autotrader jest w podobnych cenach co u nas w pl. Wiadomo z anglii trzeba doliczyc jeszcze koszta transportu. Może znacie jakies miejsca lub strony internetowe na ktorych mozna wyrwać cos ciekawego?

Awatar użytkownika
marek antczak
Mechanik motocyklowy
Mechanik motocyklowy
Posty: 468
Rejestracja: ndz, 27 lut 2011, 22:19
Motocykl: rmz
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Niemcy Zülpich
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie kupić? Anglia - Polska

Post autor: marek antczak » śr, 21 gru 2011, 22:29

Anglia angliom ale ta kierownica z prawej strony motocykla to jest problem :lol: :finga:
wydaje mi sie ze takich różnic nie ma ze by się opłacało transportować moto extra parę tys kilometrów. Kupując w Polsce Zawsze można powiedzieć " Dobre bo polskie " :lol: Ja z Niemiec pojechałem do polski po motor

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie kupić? Anglia - Polska

Post autor: Mateusz_MX » śr, 21 gru 2011, 22:34

Najlepiej to zarobić w Anglii, wrócić, wymienić funty na PLN'y i kupić nówkę w polskim salonie :wink:

Jeżeli chodzi o secondhand'y, to czasami są w PL na sprzedaż dobre egzemplarze za przyzwoite pieniądze.

Popa se:

viewtopic.php?f=24&t=23791 (Pewnie za 10k Dżejkob ją pogoni :finga: )


viewtopic.php?f=24&t=23790 (Też nie najgorszy, a ma super hiper ekstra dojczlandzkie zawieszenie Dwadzieścia Rejsink Sóspenszyn)
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Gdzie kupić? Anglia - Polska

Post autor: sebek1516 » śr, 21 gru 2011, 23:04

viewtopic.php?f=24&t=23790 (Też nie najgorszy, a ma super hiper ekstra dojczlandzkie zawieszenie Dwadzieścia Rejsink Sóspenszyn)
MotoMoc MotoDiabłów w zestawie :D

Opłaca się jeżeli masz transport ponizej 1k zł. Ja sam poluje na coś i to jest tak że mam np 6k na motor i nie opłaca mi się nic kupi i sprowadzić, pomimo tego że znajomy kampera ściąga i może mój upatrzony zawinąć po drodze. Fakt że za granicą ludzie częściej się bawią w tuning mniej i bardziej potrzebny ale to już inna sprawa... Można trafić na okazję ale coś z lat 2007 i w górę a do tego dochodzi licytacja na jebaju ;)
Znajomy tak trafił kxf po ama supercross z zawieszeniem ohlinsa za naście tysięcy złotych (przód i tył włącznie).
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Autor tematu
ciastokiwi
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 4
Rejestracja: czw, 3 lis 2011, 09:40
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Gdzie kupić? Anglia - Polska

Post autor: ciastokiwi » czw, 22 gru 2011, 19:49

Fajne sprzęty tylko nie dla mnie. Ja chce latać na 250 4t albo porządnej 125 ;) I chyba tak zrobie że zarobie w angli, przyjade i kupie cos od nas z pl.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”