Poprawimy funkcjonalność allegro?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Poprawimy funkcjonalność allegro?

Post autor: sebek1516 » czw, 8 gru 2011, 23:00

Siema !
Masz czas przejdź do punktu 1; śpieszysz się przejdź do punktu 2. i 3.

Ad. 1
Od kilku tygodni codziennie siedzę na allegro i szukam szpeja na sezon.
Allegro po liftingu pozbyło się kilku opcji min. gdy szukamy motorka poprzez wybór jego parametrów mamy też możliwość wybrania z jakiego MIASTA jest lub z jakiego WOJEWÓDZTWA. Kiedyś było też możliwe wybranie ODLEGŁOŚCI w jakiej się znajduje, nowe allegro pozbawiło nas tej opcji. Jak wiadomo gdy ktoś nie kupuje nowego sprzętu tylko ma przeznaczone np 7k i jest z Gdańska to po co ma oglądać motory z Przemyśla, narobisz sobie później ochoty a tu się okazuje że musisz jechać 700 km co przy cenie benzyny 5,30 zł/l daje a właściwie zabiera koszt na nowy tłok i korbę ;) Poza tym lepiej mieć krótko i na temat niż marzyć o sprzętach z całej Polski :)

Ad. 2
Szukanie po sąsiednich województwach już mnie nudzi bo po 5 razy muszę powtarzać wyszukiwanie a to jest czasochłonne ;/ Tak więc można swoje sugestie wysłać do serwisu allegro i może ktoś na nie zwróci uwagę. Tak więc jeśli chcecie pomóc mnie , sobie i innym to skorzystajcie z linku poniżej i napiszcie kilka motywujących słów a nóż ułatwią nam życie :)

Ad.3
Pamiętacie dział o naciągaczach z allegro? Często zgłaszamy aukcje ale niema konkretnej uwagi do zaznaczenia, czyli np. "wałek na roczniku" i nieraz po zgłoszeniu aukcji nic się z nią nie dzieje a gość może kogoś naciągnąć. Tak więc na temat rozwinięcia listy skarg też możemy coś napisać :)


Link do Formularzu kontaktowego:
W lewej kolumnie Sugestie i pomysły
http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php

Jeżeli macie propozycje to piszcie poniżej a może coś jeszcze poprawimy :)

P.S.
Jeśli już coś wysyłacie to w miarę swoimi słowami a nie CTRL+C > CTRL+V :)

Cheers :Hangman:
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

mateuszvs
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: ndz, 8 sie 2010, 13:48
Motocykl: CRF 450 '04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Brzezie k. Niepołomic
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Poprawimy funkcjonalność allegro?

Post autor: mateuszvs » pt, 9 gru 2011, 13:58

dołączyłem się do akcji i wysłałem im wiadomość, miejmy nadzieję że się coś poprawi :wink:

tym bardziej że w innych działach opcja wyboru odległości jest dostępna :evil:
ALL IN!

My beloved monster :rolleyes: http://bikepics.com/members/mateuszvs/04cr450f/

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Poprawimy funkcjonalność allegro?

Post autor: Mateusz_MX » pt, 9 gru 2011, 17:12

http://www.tablica.pl --> rozpowszechnijcie ten serwis, a wszystko będzie dobrze. Bez opłat za wystawienie przedmiotu oraz bez prowizji od sprzedaży. Masz podział na województwo, region a nawet jest możliwość wyboru miasta. Wchodzisz na powyższą stronę, wybierasz województwo, potem masz wybór kategorii (motocykle i skutery - na dzień dzisiejszy jest za mały wybór ofert, ale wraz z upływem czasu będzie ich więcej. Kupujesz motocykl? W Twoim interesie jest sprawdzenie roku produkcji. Jest naciągnięty? Zrywasz ze sprzedającym umowę kupna-sprzedaży, gdyż przedmiot zawarty w niej nie istnieje (błędny rok produkcji). Od siebie dodam tylko, że wysyłałem już dziesiątki maili z propozycjami zmian, wszystko bez odzewu. To tyle w temacie. Pozdrawiam
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

Autor tematu
sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Poprawimy funkcjonalność allegro?

Post autor: sebek1516 » pt, 9 gru 2011, 23:20

Tablicę znam. Okrojona jest jeżeli chodzi o kategorię i raczej do poziomu allegro się nie rozwiniea jeżeli to nastąpi to nie będzie już darmowa ;)
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”