Jak nas widzą nowi użytkownicy?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Jak nas widzą nowi użytkownicy?

Post autor: To.mek » czw, 1 mar 2007, 19:52

Pamiętacie temat o wydechu do Yamahy WR450? Więc dostałem dwie wiadomości od tego gościa:

Tytuł: "Dotyczy "miłego" potraktowania tematu."
Witam! Czyżby mój temat okazał się zbyt wrażliwym dla szanownego "kolegi"? Zadałem konkretne pytanie, a otrzymałem w zamian na odczepnego jakieś 2 (słownie dwa) tematy nie odzwierciedlające odpowiedzi na moje normalne pytanie. Jak na początek, to niezbyt dla mnie zrozumiałe zachowanie z nagłym zamykaniem świeżego tematu, który napewno nie został nawet dobrze przez wszystkich przeczytany i nie dał szansy wypowiedzenia się na konkretnie zadane pytanie. Bo z tego co wyczytałem, to tylko wypowiedź kol. MXrool była trochę na temat. Reszta to polemika i nawiązanie do 2t. A mi chodziło o konkretny motocykl YAMAHA WR450F. Czy może ten temat okazał się za bardzo drażliwym dla niektórych osób? Poczułem się jak osoba, która jeszcze dobrze nie weszła, a już została wykopana. Chyba że słowo demokracja na wasze forum nie dotarła. Oczekuję wyczerpującego i logicznego wytłumaczenia tego postępowania. Pozdrawiam.

A następnie drugi:
Witam! Chodziło mi konkretnie o najbardziej odpowiedni wydech do Yamahy wr450f , a nie o opinie "który wydech najlepszy" . A to jest znacząca różnica. Niestety widzę , że na tym forum są osoby które nie zauważaja różnic pomiędzy tematami. Moderowanie w tym przypadku to wielka cenzura z ich strony. I gdyby tak zamykać temat , " bo się powtarzają". To w tym momencie to forum nie ma prawa istnienia. Chyba że tylko po to aby paplać bzdety. Dziękuje bardzo za miłe przyjęcie nowego forumowicza. Bawcie się miło w swojej piaskownicy. Pozdrawiam.

Nie wiem o co chodzi ale może mi ktoś to wytłumaczy :wink:

kotmx
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 800
Rejestracja: sob, 11 mar 2006, 10:50
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wójtowo / Lidzbark Warm.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: kotmx » czw, 1 mar 2007, 20:03

Czy nowi urzytkownicy przeczytali chociaż regulamin? ...No właśnie.
Poco zakładać nowy temat o wydechu do wr 450 jak można wypowiedzieć sie w istniejącym temacie i napisać że wydech do wr 450 :roll:
Przez takie nabijanie tematów robi sie poprostu bajzel i przy opcji szukać zamiast 2-3 tematów pojawia sie np. 10 .... i weź potem coś znajdź :lol:
jest:
XR 200 R 83r
DT 80 93r supermoto --> no co? :D
cipkowóz (różowy komar :D)

fzr600 stunt

było:
YZ 426 01r--> porażka

kx 125 03r :)

Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 1 mar 2007, 20:07

Ale ja to rozumiem. Tylko nowi nie potrafią się dostosować do kilku pkt regulaminu a później są właśnie takie wypadki.

verbel
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 29
Rejestracja: czw, 15 lut 2007, 20:01
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lodz [LDZ]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: verbel » czw, 1 mar 2007, 20:10

ja tam regulaminow nieczytam ale jako uzytkownik wiem ze to denerwuje wiec lepiej odkopac stary temat niz zakladac nowy i tak przewaznie czynie :twisted:

Chudy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 302
Rejestracja: wt, 25 kwie 2006, 17:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk / Kłecko | MWS
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Chudy » czw, 1 mar 2007, 20:19

Przynajmniej selekcja jest - zostają tylko spokojni wychillowani ludzie, którym zależy na porzadku i rzeczowych odpowiedziach ;)
Motocross, Enduro and Supermoto... and nothing else...


gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » czw, 1 mar 2007, 20:19

To.mek-przede wszystkim przyznaję się, to ja zamknąłem ten temat, wydawalo mi się że To.mek wszysko wyjaśnił, więc odpuściłem wyjaśnianie że zamykam dlatego ze istnieją już podobne tematy etc...
To chleb powszedni moderatora, jak zrobiłem akcje z zamykaniem dublowanych tematów, to skrzynka PW pękała w szwach:), teraz też nie raz czytam jakieś żale do mnie.
No niestety-jest założonych kilka tematów o wydechu, wydech jest wydech, i ja sie nie zgadzam na to by temat był podzielony na 87 osobnych tematow w stylu:
-jaki wydech do CRF450
-jaki wydech do CRF250
-jaki wydech do CRF450X
-jaki wydech do CRF250X
-jaki wydech do 250SX
itd............i jeszcze z podwariantami w stylu "jaki najlepszy", póxniej "jaki najwłasciwszy", "jaki poprawi moc w dolnym zakresie", "jaki w górnym" etc..W ten sposób o samych wydechach można by otworzyć z 500 tematów, i znając zycie i tak bym dostał cierpkie słowa za to że jest 500 a nie 501 tematów o tym samym zagadnieniu.
Tak że zamknąłem swieżo założony temat, licząc na to że zgodnie z sugestią To.mka przeniesiesz pytanie na już istniejący, gdzie temat będzie kontynuowany, z nadzieją że będzie jak najwięcej uwag profi, a jak najmniej OT. Poza tym jest to w myśl regulaminu, ale to już jest akurat najmniej ważne.
Jeśli macie uwagi co do mojego moderowania, to śmiało zapraszam do rozmów, krytyki (publicznej też, byleby była rzeczowa). Na niektórych forach jest polityka bardzo liberalna wobec nieuzywających opcji szukaj, czy dublujących już otwarte podobne tematy. Ja mam inną politykę, i nie chcę dopuścić do rozrastania się bajzelku w którym już nic nikt nie znajdzie, w którym będzie królował OT.
Ostatnio zmieniony wt, 6 mar 2007, 08:33 przez gajowy, łącznie zmieniany 2 razy.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

Autor tematu
To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 1 mar 2007, 20:31

No właśnie-później znalezienie czegokolwiek będzie wręcz niemożliwe. Było już dość tematów o wydechach. A firmy które robią super wydechy do 2T w branży 4T też sobie radzą.

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » czw, 1 mar 2007, 20:49

I jeszcze uwaga do nowych, moja osobista-większość nowych postów, a w każdym wypadku pisane przez osobę świeżą na forum prześwietlam pod kątem uzycia opcji "szukaj". To jest mój bardzo czuły punkt. Większość nowych rozumie sens tego, i nie bierze tego do siebie osobiście, nie obraża się, ale było juz paru obrażonych śmiertelnie na mnie na mnie.
Cóż, taka polityka-idziemy na jakość, a nie ilość temtów, czy postów.
A nowych zawsze chętnie widzę, i witam.
Pzdr.
Ostatnio zmieniony wt, 6 mar 2007, 08:42 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sniezek_17 » czw, 1 mar 2007, 20:52

niechce mi sie szukac ale pamietam ze byly takie posty gdzies ze ktos nowy sie o cos pytal i takie bezsensu pytania zadawal no i ktos wkoncu sie wkurzyl i cos mu tam dogadal.. spoko ja rozumiem ze to moze byc denerwujace ale nie mozemy tak odrazu na kogos nowego najezdzac bo pozniej oni uwazaja ze my sie mamy za niewiadomo jakich specow i ze sie np. wysmiewamy z nich czy cos :/ (tzn MY ja juz dlugo siedze na tym forum moze malo pisze ale codziennie czytam co nowego i sie ucze przez bo chyba miedzy innymi po to jest forum zeby dowiedziec sie czegos ciekawego)
EXC 125 pomarańczowa rakieta ;]

Heiduk
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: wt, 27 cze 2006, 21:52
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: no właśnie skąd???
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Heiduk » czw, 1 mar 2007, 21:03

nie mozemy tak odrazu na kogos nowego najezdzac bo pozniej oni uwazaja ze my sie mamy za niewiadomo jakich specow i ze sie np. wysmiewamy z nich czy cos

No wyśmiewać się to nie wypada. Każdego denerwuje to, szczególnie medatorów, ciągle nowe tematy. [A nie które wątki już są poruszane na tym forum czyt. wydech...]

Oczywiście nowych forumowiczów nie mam zamiaru bronić. Zamiast poświęcić kilka minut na szukaniu, surfowaniu po forum, to na pewno coś znajdzie dla siebie. A TAKI OT NOWY forumowicz sobie zakłada KOLEJNY temacik... a jak ktos zwróci mu uwagę lub zamknie temat, to odrazu z pyskiem na medatora. Lecz nie wszyscy tak postępują, ale zdarzają się osoby, które odrazu się obrażają.
Husqvarna wr125 01
Husqvarna wr250 01

Kafka
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 218
Rejestracja: śr, 19 paź 2005, 21:24
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » czw, 1 mar 2007, 22:05

Funkcja szukaj swoją drogą ale często widze że na forum w tematach dochodzi do czatowania i spamerstwa. I niestety nie robią tego nowi użytkownicy bo nowy użytkownik zada pytanie, wystarczy JEDNA odpowiedz moderatora lub innego użytkownika aby naprowadzić kolege na właściwy temat po czym powstaje kilka stron bezsensownych opowieści i bajek starej treści. Durne komentarze, beznadziejne dosrywki i popisówki. Taka prawda i niech mi nikt nie pisze że mam zmienić piaskownice bo żygam tym tekstem który pojawia sie wielokrotnie w pyskówkach na forum.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”