Handbike. potrzebna mala pomoc

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Arturg
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: śr, 6 lip 2011, 21:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Handbike. potrzebna mala pomoc

Post autor: Arturg » czw, 7 lip 2011, 20:31

Szanowni Państwo

Zwracam się do Państwa z ofertą współpracy

Mam 25 lat. Jestem osoba niepełnosprawną z rozszczepem kręgosłupa. Na co dzień poruszam się na wózku inwalidzkim. Mieszkam w malej miejscowości Golina w powiecie Konińskim (Wielkopolska) Skończyłem studia na kierunku politologia w PWSZ w Koninie. Pracuje na ½ etatu w jednej z Konińskich firm handlowych. Staram się także pomagac innym oobom niepełnosprawnym- jestem wolontariuszem w jednej z konińskich fundacji, gdzie prowadze także zajęcia sportowe.

Moją pasją jest sport, którym się nie tylko interesuję, ale i czynnie uprawiam. Trenuję kolarstwo szosowe osób niepełnosprawnych, na rowerze ręcznym- tzw. Handbike- u. Jest to dyscyplina sportu, która dopiero się rozwija w naszym kraju, ale mimo to już nasi zawodnicy reprezentują Polskę na arenach międzynarodowych.

Pomimo swojego młodego wieku oraz jeszcze dość małych osiągnięć w tej dyscyplinie jestem konsekwentny w realizowaniu swojej pasji i ciągłym dążeniu do poprawienia swoich wyników sportowych.

Największe moje osiągnięcia w tej dyscyplinie to:

1) Udział w integracyjnym wyścigu rowerowym Z Biegiem Wisły EDF CUP, w 2008 r.
2) 11 miejsce w wyścigu na czas w Mistrzostwach Polski w kolarstwie osób niepełnosprawnych w Bielsku Białej w 2009 roku,
3) 12 miejsce w wyścigu ze startu wspólnego w tych samych Mistrzostwach Polski,
4) 6 miejsce w „XXVII Maraton Wrocław” w 09.2009 r.,
5) 5 miejsce w „X Maraton Poznań” w 2009 r.,
6) 4 miejsce w pierwszym wyścigu I Pucharu Polski w kolarstwie osób niepełnosprawnych w Jeleniej Górze w 05.2010 roku,
7) 3 miejsce w Maratonie Metropolii (Toruń- Bydgoszcz) 06.06.2010 r.
8) 5 miejsce w wyścigu ze startu a czas na tych samych zawodach dzień wcześniej
9) 7 miejsce w „XXVIII” Wrocław Maraton
10) 11. Miejsce w 4 Półmaraton Poznań 2011
11) 11 miejsce w X Cracovia Maraton w Krakowie

Moja przygoda z kolarstwem zaczęła się od Startu w Integracyjnym Wyścigu „Z Biegiem Wisły EDF CUP” we wrześniu 2008 roku , ponieważ właśnie dzięki udziałowi w tej imprezie sportowej mającej na celu promowanie kolarstwa osób niepełnosprawnych, oraz aktywności osób niepełnosprawnych, rok później- w sierpniu 2009 roku, dostałem specjalistyczny rower ręczny, na którym mogę obecnie trenować.

Rower udało mi się otrzymać od Beskidzkiego Zrzeszenia Sportowo Rekreacyjnego START Bielsko Biała/ Jednak jest to rower który nie pozwala w pełni wykorzystać moich możliwości.
Różnica polega m. in. na dopasowaniu pozycji zawodnika na handbike-u. Ja obecnie jeżdżę w pozycji siedzącej, co powoduje znaczne opory powietrza oraz obciążenia kręgosłupa. Mogę śmiało powiedzieć, że wykorzystuje już możliwości tego roweru.

Nowy handbike pomógłby mi w osiągnięciu jeszcze lepszych wyników.
Cel mojej zbiórki to handbike firmy „carbonbike” Jest to rower ręczny do wyścigów kolarskicyh.
Jednak taki sprzęt to koszt 21000 zł. Wiec nie stać mnie na samodzielne zrealizowanie mojego marzenia.

W związku z tym zwracam się do Państwa z ofertą współpracy, która ułatwiłaby mi kontynuowanie mojej pasji życiowej, w tym osiąganiu jak najlepszych wyników sportowych na arenach w Polsce, a w przyszłości może również za granicą.

Pomoc polegałaby na przekazaniu dowolnej kwoty na konto na które prowadzę zbiórkę pieniędzy na zakup nowego handbike-a
W zamian oferuje ze swojej strony:
1. Doskonałą powierzchnię reklamową na przyszłym rowerze,
2. Zamieszczenie loga na stroju
3. Reklamę w Internecie –facebook i już niedługo własna strona internetowa.


Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Rozpropagowanie tej akcji- zbiórki w swoim środowisku, firmach, wśród znajomych….



Rower który mam obecnie zamierzam oddać osobie, która dopiero zaczyna przygode z kolarstwem.

Pieniądze można wpłacać na konto:
Fundacja Wbrew Absurdom
ul. Aluzyjna 33f/112
03-149 Warszawa
Nordea Bank Polska
10 1440 1387 0000 0000 1318 4787
w tytule przelewu: „dla Artura Graczyka”

Strona WWW fundacji „Wbrew Absurdom”: ww.wbrewabsurdom.org

Liczy się każda zlotówka
Darowizne przekazana dla mnie na konto fundacji „Wbrew Absurdom” można odliczyć od podatku
Z poważaniem
Artur Graczyk
62-590 Golina
Ul. Okólna 9
Tel.: 664407169
http://www.facebook.com/home.php#!/even ... 4884535067
Załączniki
1.jpg
1.jpg (22.62 KiB) Przejrzano 2881 razy
1.jpg
1.jpg (22.62 KiB) Przejrzano 2881 razy
handbike_1.JPG
handbike_1.JPG (19.32 KiB) Przejrzano 2881 razy
handbike_1.JPG
handbike_1.JPG (19.32 KiB) Przejrzano 2881 razy
handbike2.JPG
handbike2.JPG (18.72 KiB) Przejrzano 2881 razy
handbike2.JPG
handbike2.JPG (18.72 KiB) Przejrzano 2881 razy

Autor tematu
Arturg
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: śr, 6 lip 2011, 21:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Handbike. potrzebna mala pomoc

Post autor: Arturg » wt, 12 lip 2011, 13:38

Aktualnie mam 461 zł.

Autor tematu
Arturg
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: śr, 6 lip 2011, 21:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Handbike. potrzebna mala pomoc

Post autor: Arturg » śr, 13 lip 2011, 21:40


Autor tematu
Arturg
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 0
Rejestracja: śr, 6 lip 2011, 21:28
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Handbike. potrzebna mala pomoc

Post autor: Arturg » czw, 14 lip 2011, 23:07

Czemu nic nie piszecie w tym temacie? Jak macie jakies uwagi zy pytania to śmialo piszcie. Przyjme każda uwage, pozwoli mi to wyeliminowac błedy. Oraz odpowiem na każde pytanie. Wiem, że ta moja prośba o wsparcie to duża rzecz, ale mam nadzieje, że znajda sie tacy co pomoga w realizacji oich marzeń w dażeniu do jak najlepszych wynikow sportowych. Każda nawet kilku zlotowa wplata jest wazna.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”