Walka z motoccrosem cz2.

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
tomekkowalski
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 42
Rejestracja: ndz, 24 paź 2010, 19:33
Motocykl: exc 400
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gliwice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: tomekkowalski » sob, 28 maja 2011, 11:03

Ten co go w 30 osaczyli jesy niezły :D

http://www.onet.tv/quady-niszcza-pola-p ... 418272,c=1

mikozniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 134
Rejestracja: śr, 20 paź 2010, 16:14
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: mikozniak » sob, 28 maja 2011, 11:36

Okrążyli mnie ;p. Ja tych ludzi rozumiem, że są wkurzeni. Muszą się z tamtego utrzymać ,a oni ciągle im to niszczą. Ale znowu na większą ilość torów nie ma pieniędzy jak na wszystko !! Pozdro

diego
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 31 paź 2007, 21:55
Motocykl: sx125 / YZ250f
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ostróda
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: diego » sob, 28 maja 2011, 12:18

Fajnie, szkoda że o takich rzeczach dowiaduję się z tego typu źródeł, a nie z rozmów z władzami czy tym podobne. Ja osobiście może nie za wiele jażdże po ladach itp. bo raczej nie kręci mnie to ale za to latam na swoim polu w okolicach domów mieszkalnych i nigdy nie słyszałem skarg. Nie wiem czy wynika to z tego że mam spoko sąsiadów którzy wiedzą że ich szanuję i raczej nie będę hałasował w niedziele czy jakieś święta czy kompletnych sku......ów którzy obsmarują dupę lub pod......lą do władz nie informując kompletnie io tym że im to przeszkadza ;/ Jak coś jestem z okolic Ostródy ;> jak ktoś ma konto na onet.tv to błagam zmieszajcie z błotem tego je....go rolnika.

iMiron
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 203
Rejestracja: czw, 26 lis 2009, 19:33
Motocykl: cr125r '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: iMiron » sob, 28 maja 2011, 13:20

Myślę że wszystko na ten temat zostało już powiedziane.
Ostatnio zmieniony sob, 28 maja 2011, 15:39 przez iMiron, łącznie zmieniany 1 raz.

sebek1516
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1914
Rejestracja: czw, 21 lut 2008, 16:14
Motocykl: gram w zielone
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lublin
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: sebek1516 » sob, 28 maja 2011, 14:40

Ale polach kurde? Płoszyć krowy? Rozsądni ludzie? Porozmawiajcie z "kolegami"
Takie zabawne że go otoczyli? Powinniście płakać nad tymi idotami bo ta opinia tyczy się też was!
A następnym razem jak ktoś wam wyjdzie to z siekierą.
Części do Rm 125 2001 i pokrewnych do skrzyni- SPRZEDAM

Oleek
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 50
Rejestracja: sob, 20 lut 2010, 15:41
Motocykl: EXC 300
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: Oleek » sob, 28 maja 2011, 16:16

A czy wiecie ze owy rolnik włożył podczas jazdy jednemu chłopakowi kija w przednie koło?Skończyło się rolką i potłuczeniami.Sprawa w sądzie...
A co ciekawsze to owy pan rolnik ma sprawę bądź już uzyskał wyrok za zepchniecie autem quadowca z drogi do rowu...
Kolejna kaczka dziennikarska...jednostronna
Ponadto rozmawiałem kiedyś z synem owego "pokrzywdzonego" pana i od tamtej pory omijamy te miejsca które są obsadzone przez nich sadzonkami bądź ich pastwiska...
Wszystko jest do ominięcia,ale trzeba chcieć...jednakże jeżeli owy pokrzywdzony będzie robił takie schematy to niech nie oczekuje że ktoś będzie się przed nim kłaniał i przepraszał ze ma takie hobby a nie inne!!
Zycie to nie je bajka,to je bitwa!!

Pasacio
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: ndz, 7 paź 2007, 22:17
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: Pasacio » sob, 28 maja 2011, 18:00

Podstawowa sprawa to wyplenić tych idiotów co jeżdżą ludziom po zasadzonych polach , w lesie po miejscach gdzie się sadzi drzewa ...
Starczy 1 taka osoba i opinia idzie na wszystkich .
W mojej okolicy nie mam jakoś takich problemów , trzeba choć próbować żyć w zgodzie z innymi bo inaczej zawsze ktoś będzie poszkodowany . Co do gadania leśników jak to motory , kłady niszczą las , to ciąganie drzew za ciągnikami i ich wycinka powoduje takie same "zniszczenia " . Zerwaną ściółkę ...

Reniek
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 395
Rejestracja: ndz, 27 lip 2008, 02:16
Motocykl: SKR 125 , KX 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Janów Lubelski
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: Reniek » sob, 28 maja 2011, 23:32

Pasacio pisze:Podstawowa sprawa to wyplenić tych idiotów co jeżdżą ludziom po zasadzonych polach , w lesie po miejscach gdzie się sadzi drzewa ...
Starczy 1 taka osoba i opinia idzie na wszystkich .
W mojej okolicy nie mam jakoś takich problemów , trzeba choć próbować żyć w zgodzie z innymi bo inaczej zawsze ktoś będzie poszkodowany . Co do gadania leśników jak to motory , kłady niszczą las , to ciąganie drzew za ciągnikami i ich wycinka powoduje takie same "zniszczenia " . Zerwaną ściółkę ...

POPIERAM !!!!!!!!!
Ja osobiście nie w pier*** się na czyjeś polece jeśli jest zasadzone cokolwiek , chyba że juz po żniwach a to różnica ... po lesie drogie wystarczają bo nie ma jak poszaleć , las jest dla przyjemności i rekreacji a tor do dawania w palnik.
Ps. Ja sam osobiście do toru mam 74km

Ce eRa
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 233
Rejestracja: śr, 29 kwie 2009, 22:00
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: Ce eRa » ndz, 29 maja 2011, 17:45

Nie ma pieniędzy na budowę toru...
Tak, oczywiście a na podwyżki i premie dla burmistrza oraz pracującej tam jego rodzinki często sięgające kilka tysięcy zł to zawsze kasa się znajdzie.
Niestety na naszą gminę już trzeci raz w tym roku została nałożona kara miliona zł i odziwo bez bólu przyjęli to na klatę i z marszu zapłacili.
Zawsze tak jest że jak trzeba zrobić coś dobrego dla tych złych to nagle okazuje się że nie ma pieniędzy; nie ma tych kilkunastu tysięcy aby zbudować tor który jednocześnie mógłby być miejscem rozrywki dla nawet kilku tysięcy ludzi którzy mogliby podziwiać popisy zawodników.
Nie jest to problem tylko mojej okolicy, ale całej Polski, bo po co można zrobić komuś dobrze skoro można mu zrobić źle?

stonka55
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 20
Rejestracja: sob, 18 lip 2009, 14:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wieleń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: stonka55 » ndz, 29 maja 2011, 20:43

Zaczne tak, w podpisie mam CZ.1 obejrzyjcie... Troszke humorystycznie jest to zrobione. Tu juz nie ma zartów... Chlopacy "pobili" kolesia ktory mial racje... Bo tez bym byl zly jak by mi krowy rozgonili... No nie mam krów, ale byli byscie zadowoleni jezeli ktos by wam "kase wysysał z portwela" dla niego te krowy to kasa... Wiec my tez musimy się zastanowic gdzie jezdzimy... Ogolnie ja w gminie Wieleń, chce zorganizowac cos z burmistrzem... Przyznaje mi teren oczywiscie nie na wlasność, ale na "dzierżawę za free" i na wlasną reke robie coś dla chlopaków(amatorski tor) co zyskuują obie strony? My jezdzimy, oni mają spokóJ? PS. Nie wiem kiedy tam sie wybiore do niego, ale uwazam ze sam pomysl w sobie jest oKej

kotQ
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 243
Rejestracja: czw, 24 wrz 2009, 17:33
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: kotQ » pn, 30 maja 2011, 20:53

ja jezdze juz od 4/5 lat na motocyklach i jeszcze nikt sie na mnie nie skarżył. Jak widze ze lezy jakis smiec, butelka czy puszka po piwie to nawet sie zatrzymuje i podnosze zeby nie lezalo w srodku lasu. Z Lesniczym witam sie prawie codziennie w sklepie i gadamy sobie o motorach bo jego syn tez jezdzi. Nawet zalatwil mi mapke z fajnymi miejscowami do jazdy :D spoko koles i za to odwdzieczam sie mu i innym ludzia z mojej okolicy

daromaniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 63
Rejestracja: wt, 13 lip 2010, 09:35
Motocykl: KTM SX 125 2004
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zielona Góra
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Walka z motoccrosem cz2.

Post autor: daromaniak » pn, 30 maja 2011, 21:15

Bo kurde są ludzie i inni.. Raz z kumplem jechałem i kolo miał dom w lesie jakby i nas zatrzymał i powiedział kulturalnie: Słuchajcie chłopaki, ja wiem, że musicie się wyszaleć, ale jedźcie bardziej w głąb lasu i tam dawajcie w pi***, bo jak przejeżdżacie to żona musi ciągle okna myć z kurzu... Pogadaliśmy i pojechaliśmy, pełna kulturka. Raz jechałem to babcia i dziadek z wnuczkiem byli, to mały sobie zrobił ze mną zdjęcia itd. Ale czasami jadę to wyskakują na mnie z psem albo z pięściami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”