Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Kyio
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 86
Rejestracja: czw, 1 sty 2009, 05:56
Motocykl: honda cr125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: Kyio » pn, 24 sty 2011, 14:53

Czy orientuje sie ktos czy jest jakis tor w okolicy Łeby ?

ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: ja23 » pn, 24 sty 2011, 20:42

Siema koło Łeby to nie wiem ale widzę że masz w opisie karwia/Gdynia tory masz tak nie daleko karwi :karwińskie błota 2 i koło Gdyni to chyba z 15 torów :lol: nie spotkałem się jeszcze na tym forum aby był ktoś bliżej ciebie jak ja.Więc wątpię żeby ci ktoś odp.

Autor tematu
Kyio
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 86
Rejestracja: czw, 1 sty 2009, 05:56
Motocykl: honda cr125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: Kyio » pn, 24 sty 2011, 23:36

mam oferte ciekawej pracy na wakacje, a nie chce sie rozstawac z motocrossem wiec dlatego pytam. a co do tych torow o ktorych napisales to mieszkam prawie 20 lat w karwi, czyli 2 km od karwinskich blot , ale nigdy nie slyszalem o tym zeby tam byl tor. Pewnie chodzi Ci o tor w speed star sobienczyce, on jest kolo krokowej, czyli 15 km od karwinskich blot ;) Co do torow w okolicy gdyni to z checia bym o nich uslyszal, bo z tego co ja wiem to tory warte uwagi to : dobrzewino, westerplatte, mackowy, chwarzno ( kiedys bylo ok, ale nie teraz ) .

ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: ja23 » śr, 26 sty 2011, 21:55

Siema tor jest w karwieńskich błotach 2 taka długa prosta ulica i prawie na samym końcu zabudowań po lewej stronie,chłopaki z karwi go zrobili na dawnych terenach pgr.A w Gdyni jest jeszcze parę torów ale nazwy ich nie znam 1 w Koleczkowie 2 właśnie na Chwarznie są już tam 2 tory praktycznie jeden obok 2 ten nowy jest bliżej tego nowo powstałego osiedla.Jest jeszcze jeden w Gdyni ale nie pamiętam miejscowości.Tak po za tym to Rumia pas startowy jak lecisz na Rewę po prawej stronie w lesie, wypas tor na Mechalinkach , w Redzie jest tor pełno tego w okolicy.Niebawem przeprowadzam się do Pruszcza Gdańskiego Rotmanka,z okna widzę tor na Maćkach co roku zawody tam organizują tor duży dla konkretnych wymiataczy ale zaniedbany od jesieni do wiosny,dopiero wiosną właściciel wpuszcza spych aby wyrównał koleiny. A był jeszcze tor w Gdańsku na kartuskiej za Auchanem ale go zrównali i postawili osiedle :axe: a taki fajny był.Torów jak wiesz nie da się zliczyć na palcach rąk i nóg :D ja na twoim miejscu bym trenował na plaży :lol: zakręty w bandach na plaże hehehehehehe ale nie tak na serio jak byś chciał dokładniejsze info na temat torów to pisz śmiało pozdr.

tutaj masz jeszcze 2 filmiki ze żwirowni w Mrzezinie
http://www.youtube.com/watch?v=fwbTVwbSK98
http://www.youtube.com/watch?v=h_VdPMX7qlU żwirownia powstała przez OL TRANS mieli tam odkrywkę tłucznia pod autostradę A1 Nawet policja ci nic nie zrobi :lol:

baranek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: pn, 30 sie 2010, 21:50
Motocykl: YZF 250 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pomorskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: baranek » ndz, 27 lut 2011, 16:10

zawsze jeszcze możesz dogadać się z właścicielem toru w Odargowie i tam polatać :D

Autor tematu
Kyio
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 86
Rejestracja: czw, 1 sty 2009, 05:56
Motocykl: honda cr125
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: Kyio » ndz, 27 lut 2011, 23:15

dzieki baranek za info, ale my juz sie spotkalismy na sobienczycach jak Ci pokazywalem jak moto odpalac :P no a zreszta czy sobienczyce sa blisko leby ?

baranek
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 6
Rejestracja: pn, 30 sie 2010, 21:50
Motocykl: YZF 250 2009
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pomorskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Tor motocrossowy w poblizu Łeby ?

Post autor: baranek » pn, 28 lut 2011, 21:24

no w sumie nie xDD wtedy jak sie spotkaliśmy to miałem 6mth doświadczenia jazdy na motorze z biegami xD twoje rady trochę mi pomogły :D Kolega wyżej napisał o torze w karwieńskich wiesz gdzie to mniej wiecej jest???

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”