Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
wolnickee
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 42
Rejestracja: wt, 25 maja 2010, 11:00
Motocykl: Huska WRE 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Post autor: wolnickee » ndz, 23 sty 2011, 22:57

Chciałbym dowiedziec sie jakie dokładnie są roznice miedzy tymi dwoma motocyklami? Jezeli chodzi o silnik to WR'a pewnie ma większy gaźnik oraz inne przelozenia w skrzyni biegów. Jak jest z zawieszeniem? Czy lagi od WR podejdą do WRE? amortyzator centralny podejdzie na 100%.
Interesuje mnie to, poniewaz szkoda mi bedzie sprzedac moja wre i chce z niej w przyszlosci zrobic wr.

2124415
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: ndz, 19 lip 2009, 15:03
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Post autor: 2124415 » pn, 24 sty 2011, 14:21

Z tego co się orientuję WR to 100% Hard enduro WRE to dual sport z tym że wyglądający jak hard enduro którego można porównać do dt 125. Jeśli chodzi o silnik to nie jestem pewny czy tylko różni się tylko gaźnikiem, Wr jest sporo mocniejsza od Wre pewnie jest inny gaźnik inny układ wydechowy itp. Co do zmiany zawieszenia to powinno być ok. ponieważ z wyglądu to bardzo podobne motocykle. zawsze można zastosować jakieś przeróbki :wink:

Autor tematu
wolnickee
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 42
Rejestracja: wt, 25 maja 2010, 11:00
Motocykl: Huska WRE 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Post autor: wolnickee » pn, 24 sty 2011, 22:03

A wiec zeby było jaśniej, sprecycuje moje pytania;
Jakie są róznice jezeli chodzi o silnik?
Na 100% gaznik, z tego co sie domyslam, pewnie przelozenia w skrzyni biegów no i zawór wydechowy. Mam wydech huska racing i koncowke od WR wiec tym sie nie przejmuje.
Oraz drugie pytanie;
Jaką srednice ma górna czesc lag iw wr - ta ktora siedzi w półkach (chodzi o lagi usd, nie wiem jak sie ta gorna czesc nazywa)

exhaust22
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 23
Rejestracja: pn, 11 maja 2009, 18:54
Motocykl: Yamaha Yz 250f 2008
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Zebrzydowice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Post autor: exhaust22 » wt, 25 sty 2011, 13:35

Witam kolegę powiem ci tak wr średnice lag <goleni> ma średnice około 45 a wre około 43 moze mniej nawet więc sam sobie odpowiec czy ci wejdzie zawias z wr do półek z wre :) w wre jest wszystko inne oprócz ramy , jeśli byś chciał wymieniać gaznik to licz się z tym ze bedziesz musiał wymienić kartety bo w wre jest mniejsza średnica gardziela i tak dalej i tak dalej nie opłaca ci sie tego robić chyba ze masz kase bo tanio to nie wyjdzie lepiej sprzedaj wre bo jeszcze fajnie chodzą cenowo , dołóż troche i kup wr :) :) :) ja mam husqvarne cr 125 rok 08 :) jak by coś pytaj mp i tak na marginesie miałem wre kupe lat temu z 2002 rok wiec wiem co mówie pzdr

Autor tematu
wolnickee
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 42
Rejestracja: wt, 25 maja 2010, 11:00
Motocykl: Huska WRE 125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sosnowiec
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Husqvarna WR a WRE 125 - róznice

Post autor: wolnickee » wt, 25 sty 2011, 20:41

Ok, dzieki wielkie za konkretną odpowiedź. Co do lag to liczyłem ,ze to ta dolna czesc lagi w wr jest grubsza, ale sie przeliczyłem.
Rzeczywiscie, nie opłaci mi sie to. Trudno, ten sezon na niej przelatam a w nastepnym bede szukał czegos innego...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”