Pierszy w Polsce tor pod dachem??????

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » czw, 28 gru 2006, 14:54

Mam nadzieje że może za 20 lat w Polsce bedzie drugie USA, ale to chyba nadal bedzie tylko marzenie. POLSKA jest zacofanym krajem pod każdym względem i niestety to widać. Dobrze że naszczeście są ludzie którzy próbują promowaćMX i chwała im za to. Obywiecej takich.


pozdro
KTM 125SX '10 :]

Autor tematu
Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gracjan » czw, 28 gru 2006, 20:13

na tym video za duzo nie widac jaki jest rozmiar tej hali ale postaram sie znalesc moje video z michigan tez z malego toru i nie powiem mam tam bardzo fajna zabawe.Ogolnie jest 5 skokow,2 podwojne i potrojny.Bardzo dobra praktyka z opuznionym hamowaniem dojazd do zakretu bo zawiele nie ma miejsca ponadto dobra nauka jak wyprzedzic kogos gdzie naprawde nie ma miejsca.Napewno warto sprobowac najwazniejsze jest to ze jezdzisz na motorze.

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » czw, 28 gru 2006, 22:06

NO Gracjan masz rqacje kontakt z motorem musi być przez cały rok jeśli chcesz zabłysnąć w sezonie. Do tego w zime bieganie siłownia i motor i jesteś dobrze przygotowany. Ważne żeby jeździć cały rok a nie mówićże małe. NA WSZYSTKIM TRZA LATAĆ. Niema co wybrzydzać.
KTM 125SX '10 :]

sniezek_17
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 62
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 08:39
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myślenice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: sniezek_17 » wt, 9 sty 2007, 21:01

hmmm moze i małe ale JEST jak na polske to naprawde wiele i cud hehe trzeba to docenic:) mnie sie osobiscie podoba nawet na setke mysle ze mozna by tu potrenowac technike :) przykro mi ze my polacy to cigle placzemy ze nie ma torow itd.. w stanach to wogole nie mysla o czyms takim nie maja takich problemow :/ pozdr :)

wiśnia89
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 53
Rejestracja: śr, 29 lis 2006, 11:54
Motocykl: Yz250f 09
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Bronx Wlkp.
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: wiśnia89 » śr, 10 sty 2007, 12:27

Moim zdaniem wrescie sie cos dzieje z naszym motocrossem i moim zdaniem to ta hala jest moze troche mala ale i tak kto by mial taka chale by mogl sobie dobrze potrenowac i przygotowac kondycyjnie i opanowac motor fajny ten filmik byl ale szkoda ze taki ktotki

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”