FMX na dniach Tymbarku 2010

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

FMX na dniach Tymbarku 2010

Post autor: krzysiekFmX » ndz, 27 cze 2010, 10:53

Siema , slyszalem gdzies ze ma sie to odbyc w tymbarku , wystepowac ma Darek Kłopot , Działo i pewnie Damian Czudak , bo Łukaszczyk już nie lata . Jezeli wiecie cos na ten temat to piszcie , jezeli ma sie to odbyc to bede na 100% , jestem ze Słopnic a wiec mam jakies 10km do tymbarku , PozdrO
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

bambucia14
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pt, 2 maja 2008, 13:55
Motocykl: rmz 450 '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krasne-Lasocice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: FMX na dniach Tymbarku 2010

Post autor: bambucia14 » ndz, 27 cze 2010, 12:00

Ja też pierwsze słyszę chociaż jestem miejscowy. Ale fajnie by było jakby to była prawda!!

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: FMX na dniach Tymbarku 2010

Post autor: krzysiekFmX » śr, 30 cze 2010, 06:44

Siema , jednak to prawda . Pisałem z Piotrkiem "Działo" i mi napisał , że jak dobrze pujdzie to 24-25 lipiec bedą w Tymbarku . Zajebiscie i bede obowiązkowo
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

bambucia14
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pt, 2 maja 2008, 13:55
Motocykl: rmz 450 '07
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Krasne-Lasocice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: FMX na dniach Tymbarku 2010

Post autor: bambucia14 » śr, 30 cze 2010, 08:35

No to wypas. Bedzie dobra zabawa:]
To w takim razie do zobaczenia w Tymbarku.!

Awatar użytkownika
Autor tematu
krzysiekFmX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 126
Rejestracja: wt, 5 maja 2009, 19:58
Motocykl: KAWASAKI KXF250 2012
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Słopnice , koło Limanowej
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: FMX na dniach Tymbarku 2010

Post autor: krzysiekFmX » sob, 24 lip 2010, 20:42

heyo , dzisiaj byl pokaz w tymbarku. Latal Działo , Bagażnik , Daciuk , Łukasz Pacud . Naprawde bylo fajnie pozatym ze pogoda do bani , wial wiatr i kropilo . Tylko Daciuk dal rade bez gleby . Zaczol Daciuk , efektowne triki i ogulnie ok , szkoda ze bez grabów , nastepnie pojechal Damian niestety pierwszy skok niedolot i wylondowal na klacie wiec koniec pokazu dla niego , nastepnie pojechal Działo który pokazal wszystkie umiejetnosci , graby , indy , clifhanger itp . Nastepnie pojechal Łukasz Pacud który niedolecial i walną ostrą pieczątke , odrazu wstal i postanowil dalej polatac , oddal kilka dobrych lotów i nastepnie publika mogla zobaczyc hyba pierwszy raz na pokazach w wykonaniu Łukasza Seat grab-a , niestety zle go zlozyl i wylondowal bez nóg na quadzie i zostal przez quada przejechany , wstal i bylo ok . Potem pojawil sie dzialo z zamiarem Flipa , niestety po wylocie z rampy dzialo sie rozmyslil i wypuscil motor , piotrem wbil sie w zeskok a motor wylondowal na zeskoku na kierownicy , piotrek odrazu wstal ale nie bylo szans na nastepną prube gdyz kierownica troche zmienila swój wygląd . Jutro o 18.30 w tymbarku kolejny Pokaz FMX , juz niemoge sie doczekac.
ZĘBAMI MOŻNA STUKAĆ Z ZIMNA ALBO ZE STRACHU , A GDZIE CHOCIAŻ DWIE MOŻLIWOŚĆI O WYMÓWKE NIE TRUDNO . LIFE IS FUN

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”