Toronto SX

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gracjan » sob, 2 gru 2006, 16:14

http://www.wyattavis.com/images/738.htm
Lista zawodnikow w Toronto SX.
Jesli chodzi o zarobki w mx to porazmawiamy innym razem.

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » sob, 2 gru 2006, 18:58

Alessi i Villopoto maja dluga historie jeszcze ze swoich amatorskich dni. Alessi zwykle konczyl na topie jak sie scigali jako dzieciaki i byl bardzo agresywny.
Wogule ta rodzina Alessi jest jakas bardzo dziwna. Ojca (Tony Alessi) to nikt nie lubi.
A widzieliscie co sie stalo w drugim biegu Glen Helen 2005????? Alessi przejechal Tedesco i potem mu stanal na przednim kole starajac sie mu zgasic motor. Do tego to swoj motor przyciagal aby jeszcze Tedescowi utrudnic. Dopiero Matt Walker jak przyjechal to tego glupka Alessi odepchna. Skandal!
Patrzcie....

http://media.putfile.com/GlenHelen/320

A jak Alessi robil debut to tez napyskowal ze wszystkich veteranow pokona. Troche brak szacunku jak na debutanta.
To kwasiaz! Ja stoje 100% za Villopoto.

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » sob, 2 gru 2006, 19:39

Bardzo brzydko się zachował. Wiadomo że zależy im na jak najlepszych wynikach, ale bez przesady wypadki się zdarzają.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » sob, 2 gru 2006, 20:05

Ale Mike doje*ał maxymalnie, ale to nie jego pierwsza taka wpada. W jedej z gazet RacerX była cały 3 stronnicowy art o tym jak na SX też po hamsku załatwił jakiś gości, ale po zawodach poszedł i przeprosił.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » sob, 2 gru 2006, 20:22

Ja rozumiem że każdy chce mieć najlepszy wynik itd. ale jak widze takich typków to mnie czyści. Każdy ma inny styl jazdy ale według mnie jeździć agresywnie a jeździć chamsko to dwie różne sprawy.
but only the devil responded cause god wasn't there...

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » sob, 2 gru 2006, 20:23

Moim zdaniem SX i MX to sporty full contact tak jak to mówią ludzie i za granicą widzowie płacą za to żeby obejżeć takie rzeczy. Do tego dochodzi wielka kasa dla zawodników i takie rzeczy sie dzieją. Tak to jest jak do głowy dobije hajs. NIemoge ocenić czy on to zrobił po chamsku czy chciał komuś coś udowodnić. W koncu jak Alessi i Villopoto mają jakieś wojny ze sobą od lat to bedą robić sobie różne dziwne rzeczy do końca swoich karier. Ale niezmienia to faktu że Alessi nienajlepiej sie zachował. Jeździ wspaniale ale umieć sie zachować to inna ale bardzo ważna sprawa.
pozdro...
KTM 125SX '10 :]

Autor tematu
Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gracjan » sob, 2 gru 2006, 21:20

December 02, 2006


Possible Broken Hand for Tedesco
By Jason Weigandt






A bummed Ivan Tedesco relives the incident with Jeff Emig and Eric Sorby.


During today's first Supercross practice session, Makita Suzuki's Ivan Tedesco and Kawasaki's James Stewart came together over a jump heading into a corner, and Tedesco was sent to the ground. IT got up, but then headed off the track holding his wrist. A few minutes later he returned to the pits with his arm and hand wrapped, and it is suspected that he has broken his hand. No X-Rays are available yet though. Also, Tedesco was reported to be very upset with Stewart. Stay tuned for more info as it develops...

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » sob, 2 gru 2006, 21:59

Gracjan pisze:December 02, 2006


Possible Broken Hand for Tedesco
By Jason Weigandt






A bummed Ivan Tedesco relives the incident with Jeff Emig and Eric Sorby.


During today's first Supercross practice session, Makita Suzuki's Ivan Tedesco and Kawasaki's James Stewart came together over a jump heading into a corner, and Tedesco was sent to the ground. IT got up, but then headed off the track holding his wrist. A few minutes later he returned to the pits with his arm and hand wrapped, and it is suspected that he has broken his hand. No X-Rays are available yet though. Also, Tedesco was reported to be very upset with Stewart. Stay tuned for more info as it develops...
No prosze! Ja sluchalem crossowe internet radio DMXS.com w czwartek (sluchasz to Gracjan?) i mowili o tym jak to DeCoster zkwasil mowiac w wywiadzie ze cala nadzieja Suzuki lezy na Tedesco (skoro RC nie bedzie bral udzial w pelnym sezonie). Mowili ze to troche nie fair tak publicznie powiedziec bo chlopaczyna (Tedesco) peknie pod tym naciskiem. Dlugo nie zajelo...

Sierot
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 666
Rejestracja: ndz, 16 kwie 2006, 21:52
Motocykl: KTM SX125 2010
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Socho
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Sierot » sob, 2 gru 2006, 22:03

sory że o to pytam,ale czy mógłbyś mx_563 przetłumaczyć ten tekst?? Bo niewszystko kminie do końca- mój angielkski stoi w nienajwższym punkcie.
Sorry za OT.
KTM 125SX '10 :]

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » sob, 2 gru 2006, 22:30

Sierot pisze:sory że o to pytam,ale czy mógłbyś mx_563 przetłumaczyć ten tekst?? Bo niewszystko kminie do końca- mój angielkski stoi w nienajwższym punkcie.
Sorry za OT.


Rozczarowany Tedesco opawiada co sie stalo Ericowi Sorby-owi i Jeffowi Emigowi

Podczas dzisiejszego pierwszego treningu, Tedesco i Stewart wpadli na siebie przeskakujac hopke tuz przed zakretem i Tedesco upadl na ziemie. Podniosl sie ale odrazu zszedl z toru trzymajac sie za nadgarstek. Po kilku minutach wrucil do "pits" (nie wiem jak to po Polsku...paddock?) z obwinietym przedramieniem i reka i jest podejrzewane ze zlamal reke. Przeswietlenia jeszcze nie sa dostepne. Podobno Tedesco byl bardzo pogniewany na Stewerta. Wiecej info podamy jak tylko bedzie dostepne...

Autor tematu
Gracjan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 187
Rejestracja: ndz, 1 paź 2006, 23:14
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Gracjan » ndz, 3 gru 2006, 05:56

Wyniki napewno juz znacie ale reportaz z wyscigu zdam jutro.Moge powiedziec ze spelnilo sie moje marzenie aby wygral Reed.Ale wyscig byl niesamowity prawie do konca a walka miedzy Bubba i C.R niezwykle emocjonujaca.Jutro napisze wiecej. Chrype mam taka ze nie moge gadac.
WYNIKI
Results of Supercross Main Event (20 Laps)

1 Chad Reed
2 Ricky Carmichael
3 James Stewart
4 Tim Ferry
5 David Vuillemen
6 Nick Wey
7 Ryan Clark
8 Paul Carpenter
9 Heath Voss
10 Jeff Gibson
11 Jeff Dement
12 Cole Siebler
13 Kevin Johnson
14 Jason Thomas
15 Michael Byrne
16 Travis Preston
17 Jiri Dostal
18 Tyler Evens
19 Josh Summey
20 Bryan Johnson
21 Nathan Ramsey

mx_563
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 238
Rejestracja: śr, 1 lut 2006, 18:18
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: tu i tam ;-)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: mx_563 » ndz, 3 gru 2006, 07:28

Skoro u mnie jest najpozniej, to moge wszystko spokojnie zdradzic podczas kiedy Polska i Ontario spią. Ha ha! Ale nie zabiore Gracjanowi satysfakcji aby opowiedziec co sie wydazylo....z reszta ja tak slabo po Polsku pisze ze chyba 2 godziny bym tlumaczyl raport z racerxill.com.

Ale byl nie zly dramat! Zdradze jedynie ze mimo trzeciego miejsca, Bubba niestety byl dosyc zkontuziowany, i nawet nie byl w stanie podejsc na podium.

W 250F wygral Martin Davalos (on jest ze Srodkowej Ameryki), na drugim malo znany Broc Tickle, a na trzecim Zach Osbourne (chyba wygral kiedys Mistrostwa Swiata Juniorow-85cc w Europie...taki lekko tlustawy chlopaczek na KTMie)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”