WULF SPORT - odzież i akcesoria

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
gre0
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: wt, 13 sty 2009, 23:26
Motocykl: HONDA CRF 250R 2006r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: gre0 » śr, 2 cze 2010, 12:28

Witam , mam możliwość dystrybucji odzieży angielskiej marki WULFSPORT , chciałbym się zorientować , czy bylibyście zainteresowani kupnem tych produktów ?? podam przybliżone ceny : kaski ok 250 zł , bluzy ok 140 zł , spodnie ok 370 zł , buzer ok 330 zł , rękawice ok 110 zł , gogle ok 100 zł . Piszcie proszę czym ewentualnie moglibyście być zainteresowani i jakimi rozmiarami , ponieważ chcę zamówić towar i badam rynek :) produkty marki WULF obejrzycie na stronie : http://www.wulfsportinternational.com/ . Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi .

luuk
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 68
Rejestracja: wt, 23 sty 2007, 11:23
Motocykl: sx 125 '04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: podlaskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: luuk » czw, 3 cze 2010, 18:37

Pierwsze słyszę o tej firmie. Ciekawe jak z wytrzymałością bo design nawet niezły.

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: superpimp » czw, 3 cze 2010, 19:41

Ciężko będzie co kolwiek sprzedać , w cenie samych spodni u thora itp. mamy już komplet a to dobre firmy.
Na allegro jest tego trochę od kilku lat i mało kto to kupuje choć i tak jest w niższych cenach niż proponujesz.
Jak dla mnie design jakiś taki dziwny nie podoba mi się , i widziałem na żywo spodnie trochę jak worek na ziemniaki wyglądają przynajmniej starsze modele.

spartan
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 168
Rejestracja: śr, 13 cze 2007, 17:13
Motocykl: Husaberg FE600,KTM EXC 520
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wałbrzych->Sokołowsko
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: spartan » czw, 3 cze 2010, 19:51

Ja mam kask WULFSPORTA model Predator i jestem bardzo zadowolony.Wulfsport produkował odzież głównie do żużlu,ale zmieszali się też z enduro i MX.Design zależy kto co lubi,buty i rękawiczki troche za proste wzory mają moim zdaniem ale co do kasków,bluz i kurtek to dosyć ciekawe.
HUSABERG 4 STROKE FORCE

spiszak
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 8 cze 2009, 23:26
Motocykl: EXC-F 350, YZF 250, CRF 250
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Jabłonka / Stratford-upon-Avon (UK)
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: spiszak » czw, 3 cze 2010, 20:27

Ja posiadam bluze i nie narzekam, bardzo fajnie mi sie w niej jeździ, czy to ciepło czy zimno.

http://photos.nasza-klasa.pl/5242951/20 ... bea13.jpeg
CZ 125/516 -> YZ 250F '04 + CRF 250R '07

Autor tematu
gre0
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: wt, 13 sty 2009, 23:26
Motocykl: HONDA CRF 250R 2006r
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: WULF SPORT - odzież i akcesoria

Post autor: gre0 » czw, 3 cze 2010, 22:14

design rzeczywiscie zalezy od gustu :) nie jest taki zły , odnośnie cen to sa one orientacyjne , być może starsze modele są rzeczywiście tańsze ale mam aktualny cennik i ceny bedą zbliżone do tych , które podałem wcześniej . co do jakości produktów nie można mieć zastrzeżeń , jest to angielska firma , sam mam kilka ich ciuchów i jest ok :) Oczywiście nie mozna ich porównywać do Monstera itp ale nie kazdego stać na takie drogie ciuchy :( i ma to być alternatywa , myślę , że ceny sa zbliżone do produktów FLY , jakościowo również im nie ustępują , a być może znajdzie się parę osób , które wolą na siebie włożyć coś innego , niż " oklepane " modele . Nie liczę na kokosy :) ale będzie to coś innego . Co do wzornicta rękawiczek to popieram Spartana :) Pozdrawiam i dzięki za wszystkie opinie .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”