Pomoc w wycenie moto

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Pomoc w wycenie moto

Post autor: ja23 » sob, 15 maja 2010, 23:56

Witam przymierzam się do sprzedaży moto suzuki rm 250 z tego co mi wiadomo jest to składak bo części do silnika pasują z 86 a rama 93-94.Przez ostatni rok moto stało w warsztacie i było naprawiane: nowy tłok wiseco selekcja B + szlif pod niego korba hot-rod wszystkie łożyska wszystkie zimery, nowe tarczki sprzęgła skrzynia biegów po regeneracji nowa świeca nowe płyny skrzynia chłodniczy,nowe klamki sprzęgło hamulec i cały nowy napęd .Miałem kłopot z elektryką i został zamontowany inny zapłon stary oddam przy sprzedaży,dorzucę również olej do mieszanki Motul off-road cała bańka 1l + sprey castrola do twin air + prawie nowy kaska AGV rc-5pro + gogle scota.Jedyne co to przydało by się wymienić przednie łożysko w kole i regeneracja tylnego amorka,no i ewentualnie zakombinować z kopniakiem bo jest pospawany dziwnie przez jakiegoś rzeźbiarza.AAA co najważniejsze moto po wymianie tych wszystkich części nie wyjeździło nawet zbiornika....Jak sądzicie ile mogę za to wszystko krzyknąć?????????

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: Enduras93 » ndz, 16 maja 2010, 01:36

heh w sumie dziwna sprawa, najpierw męczysz się nad naprawą starego jak świat moto, remontujesz go na prawie lux ( przynajmniej tak piszesz) a teraz chcesz go sprzedać nie jeżdżąc wogule?! wtf?! No chyba że wygrałeś w lotku i teraz chcesz to moto jak najszybciej "spędzić" :mrgreen: A tak poważnie to jeżeli wszystko jest ok i wizualnie w miarę spoko to możesz próbować wziąć koło 3500- 3700zł max. bo roczniki pierwszej połowy lat 90 tak gdzieś chodzą, o ile są na chodzie.
pozdro
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: ja23 » ndz, 16 maja 2010, 17:48

Tak wyszło że moto odebrałem po naprawie i następnego dnia wyjechałem za granicę, moto teraz stoi a planuje po powrocie kupić coś nowszego i z tond taki pomysł :| :finga: fakt trochę mi go szkoda bo dużo się z nim męczyłem ale co zrobić...Moto jest zrobione tak jak napisałem a wygląd był dla mnie najmniej ważny,ale też nie ma tragedii błotniki itp całe nie połamane itp stan powiedzmy dobry bo wiadomo nie jest on nowy.Dzięki za podpowiedź co do ceny,ale jeszcze się zastanowię nad sprzedażą bo moto stoi a jeść nie woła :lol: pozdro

EDIT: na allegro parę sztuk stoi takich jak moje cacko he ale one są z roku 96 i nawet wyżej :lol: :axe: a o cenie to już nie wspomnę...Cena 3 700 jest podobna do ceny remontu :lol: ale tak jest ze starociami...

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: Enduras93 » ndz, 16 maja 2010, 19:28

ja23 pisze:ale jeszcze się zastanowię nad sprzedażą bo moto stoi a jeść nie woła pozdro
no właśnie :wink: dlatego jeszcze go nie sprzedawaj rak go dobrze naprawiłeś :)
pzdr
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: ja23 » ndz, 16 maja 2010, 20:54

Naprawiony jest pizdęcyjenie,no oprócz tego łożyska w kole amorka kopki no i ewentualnie oponkę z tyłu i dla estetyki okleinę.A tak to go dotrzeć i na 4 na koło \:D/

RafQ
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 131
Rejestracja: pt, 17 lis 2006, 12:34
Motocykl: CRF250 '05
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tarnów/Lubaszowa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: RafQ » pn, 17 maja 2010, 00:04

Szczerze to szkoda by mi było sprzedawać moto do którego tyle dołożyłem.No chyba że brakuje Ci kaski bardzo to tak (lub brakuje Ci do kupna innego sprzętu).
"Racing is life.Anything that happens before or after is just waiting." Steve McQueen

Autor tematu
ja23
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 204
Rejestracja: ndz, 4 paź 2009, 14:20
Motocykl: Honda XR 600
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: 3-miasto
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Pomoc w wycenie moto

Post autor: ja23 » pt, 21 maja 2010, 00:09

No właśnie chyba że mi zbraknie kaski na kupno nowszego to będe zmuszony go sprzedać za kwotę mniejszą niż wydałem na remont :( szkoda go trochę bo walczyłem z nim prawie rok oddając każdy grosz mechanikowi.Gdy go zrobiłem prawie na luxxxxx to musiałem wyjechać za granicę i tyle z jazdy,prawdę mówiąc nawet zapomniałem jak on wygląda :lol: mam sentyment do staroci STARY ALE JARY :lol: Pożyjemy zobaczymy nie długo wracam do PL to może kupie coś Świerzego albo zaprzestane na tym...ale w razie W to pójdzie na handel za 3,500-4,000 z olejami i nowym kaskiem itp,aby dozbierać do Skwierzynki :lol: PZDR... :drinkers:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”