Motocrossowcy w wiadomościach.

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Ketam_1945
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 18
Rejestracja: sob, 27 maja 2006, 20:04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Wojcieszów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Ketam_1945 » sob, 7 kwie 2007, 19:58

najlepsze było to ze gościa na emzetce nazwali krosowcem :shock: a pozatym rence opadają jak nas przedstawiają.
Nie ufaj mi bo jestem fałszywym prorokiem...

witekCRM
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 529
Rejestracja: sob, 14 paź 2006, 12:15
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Białystok
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: witekCRM » sob, 7 kwie 2007, 20:02

No z tym MZ było dobre :lol: i Mówią cos tam że " swoja przygode skończył kilka metrów dalej na drzewie " hehe
"Ready to Race"
KTM 250 sx-f


#95

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » sob, 7 kwie 2007, 20:03

Witek co tu oceniać ? za przeproszeniem idioci za biurkami oceniaja nas nic o tym nie wiedząc a że ich merce pala 20 l na 100 to jest ok ? Niech wyznacza nam trasy to nie bedziemy budzic motylków :evil: Dla mnie to jest chore ! Ludzie maja pasje która nikomu nie zagrazają to trzeba sie czepiac a dawcy na scigaczach co smigaja po 200 km/h przez miasto są wporzadku albo zamiast wydawania kasy na sprzet do mx kupujmy dragi i wódke ?

yogi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 361
Rejestracja: czw, 13 kwie 2006, 20:41
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Tuchola
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: yogi » sob, 7 kwie 2007, 22:06

Ale bynajmniej motocross staje sie popularny (choć nie bardzo w dobrą stronę ta reklama idzie) :lol:

Telewizja zaczyna się interesować motocrossem w końcu!!



Ale gość na Jadzi glebe wyłapał przed kamerą :wink: myślałem że sie połamał :twisted:

enduroboy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 414
Rejestracja: ndz, 23 lip 2006, 00:46
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Golub-Dobrzyń
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: enduroboy » sob, 7 kwie 2007, 22:16

teraz nie było bbynajmniej tekstów ze policja moze nas scigac ale i tak nie zlapie

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » ndz, 8 kwie 2007, 11:04

No i później się dziwić, że ludzie chcą nas grabiami potraktować. Chociaż w moim regionie panuje kultura-ZWYKLE jeśli ktoś chce coś np. ode mnie lub innych kierowców, kulturalnie to tłumaczy.

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » ndz, 8 kwie 2007, 11:09

U mnie na wiochach jest pelen szacunek ! ludzie sie patrza nawet machaja czasami :wink: Oczywiscie my tez im nie wchodzimy w droge , ladnie sie klaniamy , nie kurzymy na nich itp a przede wszystkim nie jezdzimy po uprawianych polach i jest naprawde spoko

Kafka
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 218
Rejestracja: śr, 19 paź 2005, 21:24
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » ndz, 8 kwie 2007, 11:12

Przedchwilą obok mojej chaty przejechały na pełnym gazie 3 KTMy. 1 525 i 2 450. Tu jest taka przyleśna długa, szeroka prosta wiec idealna żeby odkręcić. Traf chciał że dzisiaj są Święta i ludzie wyszli na spacer. Całe rodziny, małe dzieci, kobiety z wózkami, ludzie starsi. Ja stałem w ogrodzie. Słychać ktmy było już z daleka wiec wiedziałęm co sie święci. Wlecieli na tą trase na pełnym gazie, normalnie wyścigi. Ludzie musieli schować sie do lasu żeby ustąpić drogi bo ci tak napierdalali że głowa boli. Widziałem to przerażenie w oczach ludzi to miałem ochote wziąść gruby sznur i rozwiesić na tej trasie. Zajebać takich to mało, mendy na motorach. Czasami mi wstyd że mam crossówke w garażu, później mnie ludzie utożsamiają z takimi ścierwami.

motochłopiec
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 973
Rejestracja: ndz, 2 lip 2006, 23:50
Motocykl: crossowy
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ni stąd ni z owąd
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: motochłopiec » ndz, 8 kwie 2007, 11:15

no niestety tak juz jest ze przez kilku ćwoków w dupe dostają wszyscy :evil:
A że inni sa kulturalni to juz ludzie nie dostrzegaja bo widzac crossa maja obraz tych wariatów :evil:

IGI CROSS
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1129
Rejestracja: wt, 15 lis 2005, 21:24
Motocykl: Yamaha YZ250F
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Sulejówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: IGI CROSS » ndz, 8 kwie 2007, 11:38

Kafka pisze:Przedchwilą obok mojej chaty przejechały na pełnym gazie 3 KTMy. 1 525 i 2 450. Tu jest taka przyleśna długa, szeroka prosta wiec idealna żeby odkręcić. Traf chciał że dzisiaj są Święta i ludzie wyszli na spacer. Całe rodziny, małe dzieci, kobiety z wózkami, ludzie starsi. Ja stałem w ogrodzie. Słychać ktmy było już z daleka wiec wiedziałęm co sie święci. Wlecieli na tą trase na pełnym gazie, normalnie wyścigi. Ludzie musieli schować sie do lasu żeby ustąpić drogi bo ci tak napierdalali że głowa boli. Widziałem to przerażenie w oczach ludzi to miałem ochote wziąść gruby sznur i rozwiesić na tej trasie. Zajebać takich to mało, mendy na motorach. Czasami mi wstyd że mam crossówke w garażu, później mnie ludzie utożsamiają z takimi ścierwami.
No umnie tak samojest taka długa prosta gdzie zawsze dojeżdzaja ludzie na poligon,zawsze dają ma maksa i sobie wyścigi robią ,i się cieszą "mistrzowie prostej "-lol!A ludzie spacerujący z psami muszą w rowu wchdozić w tym moi rodzice bo tak spaceruja z psem ,ale się nie bulwersuja bo ja też jeźdze na moto..

Kafka
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 218
Rejestracja: śr, 19 paź 2005, 21:24
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kafka » ndz, 8 kwie 2007, 11:44

A ja sie tym bulwersuje. Hehe pamiętam jak Kaze wyleciał w lesie na droge i "wytłumaczył" mistrzowi prostej że w lesie tak sie nie jeździ. Tak mu pięknie wytłumaczył że od roku gościa nie widziałem w okolicy :lol: hehehe. I tak trzeba poprostu robić.

klamer112
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 318
Rejestracja: śr, 4 kwie 2007, 19:15
Motocykl: SX250 1997
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Dukla
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: klamer112 » ndz, 8 kwie 2007, 11:49

To.mek napisał
Chociaż w moim regionie panuje kultura-ZWYKLE jeśli ktoś chce coś np. ode mnie lub innych kierowców, kulturalnie to tłumaczy
Na Podkarpaciu a raczej w Beskidzie niskim spokojnie nam tłumaczą ... motykom albo siekierką :D Już nie raz dziadek wypadł na mnie z za drzewa ...ale oczywiście nie jeżdze po uprawach czy po polach przeznaczonych na wypas i nie odkręcam na polnych drogach gdzie ludzie spacerują ... poprostu koleś nie ma powodu a ciągle mnie atakuje
Nie pisz dwóch postów jeden pod drugim!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”