Sa tu jacys spece komputerowi

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: omen » czw, 18 lut 2010, 21:54

Mam problem pisałem do kilku gosci w necie odnosnie ogłoszen i jak to czesto bywa kilku z nich to zwykli naciagacze szukałem kumplowi motoru ale nie w tym problem okazało sie ze jeden z nich w formie chyba zemsty lub jakies chorej satysfakcji podesłal mi na @ wirusa ktory oczywiscie rozwalil mi kompa udało sie naprawaic , przeszło mi poza tym i tak niemoglem potem namierzyc kto to zrobil a jakos strasznie mi nie zalezało , ale wysłal mi znowu tyle ze z innej poczty a domyslilem sie bo bylo na temat motoru i stad wiem ze klient czyli tez sam sprzedawca zrobil to samo bo tylko on wiedzil co pisalem i co mowilem z nim na miejscu jesli znacie jakies strony czy linki z wirusami chiałbym odpłacic tym samym za jakisz czas bo przeciez nie bede tego zgłaszał na policje czy klientowi ublizal prze tel a 2 razy to juz troche przesadzil !!!

pzdr

Lanrets
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 445
Rejestracja: sob, 31 paź 2009, 22:21
Motocykl: CRF 250 '06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: Lanrets » czw, 18 lut 2010, 21:59

Jest wiele tego typów programów między innymi Big Ben dzięki któremu możemy kierować komputerem ofiary poprzez komunikator GG. Kilka opcji programu:
Komendy BiG BeN GG v2.3/2006:

- strona - otwieranie strony www (np: strona bigben.gc.pl), otworzy nam podaną stronę, nie należy wpisywać www lub http
- upload - ściąga na dysk ofiary pliki .exe z internetu (np: upload download.gadu-gadu.pl/gg70.exe), serwer ściągnie na dysk gg 70.exe oraz poda lokalizacje zapisu
- kasuj - kasuje wybrany plik z podanej lokalizacji (np: kasuj C:\plik.exe)
- uruchom - uruchamia proces z wybranej lokalizacji (np: uruchom C:\winamp.exe), serwer uruchomi program winamp
- play - odgrywa pliki dzwiękowe typu .wav z podanej lokalizacji (np: play C:\plik.wav), serwer odegra plik dzwiękowy
- format - formatuje dysk twardy bez pytania (formatuje tylko dysk C: )
- dyski - pokazuje jakie dyski oraz cd-rom'y posiada ofiara
- zabijserver - usuwa na stałe serwer BiG BeN GG v2.3/2006
- blokujstart - blokuje przycisk START windowsa
- odblokujstart - odblokowuje przycisk START windowsa
- os - dzięki tej komendzie dowiadujemy się z jakiej wersji windowsa korzysta ofiara
- serverstop - zatrzymuje prace serwera do następnego uruchomienia komputera
- ukryjikony - ukrywa ikony znajdujące się na pulpicie
- pokazikony - przywraca wcześniej ukryte ikony pulpitu
- ukryjpasek - ukrywa pasek TASKBAR
- pokazpasek - przywraca ukryty wcześniej pasek TASKBAR
- reset - powoduje zrestartowanie komputera ofiary
- wyloguj - wylogowywuje urzytkownika z systemu
- wylaczkomp - wyłącza komputer ofiary
- zabij - zabija wybrany proces (np: zabij gg.exe), zabija proces gadu-gadu
- numerseryjny - udostepnia numer seryjny windowsa
- czcionki - pokazuje jakie czcionki są w systemie
- zainstalowane - pokazuje jakie programy są zainstalowane
- szukaj - szuka wybranego pliku (np: szukaj config.dat), wyszukuje wszystkie pliki o tej nazwie na wszystkich dyskach twardych
- zablokujmanager - blokuje CTRL+ALT+DEL
- odblokujmanager - odblokowywuje CTRL+ALT+DEL
- wiadomosc - pokazuje u ofiary okienko z podanym komunikatem (np: wiadomosc Ofiara), pokaże okienko o treści Ofiara
- kolory - odwraca kolory pulpitu
- pulpit180 - obraca pulpit o 180 stopni
- zawiesmysz - zawiesza mysz
- odwiesmysz - odwiesza mysz
- ukryjplik - ukrywa plik o podanej lokalizacji (np: ukryjplik C:\plik.exe), ukryje plik o tej nazwie
- ukryjzegar - ukrywa zegar systemowy
- pokazzegar - pokaże wcześniej ukryty zegar systemowy
- beep - odegra dzwięk blędu
- procesor - pokazuje prędkość procesora
- zmienkursor - zmienia wskaźnik kursora
- tapeta - zmienia tapete na wybraną przez nas z danej lokalizacji (np: tapeta C:\tapeta.bmp), ustawi tapete o tej nazwie
- procesy - pokazuje jakie procesy znajdują się w pamięci
- powiedz - komputer ''mówi'' wybrane przez nas słowo lub tekst (np: powiedz ala), komputer wypowie słowo ala
- keylogger - aktywuje keyloggera
- keyloggeroff - de-aktywuje keyloggera
- nagrywajstart - nagrywa ofiarę na mikrofon
- nagrywajstop - zakańcza nagrywanie ofiary na mikrofon
- stanservera - pokazuje jak nasz serwer jest w danej chwili obciążony
- haslogg/okienko - pokazuje okno z prośbą o podanie numeru oraz hasła gadu-gadu
- haslomail/okienko - pokazuje okno z prośbą o podanie maila oraz hasła do swojej skrzynki e-mail
- pakuj - pakuje plik o podanej lokalizacji (np: pakuj C:\plik.exe), spakuje plik.exe oraz poda lokalizacje spakowanego pliku
- stronastartowa - ustawia domyślną stronę w IE (np: stronastartowa bigben.gc.pl), stronę podajemy bez www lub http
- download/ftp - sciąga plik o podanej lokalizacji na ftp (np: download/ftp C:\plik.exe), wyśle na nasze ftp plik.exe
- download/mail - sciąga plik o podanej lokalizacji na e-mail (np: download/mail C:\plik.exe), wyśle na nasz e-mail plik.exe
- screen/ftp - wysyła screen pulpitu ofiary na nasze ftp
- screen/mail - wysyła screen pulpitu ofiary na nasz e-mail
- screen - robi zrzut pulpitu ofiary przesyłając go do naszego kilenta (polecam tlen lub gg6.0)
- ip - pokazuje ip oraz nazwę zalogowanego Usera
- pamiec - pokazuje dane o pamięci komputera ofiary
- chat - aktywuje chata
- chatoff - de-aktywuje chata
- cmd - daje dostęp do lini komend cmd
- cmdoff - de-aktywuje cmd


http://tibiahaxior.dbv.pl/readarticle.php?article_id=6

Lub

:: RMF FM 1.1
Funkcje:

- Niebieski ekran
- Uśpij
- Wyloguj
- Reset
- Wyłącz komputer
- Zamknij Windows
- Wysuń CD
- Pobierz zdjęcie ekranu (zapakowane)
- Operacje na plikach
- Wyświetl komunikat
- Uruchamianie programów
- Otwieranie stron internetowych
- Wyłącz RMF FM

http://trojany.cba.pl/rmf.html



pzdr. Lanrets :drinkers:

Autor tematu
omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: omen » czw, 18 lut 2010, 22:18

ale co polecasz niemusze go kontrolowac chce tylko zeby facet nie stosował takich metod bo ma taki kaprys
wystrczy ten link wysłac z rmf ?
i oddczuje bo mysle ze sie domysli jak ja szybko a antywirus moze mu trojana wykryc :|

link typu trojany nizej jest czytelny wiec go nie otworzy niepamietam co on wyslal bo mam wszystko wyczysczone w histori

Lanrets
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 445
Rejestracja: sob, 31 paź 2009, 22:21
Motocykl: CRF 250 '06
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Ruda Śląska
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: Lanrets » czw, 18 lut 2010, 22:20

Wrzucanie trojanów na strony i pobieranie ich przy wejściu na stronę jest bardzo trudne, musiał byś mu podesłac to na @ tak jak on tobie. Z tym że tego BIG BENA trzeba skonfigurować.

Autor tematu
omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: omen » czw, 18 lut 2010, 22:26

a nie masz jakiegos linka po prostu zeby otworzył
wiem ze nudze ale jakbys 2 razy stwial system tylko dlatego ze gosciu chiał sie odplacic ze nie kupilismy wadliwego moto to tez bys nudzil

pzdr

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: sebamx72 » czw, 18 lut 2010, 22:50

Nie wiem czy sens jest bawić sie w ogole cos takiego. Wysylaj mu to podajesz mu swoje ip po czym koles moze Cie łatwo namierzyc i jeszcze czesciej bedzie Ci spamował poczte. Wg mnie najwygodniejszym rozwiazaniem bedzie zmienienie skrzynki pocztowej.
Way of Life !

Autor tematu
omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: omen » czw, 18 lut 2010, 22:58

sebamx72 pisze:Nie wiem czy sens jest bawić sie w ogole cos takiego. Wysylaj mu to podajesz mu swoje ip po czym koles moze Cie łatwo namierzyc i jeszcze czesciej bedzie Ci spamował poczte. Wg mnie najwygodniejszym rozwiazaniem bedzie zmienienie skrzynki pocztowej.
ip jest zmienne

a skrzynke zmienie potem wsczesniej powiadomie wszystkich
po ip namierzyc goscia wcale nie jest łatwe specem trzeba juz byc
tylko kompa mozna namierzyc

pzdr

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: sebamx72 » czw, 18 lut 2010, 23:08

Jezeli człowiek dziala na łączu ADSL gdzie ip jest zmienne to nie ma czego szukac. Nie wiem czy istnieje możliwość namierzenia komputera przez adres jego karty sieciowej jezeli jest podpiety pod LAN. Kazda karta sieciowa posiada swoj adres MAC i wątpie żeby ktoś to w ogole zmieniał. Może niech sie wypowie człowiek ktory naprawde orientuje sie w temacie. Pzdr
Ostatnio zmieniony czw, 18 lut 2010, 23:10 przez sebamx72, łącznie zmieniany 1 raz.
Way of Life !

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 18 lut 2010, 23:09

Big benem to za dużo nie zdziałasz, ani żadnym programem tego typu, przecież taki wirus(a właściwie trojan) to przez zwykłą zapore nie przejdzie, a co dopiero przez Avasta czy Kasperskiego, no chyba że napiszesz swój właśny unikalny program, który nie będzie bazował na wszystkich poprzednich trojanach, a przez to też przejdzie przez bazy antywirusów.

Napisz program który przyspiesza działanie procesora w txt(jest on niewykrywalny przez antywirusy) , lub coś tego typu i zbinduj to (połącz) z dowolnym plikiem, może to być zdjęcie, instalka czegoś, itd. Obojętnie jaki program.


Napewno nie baw się w te śmieszne programiki ,w których wysyłasz ofierze plik, ona otwiera i juz mozesz miec nad nią kontrole. Takie programiki są jak najprościej zbudowane, chodziły jak nikt antywirusów nie miał.

Nie wiem czy istnieje możliwość namierzenie człowieka przez adres jego karty sieciowej jezeli jest podpiety pod LAN. Kazda karta sieciowa posiada swoj adres MAC i wątpie żeby ktoś to w ogole zmieniał. Może niech sie wypowie człowiek ktory naprawde orientuje sie w temacie. Pzdr
Ale w jaki sposób chcesz to zrobić? Nawet z ip za dużo nie zdziałasz, jak masz ip to usługodawca internetowy ofiary nie poda ci przecież adresu.
Możesz sobie jedynie sprawdzić, skąd ewentualnie ofiara jest i kto jest jej usługodawcą internetowym . http://ip.boo.pl/ip.php

Autor tematu
omen
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 286
Rejestracja: pn, 28 lip 2008, 22:02
Motocykl: crf250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: gorskie okolice
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: omen » czw, 18 lut 2010, 23:17

WLD_Wlodi pisze:Big benem to za dużo nie zdziałasz, ani żadnym programem tego typu, przecież taki wirus(a właściwie trojan) to przez zwykłą zapore nie przejdzie, a co dopiero przez Avasta czy Kasperskiego, no chyba że napiszesz swój właśny unikalny program, który nie będzie bazował na wszystkich poprzednich trojanach, a przez to też przejdzie przez bazy antywirusów.

Napisz program który przyspiesza działanie procesora w txt(jest on niewykrywalny przez antywirusy) , lub coś tego typu i zbinduj to (połącz) z dowolnym plikiem, może to być zdjęcie, instalka czegoś, itd. Obojętnie jaki program.


Napewno nie baw się w te śmieszne programiki ,w których wysyłasz ofierze plik, ona otwiera i juz mozesz miec nad nią kontrole. Takie programiki są jak najprościej zbudowane, chodziły jak nikt antywirusów nie miał.

Nie wiem czy istnieje możliwość namierzenie człowieka przez adres jego karty sieciowej jezeli jest podpiety pod LAN. Kazda karta sieciowa posiada swoj adres MAC i wątpie żeby ktoś to w ogole zmieniał. Może niech sie wypowie człowiek ktory naprawde orientuje sie w temacie. Pzdr
Ale w jaki sposób chcesz to zrobić? Nawet z ip za dużo nie zdziałasz, jak masz ip to usługodawca internetowy ofiary nie poda ci przecież adresu.
Możesz sobie jedynie sprawdzić, skąd ewentualnie ofiara jest i kto jest jej usługodawcą internetowym . http://ip.boo.pl/ip.php


macie przyklady oszustow na zwyklym allegro
policja sie sporo musi nameczyc zeby kogos namierzyc wystarczy ze sie zaszyje a ip im tylko zostanie i co dalej

sebamx72
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 225
Rejestracja: pn, 27 sie 2007, 20:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Lubawa/Olsztyn
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: sebamx72 » czw, 18 lut 2010, 23:20

Nie wiem do czego dążycie, czy do tego zeby namierzyc goscia czy do tego zeby sie jego kosztem troche pobawic. Pzdr
Way of Life !

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sa tu jacys spece komputerowi

Post autor: WLD_Wlodi » czw, 18 lut 2010, 23:23

omen pisze:
WLD_Wlodi pisze:Big benem to za dużo nie zdziałasz, ani żadnym programem tego typu, przecież taki wirus(a właściwie trojan) to przez zwykłą zapore nie przejdzie, a co dopiero przez Avasta czy Kasperskiego, no chyba że napiszesz swój właśny unikalny program, który nie będzie bazował na wszystkich poprzednich trojanach, a przez to też przejdzie przez bazy antywirusów.

Napisz program który przyspiesza działanie procesora w txt(jest on niewykrywalny przez antywirusy) , lub coś tego typu i zbinduj to (połącz) z dowolnym plikiem, może to być zdjęcie, instalka czegoś, itd. Obojętnie jaki program.


Napewno nie baw się w te śmieszne programiki ,w których wysyłasz ofierze plik, ona otwiera i juz mozesz miec nad nią kontrole. Takie programiki są jak najprościej zbudowane, chodziły jak nikt antywirusów nie miał.

Nie wiem czy istnieje możliwość namierzenie człowieka przez adres jego karty sieciowej jezeli jest podpiety pod LAN. Kazda karta sieciowa posiada swoj adres MAC i wątpie żeby ktoś to w ogole zmieniał. Może niech sie wypowie człowiek ktory naprawde orientuje sie w temacie. Pzdr
Ale w jaki sposób chcesz to zrobić? Nawet z ip za dużo nie zdziałasz, jak masz ip to usługodawca internetowy ofiary nie poda ci przecież adresu.
Możesz sobie jedynie sprawdzić, skąd ewentualnie ofiara jest i kto jest jej usługodawcą internetowym . http://ip.boo.pl/ip.php


macie przyklady oszustow na zwyklym allegro
policja sie sporo musi nameczyc zeby kogos namierzyc wystarczy ze sie zaszyje a ip im tylko zostanie i co dalej

Zostaje im ip, sprawdzają do jakiego usługodawcy internetowego pasuje to ip(każdy może to sobie sprawdzić na stronie, którą podałem wyżej), pukają do niego, proszą o namiary na osobę która o tej i o tej godzinie miała taki adres ip, usługodawca daje im adres i wsio.

Jednak w praktyce troche inaczej to wygląda bo policji się po prostu nie chce :wink: Działają szybko jedynie, gdy jest zagrożenie życia. W Polsce kiedyś była taka sytuacja że wirtualny przyjaciel wysłał komuś info przez komunikator, że odbiera sobie życie. Policja wtedy dosyć szybko zareagowała, mając w sumie tylko adres ip :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”