ZABRANIE KONCESJI FIRMIE ZYCH OFF ROAD!!!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

ZABRANIE KONCESJI FIRMIE ZYCH OFF ROAD!!!

Post autor: Drobka27mx » czw, 12 paź 2006, 20:04

kurde! jest to jakas wielka sciema!!! co to ma zanczyc!! mleczek chce zapewne wkopać Tomka Zycha bo ten ma taniej i wogole lepsza obsuge itd !!!!!

TOMEK ZYCH TO SWIETNY CZLOWIEK KTORY POMAGA WSZYSTKIM!!!! I SIE GO NIE CZEPIAJCIE !!!

COS MI TU NIE GRA napewno ktos w tym maczal palce

Jak widac na pismie Mleczkowi nie pasuje konkurencja

KOMENTOWAC!!!
TAK NIE MOZE BYC!!!!
Ostatnio zmieniony wt, 28 lis 2006, 22:08 przez Drobka27mx, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » czw, 12 paź 2006, 20:25

Może jakieś szczególy??

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 12 paź 2006, 20:31

http://www.motox.pl/index.php?option=co ... &Itemid=64 tu masz szczegóły.
nformujemy, że 13.09.2006 r. Ministerstwo Transportu na prośbę producenta z Włoch podjęło decyzję dotyczącą praw do homologowania motocykli Husqvarna na terytorium Polski. Ministerstwo Transportu, Departament Dróg i Mostów postanowiło cofnąć z urzędu prawo do wystawiania kart pojazdów firmie Zych Off Road z Nowego Targu, a tym samym do zakupu czystych kart pojazdów w wytwórni papierów wartościowych.

Posługiwanie się tymi dokumentami przez firmę Zych Off Road z Nowego Targu od 13.09.2006 jest traktowane jako przestępstwo gospodarcze. Jest to pierwsza tego typu decyzja wydana przez Ministerstwo Transportu w Polsce, co może okazać się dobrym zwiastunem początku końca dzikiego importu motocykli w naszym kraju.

Mamy nadzieję, że od chwili ukazania się informacji marka Husqvarna będzie rosnąć w siłę na polskim rynku, wyraźnie poprawiając serwis gwarancyjny, do którego wyłączność posiada oficjalny przedstawiciel fabryki. Nadmieniamy, że motocykle Husqvarna objęte są 2 letnią gwarancją.
Powyższą informację dostarczył na prośbę fabryki oficjalny importer motocykli Husqvarna, Cagiva i MV Agusta na teren Polski - Firma P.U.H. Mleczek.
Więcej informacji na http://www.husqvarna-motocykle.pl lub tel. 0501 36 30 76.

Nadesłał: Firma P.U.H. Mleczek
To jest istan paranoja. Co za cyrk tu się dzieje i wogóle jak to trafiło na stronę główną? To jest sprawa prywatna miedzy tymi dwoma firmami a nie publiczna. Po co robicie anty reklame Zych Off-Road, Mleczek tymbardziej robi sobie anty reklame zamieszczaniem takich artów o ****** w tak perfidny sposób konkuręcji. Tym bardziej u niego nic nie kupie i nawet nikomu nie polece tej firmy. Nie wiem kto tu się cieszy z tego. Wolny handel jest i bedzie.
Ostatnio zmieniony czw, 30 lis 2006, 19:40 przez MXrool, łącznie zmieniany 1 raz.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 12 paź 2006, 20:42

brawo mxrool! sadze tak samo!! niszczyć konkurencje.........bo ma taniej.................bo milsza obsluga.................bo pomaga.................... do czego to ma dazyc.........jaki jest cel..........to jest chore.......................................jesli to prawda , nawet jesli nie to niegy nie kupie nic u Mleczek phu <czy jakos tak>


kto jest lepszy i tanszy ten wygrywa...........prawa biznesu XXI wieku.
nie wiem co lulek na to powie i wy ale ja sadze ze powinien ten post zostac usuniety , bo Tomkowi Zychowi napewno sie to nie podoba
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 12 paź 2006, 20:46

Mleczek cały, robi sobie strasznie też pod góre, chamskimi wybrykami niszczy naszych znajomych którzy są jak "bracia" pomagają, mili, uprzejmi, a tamten nie może wytrzymać ciśnienia. Jak ma problemy to niech obiży swoją marże mleczek to może zacznie się sprzedawać.

A wogóle po co w to MotoX się miesza i daje tą oczerniającą prywatna informacje na publiczną stronę? Po co grzebie jeszcze wcudzym? To źle świadczy o MotoX Nie podoba mi siębardzo to!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://www.motox.com.pl/images/stories/ ... erstwo.jpg
Ostatnio zmieniony czw, 30 lis 2006, 19:41 przez MXrool, łącznie zmieniany 2 razy.
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 12 paź 2006, 20:48

Piękny przykład pisemka z cyklu "uprzejmię donoszę". Nie znam sytuacji wiec sie nie będe wielce wypowiadał ale każdy dupczy jak może, szkoda gadać. I mi też to sie bardzo nie podoba że motox zabiera sie za jakieś brudy, to jest portal motocrossowy i jakieś konszachty i matactwa są tu nie potrzebne. Ale to tylko moje zdanie, nie mam tu nic do gadania.

MXrool
Rekord toru!
Rekord toru!
Posty: 1609
Rejestracja: wt, 19 lip 2005, 12:56
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: LDZrox, City of Pubs | 666is coming
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: MXrool » czw, 12 paź 2006, 20:55

Bardziej pożyteczny był by art z zawodów np. z Olszyna lub nowa galeria. ale co tu dużo mówić, na szczęscie zostało to skasowane ze strony głównej. Robienie chlewu w naszym środowisku nic nie wnosi.

POPIERAM TOMKA
DOLCE & GABBANA VIP ELITE#60

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 12 paź 2006, 20:57

panowie panowie!!! troche luzu!!! to nie wina lulka! poprostu mu przyslal to mleczek a on to opublikowal! ja tez lulkowi wysylam artykuly i co? i jak ktos mnie nie lubi na forum to ma usunac! i tak lulkowi jestem wdzieczny ze to usunal chociaz nie musial!!!! problem nie tkwi w lulku a w mleczku. i motox tego sam nie znalazl a mleczke to wyslal. temat mi sie jedynie nei podobal i to bardzo i nie chcialem aby lulek usunal caly art jednak zrobil to i wielllllllllllkie dzieki mu za to!!!

PS - ten temat nie jest po to by krytukowac lulka i cale motox tylko po to by wyrazac opinie na temat calej sprawy i osob w niej uczestniczacych!!!!!!!!!
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Kaze
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1437
Rejestracja: sob, 1 paź 2005, 12:47
Motocykl: może kiedyś
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: "Miasto złą sławą owiane..."
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: Kaze » czw, 12 paź 2006, 21:36

Dobra troche luzu. Nikt tu nikogo za nic nie wini tylko ze fama poszła w świat i na innym motocyklowym forum już zaczęła sie dyskusja na ten temat. Po co to komu było?

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » pt, 13 paź 2006, 14:46

Kaze pisze:Dobra troche luzu. Nikt tu nikogo za nic nie wini tylko ze fama poszła w świat


tylko czy to fama?! tego nie wiem ale dzis bede wiedzial

<pisalem tu ze podobno to jest sciema tak wiec zmienilem to> stad edycja postu
Ostatnio zmieniony wt, 28 lis 2006, 22:11 przez Drobka27mx, łącznie zmieniany 1 raz.
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

To.mek
VIP
VIP
Posty: 1067
Rejestracja: pt, 4 lis 2005, 22:56
Motocykl: RM 125 K8, WR 450 K7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Myszków-okolice Częstochowy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: To.mek » pt, 13 paź 2006, 15:27

Nie chcę się tu wymądrzać ale czy tego nie można podać do sądu jako monopolizowanie rynku?? Albo zwalczanie konkurencji??

natha
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 36
Rejestracja: czw, 10 mar 2005, 13:48
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: natha » pt, 13 paź 2006, 18:28

Obiema rękami podpisuję się za poparciem Tomka Zycha - gość profesjonalny, zna się na rzeczy, pomocny i ceny ma ok. Z aunera tez wozi taniej niz Krywult. W ogole super równy i fajny koleś, a Mleczek to dyletant -równie dobrze mógłby sprzedawać waciki w drogerii. O motocyklach ma mniej więcej takie same pojęcie :evil:
KTM 85 SX 2007

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”