ZABRANIE KONCESJI FIRMIE ZYCH OFF ROAD!!!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » czw, 7 gru 2006, 19:20

Panie Tomku Pan mnie zna nie wiedząc o tym chyba nawet :]
JA jestem ten koles o ktorym mowi Maro i ten z ktorym Pan na gg gadal na taki jeden prywatny temat ale to tak na marginesie :] a co do poznania to u podobno u mara za kilkanascie dni :P wie pan w jakim celu i z kim :D


Moze zrobil by pan skany tych wszyskich pism i umow i nikt nie mial by nic juz do powiedzenia??? i bylo by po ciasteczku :D
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » pt, 15 gru 2006, 22:07

Hymnnn cos mi sie wydaje ze temat jest lipny....boo..... Firma Zych off road jest :D ma sie dobrze:D PRezes zwlaszcza hehe no i no i...... OTWIERAJA TEAM MX i EN :D no co jest panowie? gdzie teraz haka szuamy?? riderzy bez licencji? lipne furki? :D ajjj chyba nieeeee

peszek :twisted:
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

gajowy
Do odcięcia!
Do odcięcia!
Posty: 719
Rejestracja: ndz, 1 sty 2006, 10:11
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Post autor: gajowy » pt, 15 gru 2006, 23:25

Drobka, jeśli masz do mnie jakiś żal to zapraszam na PW/osobiście/tel. 501 012 332, powiedz, wyraź to otwarcie, a nie mów ogródkami. Gratuluję p. Zychowi stworzenia teamu-bo tego było trzeba dla Husqi w Polsce, i naprawdę się z tego cieszę, i będę kibicował-bo lubię Husqę.
Nikt tu na nikogo nie szuka haka-badam sprawę jak potencjalny konsument który chce kupić towar, spokojnie, bezpiecznie i z jasną informacją. Bo mam do tego prawo. Nie dziw się że wniknąłem w temat, bo jeśli jest informacja o wzajemnie zaprzeczających sobie dokumentach, jeśli centrala Husqvarny zaprzecza zapewnieniom p. Zycha, jeśli jest kompletna rozbieżność w tym co mówią obaj panowie w połączeniu z rozbieżnościami z papierów, i na dodatek sprawą zajął się już sąd-to wybacz, ale takie są fakty, i nie ma co utrzymywac w fikcji że wszystko jest ok.
Rozumiem że Tobie to nie w smak, i mogę się jedynie domyślać dlaczego.
W każdym razie-ja już wyszedłem z tego tematu jakiś czas temu, czekam na roztrzygnięcie sądu. Jeśli czujesz potrzebę kontynuowania, to proszę, ale bez mojego udziału-do momentu kiedy ujrzę papiery kończące tą sprawę, to bez wyraźnej prowokacji z Twojej strony nie wypowiadam się.
Działanie na rzecz sportu to jedno, i chwała za to że przedsiębiorca angażuje w to czas, środki i siebie. Działalnośc handlowa to druga sprawa. Jeśli dla mnie, konsumenta nie wszystko jest jasne to przyznasz sam, że mam prawo w to wniknąć, nawet jeśli to nie będzie w smak Tobie, paru innym kolegom, koleżankom z forum,czy p. Zychowi czy Mleczkowi. Chyba że uznasz, ze forum MotoX to środowiskowe towarzystwo wzajemnej adoracji-ale nie sądzę, szanuję Cię Drobka jako kolegę z forum który ma coś poważnego do powiedzenia, czy jako partnera do tej nieszczęsnej i przykrej dyskusji.
Pzdr.
Ostatnio zmieniony sob, 16 gru 2006, 08:39 przez gajowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Husqvarna CR 250 82`, Husqvarna SM 450R 08`, Beta Zero 125 91`.

BaRy
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 382
Rejestracja: wt, 30 sie 2005, 00:08
Motocykl: CRF 250 R7
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Poznań
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: BaRy » pt, 15 gru 2006, 23:58

Tak to wszytko czytam i nasuwa mi się jedno:
Nic tak dobrze nie wpływa na rynek jak konkurencja :!: ;)


Honda MX Coalition #77

Nie jeździj szybciej niż Twój anioł stróż potrafi latać ;)
Mój niestety nie nadążył na whoopsach :(

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » sob, 16 gru 2006, 12:35

DO GAJOWEGO :
To na poczatek moze najwazniejsze : To nie bylo do Ciebie :] nie zauwazylem zebys szukal na nikogo haka ani nic :) chyba jako jedyny nie jestes ani za jednym ani za drugim a nawet jesli tak to przedstawiasz nam wiele waznych faktow i Ciebie tez szanuje.... a do kogo to bylo to juz zostawie dla siebie 8)
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

Autor tematu
Drobka27mx
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 250
Rejestracja: sob, 14 sty 2006, 18:23
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: z "10-cio lecia "
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Drobka27mx » wt, 27 lut 2007, 14:28

http://webgears.estrona.net/pliki/husqy ... OGACJA.pdf

i mamy cale rozwiazanie tematu.........
"Bardzo dużo się nauczyliśmy - również tego, że wciąż musimy się wiele nauczyć." #199

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”