Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
motorex
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: pn, 14 gru 2009, 10:22
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: motorex » pt, 18 gru 2009, 12:55

patryk78755 pisze:Haha struna nie jestem żadna konkurencja bylem u was i widzialem wasze motory jak przywiezliscie je prosto z niemiec niebyly odpicowane to najlepiej bylo na nie nasrac
Witam!

Widzę, że kogoś tutaj bardzo wozi. Patryk nie wiem u kogo Ty byleś i co żeś widział, ale zastanów się 10 razy za nim coś napiszesz. Uważam, że przemawia przez Ciebie jakaś chora zazdrość. Jak masz pleść głupoty to lepiej się nie wypowiadaj wcale, ponieważ oczerniasz Strunę, pisząc totalną nie prawdę. Jak nie wiesz skąd pochodzą te motorki to po co zabierasz głos??

A co do tego co powiedziałeś cytuję "bylem u was i widzialem wasze motory jak przywiezliscie je prosto z niemiec niebyly odpicowane to najlepiej bylo na nie nasrac" odpowiem Ci na Twoim poziomie W DUPIE BYLEŚ I GÓWNO WIDZIAŁEŚ !!

patryk78755
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 9 gru 2009, 19:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: patryk78755 » pt, 18 gru 2009, 19:36

Nie w dupie byłeś gówno widziales tylko bylem i widzialem byla niby yzf 250 2009r tylko czemu byl to rocznik 2007 i tak samo jak chcial oszukac mnie to oszukał goscia ktory tez sie wypowiadal na forum ze wszystko sie zgadza oprucz rocznika a dla mnie rocznik jest równie ważny co stan!!!

motorex
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: pn, 14 gru 2009, 10:22
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: motorex » pt, 18 gru 2009, 20:50

patryk78755 pisze:Nie w dupie byłeś gówno widziales tylko bylem i widzialem byla niby yzf 250 2009r tylko czemu byl to rocznik 2007 i tak samo jak chcial oszukac mnie to oszukał goscia ktory tez sie wypowiadal na forum ze wszystko sie zgadza oprucz rocznika a dla mnie rocznik jest równie ważny co stan!!!


Wiesz co wydaje mi się, że Ty po prostu mylisz sprzedawców z Gubina bo z tego co ja wiem to jest tam kilka osób zajmujących się sprzedażą motocykli. Nie wiem czy zauważyłeś, ale my rozmawiamy o Gubinmx (MxLife), a nie o MxGeneration lub innych ludziach sprzedających motorki w Gubinie. Bo z tego co czytałem na forum to u nich bywały takie numery. Kolega się wypowiadał o nieprawidłowym roczniku, ale jakoś nie ma takich wielkich pretensji do sprzedawcy jak Ty. Wręcz przeciwnie zachęca do kupowania.

Nie rozumiem skąd w Tobie tyle nienawiści do Struny i tego co robi :/ ??

patryk78755
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 9 gru 2009, 19:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: patryk78755 » sob, 19 gru 2009, 09:29

Powiem tak ten temat przeksztalcil sie od zapytania mnie na forum o motocykl do tego tematu i powiem tak zeby ocenic motocykl trzeba go obejrzec !! Przepraszam struna moze cie z kims pomylilem!! Niewiedzialem ze jest tam kilku sprzedawcow

Jeszcze Raz Przepraszam Struna!!

yamaha88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 48
Rejestracja: czw, 15 paź 2009, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: qqq
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: yamaha88 » sob, 19 gru 2009, 13:57

wiec warto czytac temat od 1-ej strony a nie od polowy :rolleyes:
Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności...

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » wt, 22 gru 2009, 12:00

karaluch pisze:
struna pisze:
karaluch pisze:ja tez kupiłem motocykl(cr 250 ) w Gubinie i wszystko z motorem ok prucz rocznika. Miły sprzedawca to co powiedział ze było robione w motocyklu to faktycznie było zrobione kitu nie wciska. :D

Witam dzięki za poparcie ale w ten niepawdziwy rocznik nie wierzę bo wszyskie motocykle sprawdzamy i nie ma mowy o błędach w roczniku!!![/quote

no a jednak miała byc cr z 96 a była z 93. Nie wiem czy ja pamietasz biała z chromowana rama kupiłem ja od was rok temu

Witam oczywiście że pamiętam, i serdecznie pozdrawiam:) A z tego co pamiętam to nawet na umowie napisałem 95/96rok bo sam nie byłem pewny roku. Jak wiesz mało mamy takich roczników i nie jestem specjalistą w rocznikach do 2000 roku.
jeszcze raz pozdrawiam

only 2504t
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: pn, 22 cze 2009, 19:53
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: only 2504t » wt, 22 gru 2009, 12:33

niestety mam podobne doświdczenia negatywne- zanim spotkałem sprzedawce z rabki( marcin )byłem u nich 2 razy- motorki lśnią plaku nawalone wszędzie, plastik nowy, oponki nowe generalnie oki- ale..... i tu jest litania- luzy, tarcze cienkie, dekle niby nowe bez ryzki(zmienione na nówki jeden i drugi łatwo poznać po śrubkach) pds wytarty strasznie, podnózki kuźne, kopka dobita- za drugim to samo.... szokoda czasu na dojazd- jedyne co mają dobre to ceny- ale z drugiej strony kupić i potem dokładać---

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » wt, 22 gru 2009, 13:20

patryk78755 pisze:Nie w dupie byłeś gówno widziales tylko bylem i widzialem byla niby yzf 250 2009r tylko czemu byl to rocznik 2007 i tak samo jak chcial oszukac mnie to oszukał goscia ktory tez sie wypowiadal na forum ze wszystko sie zgadza oprucz rocznika a dla mnie rocznik jest równie ważny co stan!!!
witam
sorry ze tak późno się odzywam, ale nie mogę się nie ustosunkować! Kolega Patryk już po raz kolejny pokazał że nie wie kim jestem i podejrzewam, że nawet nie wie gdzie leży Gubin! i udziela się tylko alby zaistnieć na forum... Po pierwsze miałem tylko jedną yz f z 2009roku i sprzedałem ją znajomym, bo jestem na 1000000% pewien że jest to 2009rok, poza tym trzeba było by być idiotą aby wystawić 2007 jako 2009 rok z daleka widać różnice!!! Przeczytał post od karalucha i nagle u mnie był i oglądał zły rocznik... wcześniej (na pierwsza strona) pisał o mxgeneration i o nas teraz już nic nie wie że w Gubinie jest jakaś konkurencja!!!! Proszę wszystkich czytać od początku ten temat i samemu wyciągać wnioski. Ale dziękuje Patrykowi za pójście po rozum do głowy. pozdrawiam

Kajec
VIP
VIP
Posty: 1085
Rejestracja: ndz, 30 kwie 2006, 09:47
Motocykl: SXF 350
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Stockholm[X]/Zielona Góra[]
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Kajec » wt, 22 gru 2009, 23:07

Siema, ja kupiłem od Ciebie kiedyś Cr 125 teoretycznie 04r a faktycznie 03, czarna z czerwonymi pólkami, może pamiętasz. Motorek spoko, z rocznikiem podejrzewam, że sam mogłeś dobrze nie wiedzieć no ale pominmy to, nie mam specjalnych zarzutów jeśli chodzi o kupno. Ludzie jak chcecie idealne używane moto, mówimy tutaj o crossie to do salonu!! Tym sie po bułki do sklepu nie jezdzi, jesli moto jest w super stanie to cena jest zazwyczaj baardzo wysoka, więc coś za coś!

Yzf 250
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 226
Rejestracja: śr, 16 gru 2009, 20:04
Motocykl: YAMAHA YZF 250 08'
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Głogów
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Yzf 250 » śr, 23 gru 2009, 11:09

Dokłdnie to niejest samochód żeby był bezwypadkowy ładny kolor nieporysowany i duży bagażnik na zakupy to jest loteria albo kupisz ekstra motor w którym będzie wszystko ok albo kupisz padake (chodzi mi o silnik) i sie rozpadnie po 2 tygodniach!!

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » śr, 23 gru 2009, 19:20

Jak najbardziej zgadzam się. Jestem świadomy że nie da się zrobić aby wszystkie śmigały i nic się nie działo, ale Staramy się mieć same dobre sztuki(nie kupujemy wszystkiego jak leci), ale kupując nowy motocykl nie masz gwarancji że będzie śmigać bezawaryjnie!!

1. Kupując u nas masz gwarancje że nie jedziesz oglądać trupa... -jak zadzwonisz zapytasz to z chęcią odpowiem na wszystkie najdrobniejsze pytania!! i zagwarantuje że jest to prawda (jak nie to oddam za drogę)
2. Po drugie: można rozebrać motocykl i sprawdzić w jakim jest stanie!! Nie mamy nic do ukrycia
3. Odnośnie roczników tak samo gwarantuje że są prawdziwe- a na pewno rocznik modelowy (tz nie kiedy wyjechał z fabryki ale na jaki rok był wyprodukowany- tak samo jak można już kupić 2010), bo to jesteśmy w stanie sprawdzić.

Mam nadzieje że są to jasne i przejrzyste warunki. Wiem że jest to śliski temat, ale nie chcemy nikogo oszukiwać!!
Jak ktoś sprzedaj jeden lub dwa motocykle w roku to ma w pompie w jakim są stanie, i co się później z nimi dzieje! najczęściej ludzie w Polsce sprzedają się bo trzeba zrobić remont, a po co lepiej sprzedać. I na prawdę życzę wszystkim żeby motocykle sprzedawane w Polsce były w takim stanie jak oferowane przez nas.

omfazer
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 14
Rejestracja: pn, 17 sie 2009, 13:44
Motocykl: CR 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Opolskie
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: omfazer » czw, 10 cze 2010, 12:12

Wiatam,
Miałem ostatnio nieprzyjemność odwiedzić tego sprzedawcę i niestety w moim przypadku nie mogę powiedziec nic dobrego.
Motocykle niezgodne z opisem na aukcji podam tylko kilka przykładów:

1. napęd w stanie bardzo dobrym - u tego pana to znaczy że jeszcze nie wisi do ziemi, praktycznie brak regulacji łańcucha, zębaty wyczesane.
2. Zawieszenie w stanie bardzo dobrym - pod motorem kałuża oleju z lag, pan twierdzi że ze jak przejade parę kilometrów to nie będzie ciekło ( niezłe bajki )
3. Na dwa oglądane motocykle ( z czego jeden w piwnicy ) jedyne co było dobre to okleina bo była nowa.


Podsumowując
po oględzinach 2 szt. CRF 450: motocykle mocno zużyte, podpicowane do sprzedaży.

Zakupiłem u konkurencji w Gubinie, motocykl starszy o dwa lata w stanie Iglastym.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”