Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
Joker
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 217
Rejestracja: pt, 24 paź 2008, 23:10
Motocykl: YZ250F 05r Husqa CR125 05r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Pszczyna
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Joker » wt, 15 gru 2009, 18:43

haha :D nie dziwie ci sie, po prostu słowo Pan, dzień dobry od strzału postarza o 10 lat :D

sory i koniec OT ;p
"kiedy siedzę na maszynie totalny czuje luz, włączam silnik daje kopa za mna tylko kurz..."

Emil.

Enduras93
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 161
Rejestracja: ndz, 22 lis 2009, 12:25
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: w zależności od dnia
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Enduras93 » wt, 15 gru 2009, 20:59

jak na mój gust to TYPOWY HANDLARZ. gubin jest miastem graniczym z niemcami, goście wypatrują okazje na motorki z lat np. 06 do 08 i kupują. owszem, mają one często śliczny wygląd, ale to normalne dla sprzętów z zachodniej granicy :lol: jednak nie masz pewności co tak na prawde w nim siedzi, bo może być zjeżdżony, mimo żr e młody rocznik. dlatego uważam żelepiej kupować od osoby prywatnej, a nie od pośrednika który na tym MUSI zarobić i to nieźle nie polecam handlarzy. takie moje zdanie
Aktualnie:yamaha dt 125
W przyszłości: ? ? ? ? ? :P
___________________________________________________________
http://www.youtube.com/user/iBuuc?feature=mhum- prawie wszystko ze świata Apple

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: danzel » wt, 15 gru 2009, 22:00

a tu sie nikt nie pytal o zdanie jesli nie miales stycznosci czytaj tematy a nie klepiesz farmazony az sie czytac nie chche
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » śr, 16 gru 2009, 00:08

Enduras93 pisze:jak na mój gust to TYPOWY HANDLARZ. gubin jest miastem graniczym z niemcami, goście wypatrują okazje na motorki z lat np. 06 do 08 i kupują. owszem, mają one często śliczny wygląd, ale to normalne dla sprzętów z zachodniej granicy :lol: jednak nie masz pewności co tak na prawde w nim siedzi, bo może być zjeżdżony, mimo żr e młody rocznik. dlatego uważam żelepiej kupować od osoby prywatnej, a nie od pośrednika który na tym MUSI zarobić i to nieźle nie polecam handlarzy. takie moje zdanie
Oczywiście nie mówię że robimy to charytatywnie. Ale zwróćcie uwagę że gdybym tego nie robił to na rynku było by mniej motorów a co za tym idzie wyższa cena!!! Co do motocykli to Po pierwsze motocykle kupujemy osobiście i je selekcjonujemy! po drugie czytaj co pisałem wcześniej i czy jakiś prywatny ci to zagwarantuje?? a po trzecie masz kolego do wyboru średnio 50 motocykli przygotowanych do jazdy w jednym miejscu (żeby tyle zobaczyć u prywatnych trzeba było by się sporo najeździć! po czwarte możesz kupić na raty. Po piąte kupujemy wyłącznie dobre motocykle i je jeszcze przeglądamy . po szóste nie musisz u nasz kupować!! Nie chcę tu krytykować porządnych użytkowników ale w Polsce istnieje spora grupa ludzi którzy sprzedają wtedy gdy trzeba zrobić remont- na zachodzie ludzie zmieniają bo np kupują nowszy.

sorki ze tak późno odpisuje. Co do postu Omena
omen pisze:a czy te moto sprowadzacie od prywatnych od klubow czy moze ze stanow?
nie interesuja mnie adresy itp tylko czy moze cos wiecej wiecie o histori tych sprzetow ktore sprzedajecie bo licznikow tam niema a dobrze wiedziec kiedy sie mozna czegos spodziewac np korbe do wymiany zeby nie poszła reszta bo to jest najgorsza bolączka wypadałoby rozłozyć cały silnik i sprawdzic kiedy i co
Co do źródła skąd bierzemy motocykle to powiem tyle że kupujemy je wcześniej oglądając co pozwala uniknąć sztuk w złym stanie po drugie są legalne. A co do sprawdzenie stanu np korby to jest to opisane na aukcjach- że istnieje taka możliwość. jak dla mnie można rozłożyć na części pierwsze i zobaczyć co i jak!!! jeden warunek to żeby po tym motocykl wrócił do stanu wcześniejszego. Nie chcemy niczego zatajać, ukrywać ani wciskać ciemnoty!!!

pozdrawiam

Dawid_252
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 5
Rejestracja: pt, 7 sie 2009, 00:33
Motocykl: Honda cr 125r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Dawid_252 » śr, 16 gru 2009, 01:20

Ja właśnie kupiłem motorek z Gubina.
Jeździłem na nim z 5 dni i stracił kompresje, po rozebraniu silnika zauważyłem że na korbie są ogromne luzy, no i cóż wymieniłem te części i lecz ludzie którzy rozpoławiali mi silnik nie znali się raczej na rzeczy i motorek stoi teraz u innego mechanika, który wiem że zna się na rzeczy ponieważ pracuje w serwisie motocyklowym :)

Co do Gubina, to raczej polecam tego sprzedawce, bardzo miły gość można się z nim dogadać i na pewno Ci doradzi, a i to prawda że na miejscu jest 50 motocykli sprawnych, jak nie więcej, każdy znajdzie coś dla siebie. Tylko jadąc tam pytajcie się co było robione w silniku a jeżeli sprzedawca nie wie to sprawdźcie to od razu po kupnie żeby uniknąć remontów i zaoszczędzić pieniążków, mimo wszystko polecam kupować od nich motorki ;)

Pozdrawiam Dawid .
Honda Cr 125 2002r 2t rulez !

karaluch
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: ndz, 7 gru 2008, 23:44
Motocykl: cr 250r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: karaluch » śr, 16 gru 2009, 15:07

ja tez kupiłem motocykl(cr 250 ) w Gubinie i wszystko z motorem ok prucz rocznika. Miły sprzedawca to co powiedział ze było robione w motocyklu to faktycznie było zrobione kitu nie wciska. :D

superpimp
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: superpimp » śr, 16 gru 2009, 15:47

Ludzie dajcie sobie siana, kupując motor od handlarza niema co liczyć że będzie to ideał.
Oni biorą to co tanie a nie to co w super stanie. Ja sobie kupiłem exc 200 na pierwszy motor i mi się sypnoł cały silnik po 2 bakach paliwa był to mój pierwszy motor taki wyczynowy wiec nie do końca chciało mi się wieżyc że to się tak często serwisuje ;). I wcale nie awanturowałem się ze sprzdajacym tylko sam na siebie byłem zdenerwowany ze mi sie nie chciało zobaczyc co w silniku.
Crossa zaraz po zakupie się rozbiera a nie jeździ a potem biadoli że tłok rozwalił pól silnika , chyba że kupujesz od kogoś co na 100% wiesz ze mówi prawdę (np. dobry kolega).
Podsumowując to o ile od kogoś prywatnego motor można oczekiwać że to co mówi powinno się zgadzać bo to on jeździł tym motorem i zna jego historie i jak się nie zgadza można besztać.
To wiadomo , żaden handlarz nie rozbiera motoru jak go sprowadzi tylko plakuje picuje i czeka aż sprzeda , jaki by nie było on chce zarobić wiec dokłada do sprowadzonego moto tyle żeby paliło.

Mateusz_MX
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1168
Rejestracja: sob, 17 maja 2008, 13:25
Motocykl: EXC 400 '12
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Olsztyn / Toronto
Podziękował: 0
Podziękowania: 1 raz
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: Mateusz_MX » śr, 16 gru 2009, 15:58

Kolega chyba nie wie za bardzo po co on został stworzony. Tutaj naprawdę nie ma miejsca na wysłuchiwanie waszych opinii na temat kupowania motocykli od handlarzy. Wątek został utworzony po to, by dowiedzieć się czegoś mądrego o sprzedawcy GubinMX. Może w przyszłości się to komuś przyda, gdy będzie chciał jechać do niego po maszynę. Nie oczerniajcie użytkownika "struna". Pozdrawiam.
"Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały"

wontly
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 77
Rejestracja: pt, 7 lis 2008, 20:22
Motocykl: YZ125
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TM
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: wontly » śr, 16 gru 2009, 16:20

Moje zdanie jest takie, nic nie kupiłem od tej firmy ale... ludzie przecież każdy chce zarobić i to całkiem zrozumiałe, sprowadzają motocykle i sprzedają, naprawiają to co potrzeba aby paliło jeździło i tyle, a czy komuś się trafi lepszy egzemplarz czy gorszy to już tak bywa, 80% tych co kupują to za bardzo nie wiedzą co i jak więc raczej kręci ich okleina i inne pierdoły i oczywiście cena musi być atrakcyjna!
A kto kupi moto jak oni by go doprowadzili do perfekt stanu, sądzę że nieliczni, bo ci co są już oblatani w temacie kupują od znajomej X firmy i tam maja jakąś pewność co jest a co trzeba zrobić, a reszta nie zapłaci tyle kasy co faktycznie jest warte moto po naprawie i w super stanie bo i tak będzie gadanie że pewnie gość ściemnia itp... więc się nie dziwie że nikt ich nie robi na igłę bo to strata czasu i pieniędzy bo przecież nie zna sprzedawcy osobiście a jak już sprzedawca powie co i jak to każdy ale złom. Panowie prezenty to pod choinkę się dostaje a nikt nie będzie robił moto i na tym tracił jak to jest jego praca. Moim skromnym zdaniem przy zakupie trzeba oczywiście brać pod uwagę inne opinie o sklepie, ale trzeba wybrać moto jakie się podoba i według własnej opinii ocenić czy jest ok, potem go w domku rozebrać i zrobić co należy.
Ot tyle i nie będzie niejasności i głupich tekstów o kimś tam, no chyba że sprzedawca wykorzystał niewiedze kupującego i go naprawdę z czymś przewalił! Ja jak kupiłem moto też wsio naprawiałem od razu i jakoś teraz nie płacze...
Pozdro

struna
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 85
Rejestracja: sob, 8 mar 2008, 13:39
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: struna » czw, 17 gru 2009, 22:23

karaluch pisze:ja tez kupiłem motocykl(cr 250 ) w Gubinie i wszystko z motorem ok prucz rocznika. Miły sprzedawca to co powiedział ze było robione w motocyklu to faktycznie było zrobione kitu nie wciska. :D

Witam dzięki za poparcie ale w ten niepawdziwy rocznik nie wierzę bo wszyskie motocykle sprawdzamy i nie ma mowy o błędach w roczniku!!!

karaluch
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 8
Rejestracja: ndz, 7 gru 2008, 23:44
Motocykl: cr 250r
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: warszawa
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: karaluch » czw, 17 gru 2009, 23:45

struna pisze:
karaluch pisze:ja tez kupiłem motocykl(cr 250 ) w Gubinie i wszystko z motorem ok prucz rocznika. Miły sprzedawca to co powiedział ze było robione w motocyklu to faktycznie było zrobione kitu nie wciska. :D

Witam dzięki za poparcie ale w ten niepawdziwy rocznik nie wierzę bo wszyskie motocykle sprawdzamy i nie ma mowy o błędach w roczniku!!![/quote

no a jednak miała byc cr z 96 a była z 93. Nie wiem czy ja pamietasz biała z chromowana rama kupiłem ja od was rok temu

patryk78755
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 2
Rejestracja: śr, 9 gru 2009, 19:46
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Sprzedawca motocykli GubinMX-MX.LIFE Opinie i doświadczenia!

Post autor: patryk78755 » pt, 18 gru 2009, 08:28

Haha struna nie jestem żadna konkurencja bylem u was i widzialem wasze motory jak przywiezliscie je prosto z niemiec niebyly odpicowane to najlepiej bylo na nie nasrac

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”