Przesiadki ;D

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
yamaha88
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 48
Rejestracja: czw, 15 paź 2009, 21:58
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: qqq
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: yamaha88 » wt, 20 paź 2009, 13:21

papltr pisze:Może i by ujechał, ja przesiadłem się z DT 80 ( 13km) na YZ 250 2T i jest gites
Jeździłeś już kiedyś na 450? kolegi albo innego znajomego?
no ale dobrze juz ogarniasz ja :) czy boisz sie pociagnac za manetke i poczuc jej moc :twisted:
Z kącików uśmiechu można obliczyć rozpiętość wolności...

papltr
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 9
Rejestracja: sob, 21 mar 2009, 11:15
Motocykl: Yamaha DT Yamaha YZ 250
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: papltr » śr, 21 paź 2009, 05:09

ja uważam że ogarniam ;]

ale Tu chodzi o niego. mógłby spróbować u kogoś się przejecha na 450 o ile ma taką możliwość i stwierdzić czy nie jest dla niego zbyt duże. chyba że chce zaryzykować i kupić bez wcześniejszej jazdy próbnej. przecież nie trzeba dawać mu do końca :) można też jeździć pomału to jest 4T :D

enduroguy
Uzależniony od adrenaliny
Uzależniony od adrenaliny
Posty: 541
Rejestracja: pn, 4 gru 2006, 23:14
Motocykl: RM125 #155
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Józefów k/o W-wy
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: enduroguy » śr, 21 paź 2009, 11:44

pojedz na zawody dowolnej dyscypliny motocyklowej to zobaczymy w jakim stopniu ogarniasz (chociaz nie ma takiej potrzebny skoro uwazasz, ze "nie trzeba dawac mu do konca" ) ;) .
Nie wiem o czym tu rozmawiac. Chlopak chce sie zatrzymac w miejscu i nie rozwijac to niech kupuje sobie nawet atk 700, 450cc czy 250 2t jak kolega powyzej. Dla mnie jak ktos stwierdza, ze przesiada sie z setki czy 250 4t, bo ma za malo mocy to po prostu nie ogarnia tematu. Inne argumenty (rozsadne) jestem w stanie zrozumiec.
Nie znam chyba osoby, ktora przesiadlaby sie z wiekszego motocykla na 250cc 4t i by marudzila. Taki maly przyklad to Plocho, ktorego w sumie pierwszy motocyklem bylo exc400. Teraz kupil kx250f i w koncu zrozumial co to znaczy miec, ze tak powiem wpierdol*ne tam gdzie trzeba :)
pzdr
Fuck The Whales!!! Save 2 Strokes!!!

mXmoto.pl
- TLD , BudRacing, MSR, Answer...

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: WLD_Wlodi » śr, 21 paź 2009, 15:26

Tak, tylko że dla innych "ogarnąć" sprzęta to odpalić, ruszyć, odkręcić manete i nie zrobić sobie krzywdy :wink:
Taka 450 to w las, ale oczywiście Enduro (EXC, CRFX). :wink:

piotrek20060
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 45
Rejestracja: pn, 6 kwie 2009, 20:59
Motocykl: Sv 1000N '07, Crf 450' 06
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: piotrek20060 » śr, 21 paź 2009, 15:55

kopczyns1 pisze:Witam ;) Jak myślicie teraz mam yz 125 i mam 14 lat jak bym jeździł do 18-stu lat i z yz 125 się przesiąść na Honde CRF 450 ? Co o tym myślicie ?
Osobiście przesiadłem sie z "komara" na SV 1000N
Teraz jeżdżę częściej CRF 450 bo jest większa frajda niż na ścigaczu (Nie mówie że na ścigaczach nie ma frajdy!!!)
Ogólnie wszystko zależy od tego czy będziesz w stanie zapanować nad maszyną, a nie ona nad Tobą. Cross 450 to już naprawde mocna maszyna więc na początku będziesz musiał przygotować sie na bóle nadgarstków, przedramion i innych części ciała. Maszyna potrafi nieźle szarpnąć!Ale skoro piszesz że jeździsz i dopiero za jakiś czas chcesz się przesiąść to uważam, że nie będzie żadnych przeciwwskazań- obycie ze sprzętem będziesz miał będziesz wiedział jak balansować itp.Pewnie za pare lat będziesz ważył więcej i będziesz miał więcej siły...450 to już ciężki motor więc bardziej nadaje się w teren niż na tor.Pozdro!

danzel
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 222
Rejestracja: czw, 20 lis 2008, 22:42
Motocykl: minimum jeden
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Re: Przesiadki ;D

Post autor: danzel » śr, 21 paź 2009, 16:07

4 lata to nie nadchodzacy sezon, jeszcze mozesz 3 razy zmienic motocykl do tego czasu albo zostawisz to wszystko bo Ci sie znudzi, pozatym masz dobry sprzet tylko jezdzic pozdr
LIDZBARK WARMIŃSKI -
STOLICA MOTOCROSS'u!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”