Złamania - I co dalej ??

Jeśli nie znalazłeś kategorii dla Twojego tematu pisz tu.
mikozniak
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 134
Rejestracja: śr, 20 paź 2010, 16:14
Motocykl: Yz250f
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złamania - I co dalej ??

Post autor: mikozniak » sob, 2 cze 2012, 13:56

Witam miałem w zeszłym roku pęknięty nadgarstek. I teraz od czasu do czasu mnie pobolewa, więc musze kupić jakiś usztywniacz macie jakieś sprawdzone marki? Patrzałem na Evs jest uniwersalne bo może być na P i L reke ale 120 zł, w porównaniu 661 są po 60zł

magi
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 307
Rejestracja: sob, 7 mar 2009, 22:16
Motocykl: Sx 125 2008
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złamania - I co dalej ??

Post autor: magi » sob, 2 cze 2012, 17:56

Powiem tak jesli masz lekarza ktory zna sie na tym i przestrzegales polecen lekarza to zapewne bedziesz mogl latac,miale skrecony staw skokowy 3 tygodnie w stabilizatorze,kilka dni lezenia i teraz nawet nie wiem ktora noge mialem skrecona.

Neex
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 169
Rejestracja: sob, 1 sty 2011, 15:29
Motocykl: KTM SXF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złamania - I co dalej ??

Post autor: Neex » pt, 15 cze 2012, 13:11

Siema ;) A ja powiem tak no niby boleć cię będzie już zawsze (zmiana pogody etc jak pisali wyżej). Ja już miałem obydwa kolana robione obecnie lecze zerwane wiezadło.Ale wracając do Ciebie załatw sobie rehabilitacje darmową z nfz i chodz ;) nie ubedzie ci jak kilka razy w tyg pocwiczysz godzine czy tam 2 a bedziesz widział efekty. Ewentualnie prywatnie na rehabilitacje pójdziesz ze 3-4 razy zapłacisz ale pokaza ci ćwiczenia i bedziesz mógł sam w domu je wykonywac. Kiedys nie miałem przekonania do rehabilitacji ale teraz sie przekonałem jak to jest cwicze codziennie przykładam sie i jestz dnia na dzien lepiej. P.s na rehabilitacjiz nfz bedziesz miał jeszcze pole magnetyczne jakis laser moze stymulacje i krioterapie a prywatnie mało kto posiada tyle sprzetu do takich zabiegów ;) Co fakt to fakt ;) pozdrawiam

seba130394
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 181
Rejestracja: pt, 12 sie 2011, 18:14
Motocykl: RM 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Witkowice/Bielsko-Biała
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złamania - I co dalej ??

Post autor: seba130394 » sob, 16 cze 2012, 16:44

Witam ja w marcu tego roku na snowboard złamałem kość ramienną zaraz przy główce kości z przemieszczeniem. Wstawili mi 8 śrub i tytanową płytkę. Myślałem, że dopiero w sierpniu wsiądę na moto a już w maju powoli jeździłem. Teraz miałem w planach uczyć się jeździć na jednym kole i boje się, co będzie jak coś pójdzie nie tak :D. Czekam aż mi wyciągną w zimie tytan i będę normalnie śmigał :)
Pozdro i szybkiego powrotu do zdrowia wszystkim życzę :)
Rieju RR 50-->Kawasaki kx 85-->KTM sx 450-->Kawasaki kx 250--->Suzuki RM 250
http://fmxlajto.blogspot.com/

Neex
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 169
Rejestracja: sob, 1 sty 2011, 15:29
Motocykl: KTM SXF 250
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Złamania - I co dalej ??

Post autor: Neex » ndz, 17 cze 2012, 00:22

Nie ryzykuj i uwazaj ;) spokojnie tam jezdzij. Mnie teraz potargac chce jak pogoda fajna i wogóle a mi pozostaje tylko patrzec na moto ;) niby juz chodze dzisiaj nawet na rowerku coś pojezdziłem ale mimo wszystko motor jeszcze odpada.... jakoś to trzeba przeboleć a dojsc do sprawnosci i być pewnym ze wszystko ok i nic sie z tym nie stanie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na kazdy temat”