dobry salon z czesciami do yamahy

Tutaj zamieszczajcie opinie o serwisach i warsztatach motocyklowych w Waszej okolicy.
Autor tematu
cr500r
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

dobry salon z czesciami do yamahy  Temat rozwiązany

Post autor: cr500r » czw, 31 mar 2005, 19:18

Pierwszy raz mam yamahe i juz mnie krew zalewa z tymi salonami.Prosze podajcie mi salon,w którym ktos ma pojecie o motocyklach cross i w miare podstawowe czesci ma na miejscu.pozdrwiam

Kamil MX
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 61
Rejestracja: sob, 5 mar 2005, 22:04
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: Milanówek
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Post autor: Kamil MX » czw, 31 mar 2005, 19:56

Jak jesteś z okolic Wawy to nie byłoby problemu
TNT w Łomiankach, Sanchez racing w otrębusach, oni na pewno mieliby
części.
>>Serwis cross-enduro 2T i 4T,transport, okolice Wawy,tanio!<<

Autor tematu
cr500r
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

yamaha --czesci

Post autor: cr500r » pt, 1 kwie 2005, 20:53

Dzieki za namiar>Moze powiem dlaczego juz mam dosc salonów ot poprostu chciałem zamówic tulejki slizgowe do przedniego zawieszenia do yz 2004 (srednica 48) i w pewnym renomowanym salonie ,zaznaczam tez ze nie jest dealerem yamahy, pan sprzedawca informuje mnie ze akurat ma takie na miejscu i kaze mi dokładnie sprawdzic rozmiar zebym przez przypadek nie miał 46 no i z usmiechnieta geba zamówiłem.Po paru dniach otrzymuje paczke i co??--no i dostaje 46!!!!!!!!!!!dzwonie i odsyłam na swój koszt.Po 2 tyg oczekiwania i dzwonienia(lepiej podzwonic ,bo juz mi obiecdywano ze wysłali a na drugi dzien mi mówili ze jeszcze nie dostali:) ) otrzymuje moje tulejki z kolejna dopłata i oczywiscie nie te co trzeba--otrzymałem te dolne które sie tak czesto nie zuzywaja....i kolejn aprzygoda z salonami:):)..juz nawet nie odsyłałem bo szkoda nerwów,zamówiłem w innym.pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o serwisach i warsztatach”