Wymiana oleju a cos powazniejszego???

ODPOWIEDZ
Autor tematu
###chudy###
Gdzie jest sprzęgło?
Gdzie jest sprzęgło?
Posty: 3
Rejestracja: wt, 10 mar 2009, 21:09
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Wymiana oleju a cos powazniejszego???

Post autor: ###chudy### » ndz, 22 mar 2009, 10:08

Witam!!
Mam zamiar kupic yz450f lub cos w tym stylu!! obecnie jezdze klr 600 w ktorym wlasnie tlok przywital zawory :twisted: jednak ta maszyna do konca nie spelnia moich oczekiwan z tad pomysl na yz450f! troche siedze na tym forum i czytam o tych wszystkich maszynach i niech mi ktos powie jak to jest??? co ile mth trzeba wymieniac olej i ile to jest ta mth? powiedzmy ze kupie motor w jako takim stanie i ile wytrzymuje tlok i korba bo niektorzy pisza ze zmieniaja raz w roku przynajmniej!! ale ile jezdza tych mth??? wydaje mi sie ze motory wiecej stoja u mechanika niz jezdza w terenie!! ja mam zamizr jezdzic w niedziele 2-3 godz do lasu bo na wiecej brak czasu!! a jesli zrobie zaluzmy remont to na ile to wystarczy??
dzieki za opinie!!

WLD_Wlodi
Stewart? Zmienia mi opony!
Stewart? Zmienia mi opony!
Posty: 1040
Rejestracja: czw, 28 sie 2008, 19:48
Motocykl: Różnie to bywa.
Styl jazdy: Motocross
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Wymiana oleju a cos powazniejszego???

Post autor: WLD_Wlodi » ndz, 22 mar 2009, 10:46

###chudy### pisze:Witam!!
Mam zamiar kupic yz450f lub cos w tym stylu!! obecnie jezdze klr 600 w ktorym wlasnie tlok przywital zawory :twisted: jednak ta maszyna do konca nie spelnia moich oczekiwan z tad pomysl na yz450f! troche siedze na tym forum i czytam o tych wszystkich maszynach i niech mi ktos powie jak to jest??? co ile mth trzeba wymieniac olej i ile to jest ta mth? powiedzmy ze kupie motor w jako takim stanie i ile wytrzymuje tlok i korba bo niektorzy pisza ze zmieniaja raz w roku przynajmniej!! ale ile jezdza tych mth??? wydaje mi sie ze motory wiecej stoja u mechanika niz jezdza w terenie!! ja mam zamizr jezdzic w niedziele 2-3 godz do lasu bo na wiecej brak czasu!! a jesli zrobie zaluzmy remont to na ile to wystarczy??
dzieki za opinie!!
1 motogodzina - godzina pracy silnika na maksa. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Motogodzina) (czyli mniej więcej godzina ostrego zapier*alania na torze).

w 4T olej co mniej więcej 10 motogodzin. Czyli 10h ostrej jazdy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Yamaha”