Scoyco ktoś zna?

Awatar użytkownika
Autor tematu
kapik69
Amator leśnych szlaków
Amator leśnych szlaków
Posty: 235
Rejestracja: pt, 13 lip 2007, 08:27
Motocykl: Honda CR250R 2002
Styl jazdy: Motocross
Lokalizacja: TUCZNO
Podziękował: 1 raz
Podziękowania: 0
Kontakt:
Status : Offline

Scoyco ktoś zna?

Post autor: kapik69 » sob, 18 lut 2017, 19:59

Witam, znalazłem fajnie wyglądające nakolanniki firmy "SCOYCO":

http://www.scoyco.com/en/displayproduct ... KiXNqjdhJ8

W PL kosztują takie nakolanniki 249zł + przesyłka, znalazłem jednak ofertę z kraju producenta za 38$ (USD) już z przesyłką do PL. Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś z forumowiczów, lub Waszych znajomych miał do czynienia z produktami tej firmy? Proszę o nie udzielanie się osób które z góry będą hejtować produkty tej marki nie mając żadnego doświadczenia z ową firmą , więc nie piszcie tekstów typu "to chińszczyzna - nie kupuj tego".
szukam sponsora... ciekawe czy znajde ;)

crouch196
Mistrz prostej
Mistrz prostej
Posty: 87
Rejestracja: sob, 27 mar 2010, 21:37
Motocykl: KTM EXC300
Styl jazdy: Enduro
Lokalizacja: Gdańsk
Podziękował: 0
Podziękowania: 0
Status : Offline

Re: Scoyco ktoś zna?

Post autor: crouch196 » sob, 18 lut 2017, 21:52

Witam. Posiadam takie nakolanniki i kilku chłopaków od nas z ekipy również. Kupowaliśmy je w PL za 169zł (jak dolar dobrze stał). Jest to wierna kopia ACERBIS EVO z tym, że na rynek USA/Rosja. Tam Acerbis nie jest znaną marką, a Scoyco tak. Ogólnie za tą cenę bardzo dobre nakolanniki. Jednak porównując do wcześniej przytoczonych Acerbisów odbiegają i to dość znacznie wykonaniem ( na korzyść Acerbis). Kupiłem sobie Acerbis EVO 3 za 249zł, różnica 80zł, ale od tego czasu jak mam Acerbisy, ani razu Scoyco nie miałem założone... W Acerbisach nie mam żadnych odcisków/zadrapań od całodziennego noszenia nakolanników co w Scoyco zdarzało się nagminnie. Po prostu wyściółka wewnętrzna w Scoyco jest bardzo cienka i przez to nie są tak wygodne jak Acerbis. Nie odradzam kupna Scoyco bo za tą cenę nie ma lepszych nakolanników na "zawiasie", ale z perspektywy czasu i doświadczenia wolałbym dorzucić te 80zł. Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Opinie o firmach”